Kurį tekstą pirmiausiai perskaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

Parduotuvėje:
– Kokia čia dešra „Paršelio džiaugsmas“?
– Labai gera kalakutienos dešra! – atsako pardavėjas.
– Tai kodėl toks pavadinimas?
– Todėl, kad paršelis džiaugėsi, jog ne jį papjovė.

Komentaras

M.Fergizienė:„Covid 19 nepikta liga, tik labai gyventojai įbauginti. Serga tūkstančiai, o miršta mažai. Anykščiuose per 2020 m. mirė 543 asmenys, iš jų nuo Corona -19 tik 12, tai yra vienas per mėnesį. Palyginimui reikia pažymėti, kad per 2020 m gimė 123 būsimi rajono gyventojai."

Skaityti komentarus (4)

Koronavirusas diagnozuotas dviem Anykščių rajono ligoninės slaugytojams. Anksčiau koronavirsu susirgo ligoninėje dirbantis gydytojas.

 

Dėl galimo susirgimo koronavirusu toliau tikrinami Aknystos socialinių globos namų Šlavėnų filialo darbuotojai. Vakar skelbta, kad serga 2 šios įstaigos darbuotojai ir 4 globotiniai. Daugiau Šlavėnuose dirbančių ar gyvenančių globos namų kolektyvo narių tyrimų rezultatų antradienio rytą nebuvo sulaukta.

Sergamumas koronavirusu per parą šiek tiek sumažėjo - registruoti 2 nauji susirgimai, 4 asmenys iš sergančiųjų sąrašo išbraukti, dabar Anykščių rajone koronavirusu serga 120 žmonių. Vakar sirgo 122.

Anykščių rajono vicemero, Ekstermaliųjų situacijų valdymo komisijos Operacijų vadovo Dainiaus Žiogelio teigimu, vakar Anykščių rajono ligoninėje mirusi 66-erių metų moteris „buvo užsikrėtusi koronavirusu, bet mirė ne nuo koronos“.

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Diva

  Nuoroda

  Ligoninėje gydytojai ir seselės labai stengiasi ligonims padėti,Jie taip pat yra žmonės,galintys ir sirgti, ir pervargti, todėl tausokim ir gerbkim jų darbą pandemijos metu. Sveikatos ir sekmės sunkiame ir atsakingame JŲ darbe.

  Prieš 2 savaičių
 • D :)

  Nuoroda

  Man žinoma, kad savivaldybės žmonės bijo Vaigino sugrįžimo patarėjauti, tad turėkit kantrybės, jis ligoninėje bus laikinuoju iki kol mes ateisim į valdžią. Rašydami komentarus nieko nepakeisit.

  Prieš mėnesį
 • Vanga

  atsakymas į: D :) Nuoroda

  Ilgai teks laukti
  Deja-ir nesulaukti,
  Nes jums iki valdžios
  -daug daug šviesmečių...
  O Vaiginas-čia, ir dabar,
  Ir dar pasibus ligoninėje
  Ir-savivaldybėje!

  Prieš mėnesį
 • frose

  atsakymas į: D :) Nuoroda

  ale niekaip negalit ikast vaiginui rupi ir rupi jums o jisai saunuolis durniams tokiems nepasiduoda sekmes tau vaiginai dar ilgai vadovauti

  Prieš mėnesį
 • Klausymas

  Nuoroda

  Ar dingo Visos kitos ligos ir liko tik korona ?? Tik apie ja girdim ir gazdina ,korona korona ,o as korona noriu su citrina gert .

  Prieš mėnesį
 • Tikrai

  atsakymas į: Klausymas Nuoroda

  Nedingo kitos ligos, dar net ir padaugėjo, ypač-psichinių! O per pilnatį tokios laaabai paūmėja.

  Prieš mėnesį
 • Nuoroda

  Anykščių ligoninės priimamajam tai amžinas bardakas.Baisu pakliūti.Noriu paklausti ar jom nieko niekada neskauda?

  Prieš mėnesį
 • Taigi aha

  atsakymas į: Nuoroda

  Kai tokie kaip tu į ligoninės priimamąjį-priimamasis iškart pavirsta bardaku. Kai tokių neatvyksta - viskas priimamajame normalu.

  Prieš mėnesį
 • Tau

  atsakymas į: Nuoroda

  kreipkis į savivaldybę, ją tenkina laikinojo Vaigino darbas.

  Prieš mėnesį
 • senjore

  Nuoroda

  as ne del sergamumo.gavau zinute i telefona kad uz 15 euru dovanu pirkti bet kurioje klinikoje toliau liepia paskaityti as toliau neatidariau telefono. tur but sukciai o gal kas nors irgi gavote tokia zinute

  Prieš mėnesį
Įkelti daugiau