Kurį tekstą pirmiausiai perskaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

Parduotuvėje:
– Kokia čia dešra „Paršelio džiaugsmas“?
– Labai gera kalakutienos dešra! – atsako pardavėjas.
– Tai kodėl toks pavadinimas?
– Todėl, kad paršelis džiaugėsi, jog ne jį papjovė.

Komentaras

M.Fergizienė:„Covid 19 nepikta liga, tik labai gyventojai įbauginti. Serga tūkstančiai, o miršta mažai. Anykščiuose per 2020 m. mirė 543 asmenys, iš jų nuo Corona -19 tik 12, tai yra vienas per mėnesį. Palyginimui reikia pažymėti, kad per 2020 m gimė 123 būsimi rajono gyventojai."

Skaityti komentarus (4)

Lietuvos kredito unijų (LKU) grupės unijos prisijungė prie nepriklausomo bankomatų tinklo „Medus“.

 Lietuvos centrinė kredito unija (LCKU) pranešė pasirašiusi sutartį su bankomatų tinklą valdančia bendrove „Worldline Lietuva“.

„Mūsų nariai galės rasti bankomatus ir ne tik išgryninti, bet ir įnešti lėšas už dar mažesnius įkainius patogiose vietose visoje Lietuvoje“, – pranešime teigė LCKU Verslo ir informacinių technologijų vystymo departamento direktorė Jovita Platenkovienė.

Nuosavo bankomatų tinklo neturinčioje LKU yra 45 unijos ir jas prižiūrinti LCKU, o jų narių yra per 122 tūkst. Bankomatų tinkle „Medus“ yra daugiau nei 150 bankomatų.

BNS

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Kreditorius

  Nuoroda

  Tai ačiū už tokią aiškią informaciją. Anykštėnams tikrai labai svarbu, kad "Medaus" tinklo bankomatai bus visoje Lietuvoje. Tik neaišku, kur bus Anykščiuose. Ir iš viso ar bus. Gal reikėtų nors kartą paskelbti informaciją, susijusią su Anykščių rajonu, o ne plepėti apie visą Lietuvą.

  Prieš mėnesį
 • Kristina

  atsakymas į: Kreditorius Nuoroda

  Anykščiuose "Medaus" tinklo bankomatas yra adresu Dariaus ir Girėno g. 1 / J. Biliūno g. 4 (ant kampo, prie buvusių Senukų).

  Prieš mėnesį