Orai

Ką pirmiausiai perskaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje"?

Dienos anekdotas

Koronavirusas, kaip dingstis naujai pažinčiai: „Panele, o gal praleiskime karantiną kartu?"

Komentaras

Zita:„Pandemijos valdymas Anykščiuose labai nekoks. Vakcinacijoms patalpas galėtų parinkti erdvesnes, kad nereikėtų stumdytis"

Skaityti komentarus (1)

Visas Anykščių turizmo ir verslo informacijos centro (TVIC) kolektyvas izoliuotas po to, kai susirgimas koronavirusu nustatytas šios įstaigos darbuotojui.

 

Pasak Anykščių rajono vicemero, Ekstremalių situacijų valdymo komisijos Operacijų vadovo Dainiaus Žiogelio, kitų Anykščių TVIC darbuotojų mėginiai dėl koronaviruso nėra paimti. D.Žiogelio teigimu, kol kas mėginių imti nebuvo prasmės, paisant inkubacinio koronaviruso laikotarpio.

Anykščių rajonas išlieka vadinamoje „žaliojoje“ zonoje. Šiuo metu rajone koronavirusu serga 6 asmenys, o sergamumas šia liga mūsų rajone yra vienas mažiausių šalyje.  

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • tai

  Nuoroda

  O Pikolo-italiskame humore daikciukas tarp koju....hahaha

  Prieš 6 mėnesių
 • tai

  Nuoroda

  dabar direktores suni vedzios BIEBERIS Anyksciu????as tai manau kad tai PIKOLO ...HAHAHA...

  Prieš 6 mėnesių
 • Vietinis

  atsakymas į: tai Nuoroda

  Taip, mes žaliuosim, bujosim, nepadiduosim !!!, Šventosios upės miestas. Mes vieningi ir stiprūs Ačiū Dievui , kad aplenkia mus koronė, nors dabar, o bus kaip bus, bet Anykščiai nepražus ,???? kelkim nykščius už Anykščius ir stiprybės susirgusiems, lengviai ir geičiau pasveikti????

  Prieš 5 mėnesių
 • Opa

  atsakymas į: tai Nuoroda

  ...už tokius komentarus koronė tik op ant sprando ir...ne ti neiįdomu bus kas kieno šunį vedžios, bet gali tekt kaip šuneliui padtaugt,- va tada bus : už ką man ?... o va, už tu patį, grįžta...

  Prieš 5 mėnesių
 • Darius

  Nuoroda

  Krc nuo praito treciadienio guliu ligoninei.pajeme tepinelius ir da iki snd negaunu atsakimo tai kur cia twarka.

  Prieš 6 mėnesių
 • Nejuokaukite

  Nuoroda

  Žiema "ant nosies" .. :-) Kur slidinėsime ? :-) Juk "žalias" rajonas...Ir turime gerus "viruso valdytojus" ..A nei dūmų, a nei triukšmo, a nei fabrikų ? :-) Pastatykit nors upės žoliapjovę-amfibiją ant "siauruko" bėgių kaip žadėjote !

  Prieš 6 mėnesių
 • Nnn

  Nuoroda

  Pilna sergančių ir Anykščiuose,tik niekas netikrina,koso,sloguoja,tipo peršalimas,bet tikrintis neina,nes jaučiasi pusėtinai,o kiek be simtomių vaikšto,kiek savaitgaliais privažiuoja iš raudonų zonų...Juokinga,kad Anykščiai žalioje zonoje????

  Prieš 6 mėnesių
 • pritariu

  atsakymas į: Nnn Nuoroda

  Netikrina ir neskelbia, mat tokia politika - mūsų ,,dievų" - turistų - atbaidyt negalima; čia gi neeilinis miestas, stebuklingas....Švilpuku pašvilpė, ir išsilakstė koronos.

  Prieš 5 mėnesių
 • Burbiške Untanas

  atsakymas į: Nnn Nuoroda

  A kur galma pastykrint ?

  Prieš 6 mėnesių
 • Kad gyvi būsim

  Nuoroda

  Be testo kaip koroną nustatyti. Todėl Anykščiuose niekas neserga, kad padaryti testą sergančiam neužtenka jėgų prisimušti. Bus premijų už ligos suvaldymą.

  Prieš 6 mėnesių
Įkelti daugiau