Ar jūsų aplinkoje yra sergančių koronavirusu?

Dienos anekdotas

- Tavo galva - kaip kompiuteris.
- Protinga?
- Ne, kvadratinė.

Komentaras

Tiesiog:„Prie tokių odontologijos paslaugų kainų ir darbo užmokesčių santykių, regionuose tuoj visi būsim bedančiai"

Komentuoti

Visas Anykščių turizmo ir verslo informacijos centro (TVIC) kolektyvas izoliuotas po to, kai susirgimas koronavirusu nustatytas šios įstaigos darbuotojui.

 

Pasak Anykščių rajono vicemero, Ekstremalių situacijų valdymo komisijos Operacijų vadovo Dainiaus Žiogelio, kitų Anykščių TVIC darbuotojų mėginiai dėl koronaviruso nėra paimti. D.Žiogelio teigimu, kol kas mėginių imti nebuvo prasmės, paisant inkubacinio koronaviruso laikotarpio.

Anykščių rajonas išlieka vadinamoje „žaliojoje“ zonoje. Šiuo metu rajone koronavirusu serga 6 asmenys, o sergamumas šia liga mūsų rajone yra vienas mažiausių šalyje.  

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • tai

  Nuoroda

  O Pikolo-italiskame humore daikciukas tarp koju....hahaha

  Prieš 3 savaičių
 • tai

  Nuoroda

  dabar direktores suni vedzios BIEBERIS Anyksciu????as tai manau kad tai PIKOLO ...HAHAHA...

  Prieš 3 savaičių
 • Vietinis

  atsakymas į: tai Nuoroda

  Taip, mes žaliuosim, bujosim, nepadiduosim !!!, Šventosios upės miestas. Mes vieningi ir stiprūs Ačiū Dievui , kad aplenkia mus koronė, nors dabar, o bus kaip bus, bet Anykščiai nepražus ,???? kelkim nykščius už Anykščius ir stiprybės susirgusiems, lengviai ir geičiau pasveikti????

  Prieš 3 savaičių
 • Opa

  atsakymas į: tai Nuoroda

  ...už tokius komentarus koronė tik op ant sprando ir...ne ti neiįdomu bus kas kieno šunį vedžios, bet gali tekt kaip šuneliui padtaugt,- va tada bus : už ką man ?... o va, už tu patį, grįžta...

  Prieš 3 savaičių
 • Darius

  Nuoroda

  Krc nuo praito treciadienio guliu ligoninei.pajeme tepinelius ir da iki snd negaunu atsakimo tai kur cia twarka.

  Prieš 3 savaičių
 • Nejuokaukite

  Nuoroda

  Žiema "ant nosies" .. :-) Kur slidinėsime ? :-) Juk "žalias" rajonas...Ir turime gerus "viruso valdytojus" ..A nei dūmų, a nei triukšmo, a nei fabrikų ? :-) Pastatykit nors upės žoliapjovę-amfibiją ant "siauruko" bėgių kaip žadėjote !

  Prieš 3 savaičių
 • Nnn

  Nuoroda

  Pilna sergančių ir Anykščiuose,tik niekas netikrina,koso,sloguoja,tipo peršalimas,bet tikrintis neina,nes jaučiasi pusėtinai,o kiek be simtomių vaikšto,kiek savaitgaliais privažiuoja iš raudonų zonų...Juokinga,kad Anykščiai žalioje zonoje????

  Prieš 3 savaičių
 • pritariu

  atsakymas į: Nnn Nuoroda

  Netikrina ir neskelbia, mat tokia politika - mūsų ,,dievų" - turistų - atbaidyt negalima; čia gi neeilinis miestas, stebuklingas....Švilpuku pašvilpė, ir išsilakstė koronos.

  Prieš 2 savaičių
 • Burbiške Untanas

  atsakymas į: Nnn Nuoroda

  A kur galma pastykrint ?

  Prieš 3 savaičių
 • Kad gyvi būsim

  Nuoroda

  Be testo kaip koroną nustatyti. Todėl Anykščiuose niekas neserga, kad padaryti testą sergančiam neužtenka jėgų prisimušti. Bus premijų už ligos suvaldymą.

  Prieš 3 savaičių
Įkelti daugiau