Ar jūsų aplinkoje yra sergančių koronavirusu?

Dienos anekdotas

Vienas iš laimingo gyvenimo patarimų: valgydamas skanų pyragaitį, niekad nesidomėk, iš ko jis pagamintas!

Komentaras

Pensininkas:„Kažkaip keistoka. Anykštėnų Covidinių pacientų nepriima nei Utena, nei Panevėžys, o mes turime priimti vilniečius. Na, ir kas, kad jie sirgs kitomis ligomis. O kai prireiks pagalbos patiems anykštėnams ir savo ligoninėje nebebus vietos, tai kur jiems reikės gydytis? Kiek čia tų laisvų vietų mūsų ligoninėje, geriau saviems pataupykime."

Komentuoti

Praėjusią savaitę Anykščių rajono savivaldybės vadovai susitiko su Anykščių menų centro bei savivaldybės Teisės, personalo ir civilinės metrikacijos skyriaus specialistais. Pokalbis rutuliojosi apie du Anykščių koplyčios šeimininkus, kurie, pasirodo, tarpusavyje nesusikalba.


"Kažkas kažkada durų neuždaro, signalizacijos neįjungia. Yra ten tokių niuansų, todėl tarp dviejų šeimininkių vienoje virtuvėje konfliktai atsiranda", - sakė susitikime dalyvavęs Anykščių rajono mero pavaduotojas Dainius Žiogelis.
Problemą, psak D.Žiogelio, planuojama išspręsti turtą perduodant vienam Anykščių koplyčios šeimininkui.
"Perduosime pastatą pagal panaudą Anykščių menų centrui. Jie dabar koplyčioje vykdo veiklą, bet jie nėra jos šeimininkai", - kalbėjo D.Žiogelis.
Vicemeras tikisi, kad atlikus šiuos veiksmus, dėl  Anykščių koplyčios "atsiras didesnis rūpinimasis".
Iš Anykščių kolpyčios iškelti Teisės, personalo ir civilinės metrikacijos skyriaus specialistų, kurie yra įsikūrę keliuose kabinetuose, savivaldybė kol kas neplanuoja.
Anykščių menų centro direktorius Tomas Tuskenis apie Anykščių koplyčioje vykstantį nesusikalbėjimą  su "Anykšta" kalbėtis atsisakė, teigdamas, kad su savivaldybės vadovais sprendžiami "darbiniai klausimai".

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Uosis

  Nuoroda

  Jeigu jau dėl tokių reikalų turi kištis rajono vadovai ir deginti Savivaldybės administacijos vadovų darbo laiką, tai verta merui pagalvot ar jo pavaldžios įstaigos direktorius vertas kėdės, neben mero pavaduotojui taip palanku, visgi nereikia pas žmoną už traktoriaus vairo sėdėt, kai galma pasiklausyt ginčų tarp moterų ir įstaigos direktoriaus. Tiesiog gyvas serialas savivaldybės administracijos ir savivaldybės biudžėtinės įstaigos "šeimoje" :)

  Prieš mėnesį
 • Hm

  Nuoroda

  Tai kad Tomytis yra susireikšminusi ir pasikėlusi asmenybė, paklauskit ten dirbančių darbuotojų...

  Prieš mėnesį
 • Kažkas kažko nesupranta, arba aš durnas ?

  Nuoroda

  Kokie dar du šeimininkai ? Pastatas yra visuomeninio naudojimo LR Valstybės. Valstybės turtu rūpinasi kas ? Rajono savivaldybė ! Jei turtą naudoja kitas naudotojas, jis vadinamas nuomininku. O nuomos sąlygas nustato nuomotojas. Kažkas rajono savivaldybėje yra negerai, jei jau Teisės ir personalo skyrius yra kažkoks atskiras turto valdymo vienetas, kai tuo tarpu pastarasis yra tos pačios savivaldybės skyrius. Labai keistai atrodo, kai skyriai susitinka kaip nepažįstami svečiai, o nuomininkas visiškai nepažįstamas, tarytum iš Somalio atvykęs ? :-)
  Taigi arba aš durnas, arba žurnalistas "grybą pjauna" ?

  Prieš mėnesį
 • jau senai negerai.. kodėl viešo konkurso neskelbėt yra norinciu ir be ju nuomuoti ..

  Prieš mėnesį
 • durnas, nes pastatas yra savivaldybės turtas. Teisės, personalo ir civilinės metrikacijos skyriuje yra visi rajono gyventojų duomenys, todėl ir apsauga turi būti griežta. Darbuotojos už tai atsakingos, jos ir rūpinasi, kad viskas būtų saugu. O "kultūrininkams" pernelyg sunku tą suvokti, puikybės kupini, o supratimo 0.

  Prieš mėnesį
 • tau "protingam" ir aiškina "durnas"

  atsakymas į: tikriausiai Nuoroda

  kad nuomos sutartyje turi būti aptartos salygos pastato naudojimo saugos atžvilgiu ? Ir apskritai kas čia per nuomininkas nemokantis jokių nuomos mokesčių ir be sutarties net ? Aš padangas montuoju anykštėnams, ir man duokite nemokamai patalpas.

  Prieš mėnesį
 • Lengvai

  Nuoroda

  išsprendžiamas dalykas. Perdaug jau visi susireikšminę ir išdidūs. Jei dviejų įstaigų vadovai ir darbuotojai nesuranda bendros kalbos, reikia daryti organizacines išvadas. Reikia atsisakyti tokių vadovų paslaugų, priimti į darbą naujus, kuriuos įpareigoti rūpestingai tvarkytis, bendrauti ir bendradarbiauti, nesiginčyti, kuris ko nepadarė, kažkokios signalizacijos neįjungė ar tualeto duris paliko atidarytas. Gėda dėl tokių mažmožių ginčytis.

  Prieš mėnesį
 • Aha

  atsakymas į: Lengvai Nuoroda

  Abiejų įstaigų vadovus reikia mėnesiui nušalinti nuo darbo

  Prieš mėnesį
 • Ne mėnesiui !

  atsakymas į: Aha Nuoroda

  Visam laikui !

  Prieš mėnesį
 • perdaug

  Nuoroda

  savybledos valdininkijos ,ti mazinti juos ir naikinti ju pareigas

  Prieš mėnesį
Įkelti daugiau