Ar jūsų aplinkoje yra sergančių koronavirusu?

Dienos anekdotas

- Daktare, prieš ateidamas pas jus, aš konsultavausi su vaistininku.
- Ir kokią nesamonę jis jums pasiūlė?
- Jis pasiūlė kreiptis į jus...

Komentaras

Anonimas:„Kokio dar viešumo reikia? Paviešink sergančių pavardes, tai prasidės raganų medžioklė. Reikia ne sergančių ar užsikrėtusių pavardžių ieškoti, bet patiems saugotis ir kitus saugoti bet kur ir bet kada. O ar faug kas teisingai nešioja kaukes, ar nesigrūda parduotuvėse, ar dezinfekuoja rankas? Kol visur stumdysimės krautuvėse vieni ant kitų, kol vienkartines kaukes nešiosim šimtą kartų ir pasikabinę ant smakro ar klyno, kol lauksime išpardavimų per visokius kvailus "juoduosius penktadienius" ar eglių įžiebimo švenčių, tol virusas ir plis."

Komentuoti

17 valandą Deltuvos šiaurinėje apygardoje rinkėjų aktyvumas buvo 38,14 proc. (Lietuvoje - 34,63 proc.). Per 2016-ųjų rinkimų antrąjį turą Anykščių-Panevėžio apygardoje 17 val. buvo balsavę 35 proc. rinkėjų, o iš viso rinkimuose mūsų apygardoje tada dalyvavo 39,5 proc. rinkėjų. Taigi, 2020-aisiais rinkėjų aktyvumas Deltuvos šiaurinėje apygardoje panašu bus didesnis nei buvo 2016-aisiais.

 

Iki 17 val. aktyviausiai balsavo Šovenių (53,3 proc.), Burbiškio (45,96 proc.), Raguvėlės (45,5 proc.), Leliūnų (45,35 proc.) ir  Antrųjų Kurklių (43,7 proc.) rinkėjai. Anykščių miesto apylinkėse rinkėjų aktyvumas buvo apie 40 proc. Pasyviausiai balsuoja Katinų, Nausodės ir Nevėžio apylinkių rinkėjai. Šiose apylinkėse rinkėjų aktyvumas nesiekia 30 proc.  

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Karamba Bliamba !

  Nuoroda

  Vai tai buvo, tai nutiko:
  Viens Seime - kits laisvas liko.
  O gal būt ten eis abu?
  Ai dar kiek bus tų kalbų...
  :) :) :) :)

  Prieš mėnesį
 • Balsavau

  Nuoroda

  Už Tomilinalaimės valstiečiai

  Prieš mėnesį
 • tai bus

  Nuoroda

  tik mazumos rinkti ,tai kurie nedalyvavo ,gal daris kaip BALTARUSIJOJ,nanu seimininkiu irgi turi turbut

  Prieš mėnesį
 • Oi vai a ja jai

  atsakymas į: tai bus Nuoroda

  Ne namų šeimininkė, o "Dama su kotletais" ! :)

  Prieš mėnesį