Kurį tekstą pirmiausiai perskaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

Parduotuvėje:
– Kokia čia dešra „Paršelio džiaugsmas“?
– Labai gera kalakutienos dešra! – atsako pardavėjas.
– Tai kodėl toks pavadinimas?
– Todėl, kad paršelis džiaugėsi, jog ne jį papjovė.

Komentaras

M.Fergizienė:„Covid 19 nepikta liga, tik labai gyventojai įbauginti. Serga tūkstančiai, o miršta mažai. Anykščiuose per 2020 m. mirė 543 asmenys, iš jų nuo Corona -19 tik 12, tai yra vienas per mėnesį. Palyginimui reikia pažymėti, kad per 2020 m gimė 123 būsimi rajono gyventojai."

Skaityti komentarus (4)

Gruodžio 5 dieną, šeštadienį,Anykščiai paskelbs žiemos švenčių laukimo pradžią.A. Baranausko aikštėje nušvis svarbiausias žiemos švenčių simbolis – eglė, o kartu ir visas miestas. Skaitytojai baiminasi, kad šeštadienį žmonės mieste gali pradėti būriuotis, nuogąstauja, kad dėl to gali išaugti susirgimų koronavirusu skaičius.


Anykščių rajono savivaldybės Kultūros, turizmo ir komunikacijos skyriaus vedėjos Audronės Pajarskienės komentaras:
"Iš karto noriu pasakyti, kad renginys bus virtualus. Jokio burimosi, jokio kvietimo į renginį mes nedarome.Dėl to mes ir darome judėjimą per miestą.Šventė keliaus per miestą. Ne žmones kviesime, o šventė ateis pas žmones.
Iš lėto važiuos miesto gatvėmis, trumpai aikštelėse stabtelės kalėdinis karavanas. Mes neskelbiame, kuriose aikštelėse, kokiu maršrutu jis važiuos, kad žmonės lauktų, stebėtų pro langus ir sektų visą veiksmą  virtualiai.
Be jokios abejonės, bendradarbiaujame su policija. Prieš mėnesį pradėjome derinti maršrutą, judėjimą, nes keliaus didelės transporto priemonės, keliaus kilnojama scena su atlikėjais,muzika, lazeriais.
Žmonės tegul neina prie miesto eglės, nes renginys prasidės ne ten.Jokių didelių fejerverkų nebus.Visas aktyvusis ir gražiausias veiksmas bus transliuojamas internetu.
Žmonės nežino, kada mes eglę įžiebsime.Transliaciją pradėsime 18 valandą, bet ji tikrai prasidės ne nuo eglės.Tikrai prie kalėdinės eglės nebus didelio renginio.Ją įžiebsime, tačiau jei transliacija prasidės 18 valandą, tai laukdamas eglės įžiebimo, žmogus tris, keturis, penkis kartus sušals, kol sulauks veiksmo."

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Juozas**

  Nuoroda

  Kaip sovietų režimas, siekęs visiškai perkeisti žmogaus mąstymą?
  Nuo šešto dešimtmečio antros pusės partijos dokumentuose, skirtuose
  ateistiniam darbui sustiprinti, atsiranda naujas poskyris, kuriame numatomos priemonės, kaip tinkamai užpildyti ir naujai įprasminti laiką, o tarp jų dažnai minimas ir švenčių organizavimas.
  Mėginant sukurti atsvarą krikščioniškoms šventėms, imta ne tik stiprinti sovietinių švenčių, antai Gegužės 1-osios ar Spalio revoliucijos metinių tradicijas, bet ir pritaikyti naujoms sąlygoms kai kurias senąsias šventes, ištrinant jų krikščioniškus elementus ir panaudojant tam tikras vadinamąsiasliaudies tradicijas.
  Ar dabartinė valdžios politika iš esmės skiriasi idialoginiu požiūriu, kai visą kultūrinė veika skirta sukomercinti tradicinio susikaupimo advento laikmetį, paverčiant triukšmingų pramogų, pasilinksminimų ir besaikio vartojimo laikotarpiu nesulaukiant ramybėje susikaupus iškilmingo Šv. Kalėdų ryto?

  Prieš mėnesį
 • ona

  Nuoroda

  Iškart visi protingi sakė, kad nemėtyti lėšų ,bet niekas negirdėjo.Būtų užtekę kuklaus pasipuošimo karantino metu

  Prieš mėnesį
 • antanas

  Nuoroda

  prie eglės eiti negalima. Tai kokių velnių ją statė? Gal marsiečiai žiūrės?

  Prieš mėnesį
 • Antano vardo nederk

  atsakymas į: antanas Nuoroda

  Debilas?

  Prieš mėnesį
 • Nebijokite, tikrai nesušalsime

  Nuoroda

  Naudosime su savimi pasiimtus kūnui šildyti skirtus skysčius :-)

  Prieš mėnesį
 • Matosi

  Nuoroda

  Jau dabar daugeliui viską žinančių komentatorių Gusto pagalba pavėluota. Karantinas smegenis paveikė negrįžtamai

  Prieš mėnesį
 • D :)

  Nuoroda

  Ramybės Norfoje didysis išpardavimas. Žvakėms nuolaida 70 proc.

  Prieš mėnesį
 • Ančiukui

  atsakymas į: D :) Nuoroda

  Ar tau dar niekas neįstatė žvakės į skylutę tarpukojin ?

  Prieš mėnesį
 • Prasymas

  Nuoroda

  Kodel negalima tiesiog,neorganizuoti egles iziebimo sventes,neiziebti egles?
  Galbut gali eglute stoveti miesto centre,kas nores,ateis pasidziaugti po du.
  Kodel Anyksciai negali parodyti pavyzdzio visai Lietuvai ir buti atsakingesni siuo laikotarpiu?
  Juk nereikia piaro savivaldybei,svarbiausia apsaugoti mus ir musu artimuosius.

  Prieš mėnesį
 • Juozas

  atsakymas į: Prasymas Nuoroda

  Vertinant savivaldybės veiksmus 2-osios ir tikrosios Covid-19 viruso bangos valdymą, galima pastebėti, kad medicinos paslaugų ir visos sveikatos priežiūros sistemos rajone specialistai elgiasi gana pasyviai. Visi norintys jau pasidalino postus ir galimas biudžeto lėšas dėl priemonių įgyvendinimo su koronoviruso poveikio pasekmėmis. Dabar vargu ar galiėtų atsisakyti nuo pernai metų sukurto Kalėdų rezidencijos įgyvendinimo plano, kurio iniciatorius ir pagrindinius globėjus visi žinome, nors šiemet savivaldybė jų neįvardina.
  Taigi, kas nenori papildyti ligoninių palatų ar sergančiųjų namuose gretų skaičiaus, tas susipras kaip sutikti šiuos renginius.

  Prieš mėnesį
Įkelti daugiau