Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

- Žinai Laima ištekėjo!
- Iš meilės ar dėl pinigų?
- Iš meilės pinigams.

Komentaras

Burbiške dedukas:„Pažiūrėkit kelia Anykščiai-Rubikiai..iki Keblaniu tai vai, vai - su matociklais tuoj nebemažna bus praslinkt, a su gruzoviku vos prasilinkiau, ne daug truka, buč ravan su sava Audyti intlekis :-) Aina vaikai makyklan, siaubas, nutrinks kadu patumsi ? Parodykit - sakykit turim keliu-muziejų Ruske da laiku (asfaltas1975 metu gamybas) !"

Komentuoti

LSDP pirmininkas Gintautas Paluckas viešai pareiškė, jog socialdemokratai antrajame rinkimų ture rems Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos kandidatus, o LSDP narys, Seimo rinkimuose kandidatūrą kėlęs politologas Liutauras Gudžinskas, veišai pareiškė paramą konservatoriams. Jis išskyrė tik vienintelę Deltuvos šiaurinę apygardą.

 

"Ten, kur varžosi TS-LKD ir LVŽS atstovai, aš visgi kviesčiau palaikyti konservatorius. Kad ir kaip bežiūrėsi, LVŽS yra vieno oligarcho valdoma partija-įmonė, kuri per šią ketverių metų kadenciją ne sykį bandė paplauti demokratinių institucijų pamatus. O tai, kad įgyvendino mokesčių reformą "milijardas - milijonui", rodo ir jos požiūrį į viešąjį sektorių. Galiausiai - tai, kad net nebandė parengti savo pačių programos, o pavogė ją iš valstybės institucijų, rodo, kad partija neturi nei intelekto, nei savigarbos. Vienintelę išimtį daryčiau Tomas Tomilinas, kuris 49-oje Deltuvos Šiaurinėje apygardoje rungiasi su Sergeju Jovaiša. Tikiu Tomo nuoširdumu siekiant socialiai teisingesnės Lietuvos. Kviečiu jį palaikyti." - "Facebook"- parašė politologas. L.Gudžinsko pasisakymas sukėlė diskusijas socialiniuose tinkluose ir šalies naujienų portaluose.

Trečiąją vietą Deltuvos šiaurinėje apygardoje užėmęs socialdemokratas Kęstutis Jacunskas kol kas nėra viešai pareiškęs paramos nei T.Tomilinui, nei S.Jovaišai. 

 

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Rinkejas

  Nuoroda

  Kažkaip keista... Patys kairieji vienas kita juodina-čia jau prijektas amerikonišku žydu!!! Lietuva!!! Ar ne per toli nuejom laisves intrigu keliu...??? Kur tik pažvelgsi Lietuvoj-vien intrigos... suvaikejas pensinimkas ir, jis taiko intrigele sukurt-PRISIPRAŠYSIT DIEVO RYKŠTES-LIETUVA...

  Prieš savaitę
 • koks

  Nuoroda

  jis anykštenas,tas Jovaiša,jei nieko per 8 metus nedavė Anykščiams.Tik gėda turėjom toki nevykeli seime matyti.Nebandyk daugiau lysti i seima

  Prieš savaitę
 • Sutinku 100%

  Nuoroda

  Su Leono nuomone ,kas liečia Jivaiša.Nieko ,išskyrus pasiimt alga ir pastovet per šventes ,prie veliavos,nesugeba .Negi tau ,pačiam ,Serioža ,negeda imt atlyginima už niek ? Sažinės ner ? Pinigo i kapu nenusineši ,o nuomonė apie tave jau sugadinta ,yoač del pritarimo ,privežimo sverimšaliu - daktaru .

  Prieš savaitę
 • Kažkam labai sunku suprastii

  Nuoroda

  kad LR Seime niekas nežaidžia krepšinio - ten svarstoma jūsų vaikų ateitis. Tik LVZS...

  Prieš savaitę
 • Pinigai

  Nuoroda

  Jei Jovaišą pasitrauktų iš antro turo kiek būtu sutaupyta biudžeto pinigų?

  Prieš savaitę
 • Tai

  atsakymas į: Pinigai Nuoroda

  Tomilinas, jeigu būtų Lietuvos patriotas, pasitrauktų iš rinkimų, nes jau išrinktas. Bet jis Maskvos patriotas, vadovavęs kampanijai prieš AE. Tai jo dėka turim atominę bombą Astravą šalia Vilniaus.

  Prieš savaitę
 • Gintaras

  atsakymas į: Tai Nuoroda

  Bukumas neišpasakytas.
  Jums skelbiama
  JAU 70 ANYKŠČIŲ GLOBOTINIŲ IŠRINKTA ANYKŠČIAMS.
  8 METUS SERGĖJUS BUVO LIETUVOS SARGU.
  ... PAGELBĖK ANYKŠČIŲ KRAŠTUI IR BALSUOTOJAMS.

  Prieš savaitę
 • Girniukaiti

  atsakymas į: Gintaras Nuoroda

  Gintarai ..Ar bent suvoki kad Dievas yra ne ten, kur tu norėtum ?

  Prieš savaitę
 • Sergiejui Jovaišai

  Nuoroda

  Sergiejau, gana! Aštuonius metus sėdi Seime. Tvarkingai, disciplinuotai balsuoji, o ką nuveikei Lietuvai? Ką Anykščiams? Laiku pasiimdavai sočią algą ir tiek? Sakau tau kaip "Batkai": Išeik! Gana!

  Prieš savaitę
 • ?

  atsakymas į: Sergiejui Jovaišai Nuoroda

  O ką nuveikė Anykščiams vilnietis Tomilinas? Jovaiša bent anykštėnas, kažką nuveikti įspūdingo neleido valstiečiai, mat Sergejus buvo opozicijoje. Dabar išrinksim, bus valdančioje daugumoje, po 4 metų ir paklausim.

  Prieš savaitę
Įkelti daugiau