Kurį tekstą pirmiausiai perskaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

- Mielasis, kodėl kai atvažiuoja mano mama, tu jos niekada niekur nenuvedi?!
- Vedžiau, ir ne kartą, bet ji vis tiek kelią atgal randa...

Komentaras

Ciocė:„Tai kur gi tas klimato atšilimas? Gal pinigai baigėsi,kad visi norintys pakeisti pasaulį, užsikišė."

Komentuoti

Anykščių mieste ir rajone tęsiama daugiabučių namų renovacija, mūsų rajonas šioje srityje įvardijamas tarp tų, kuriuose daugiabučių renovuojama daugiausiai. Prasidėjus daugiabučių renovacijai, į tai žmonės žiūrėjo gan skeptiškai, buvo ir tokių nuomonių, kad dalyvauti šiame procese neapsimoka.
Ar pasikeitė Jūsų nuomonė apie daugiabučių renovaciją? Jei daugiabutis,kuriame gyvenate, jau buvo renovuotas, kokius pokyčius pajutote?
Jūsų komentarus spausdinsime antradienio laikraštyje ANYKŠTA.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Jj.

  Nuoroda

  Atvaziuokit paziuret i basanaviciaus gatve, kokia renovacija cia? Pamatai sildomi 10 cm storiu,60 cm gylio. Radiatoriai nauji,nepritvirtinti,klebandys. Smarkiai skambantys Rekuperatoriai, kurie net nera rskuperatoriai,o paprasti ventiliatoriai,tiesiog pinigu plovimas.

  Prieš mėnesį
 • Ar daug durnių atsiranda

  Nuoroda

  renovuotis šiuo pandemijos metu, žmones serga, miršta, saviizoliacijoj , darbai stoja, o pinigai baigesi.

  Prieš mėnesį
 • Jonas

  Nuoroda

  Visiskas s... Daeoma atmestinai, nieks neatitinka standartu, viskas minimaliausiom medziagom daeoma,tiesiog sunkiai gyvenancius zmones uzkrauna papikdomom paskolom ir niekiniu darbu.

  Prieš mėnesį
 • Lietuva

  Nuoroda

  RENOVACIJA, TAI KAI NAMAS PADAROMAS IŠVAIZDŽIAI, NAUJAS BET KONSTRUKCIJOS SENOS.... O KAIP SU KAINA TADA M2-KIEK KARTU PAKYLA???? TAI SUKOLKULIUOKIT STATYBOS KAŠTUS, RENOVACIJOS KAŠTUS, NUSIDEVEJIMA-PADALYKET SUMA IS KVADRATU IR PALYGINKIT NAUJO NAMO STATYBOS KVADRATO SAMATA!!!! SUPRASIT, KAD TAI BNPROTYBE!!!!

  Prieš mėnesį
 • mama Statybininkų 9

  Nuoroda

  Dauguma acisakė keisti vamzdynus tai taip ir liko.

  Prieš mėnesį
 • Statybininkų 9

  atsakymas į: mama Statybininkų 9 Nuoroda

  Daug buvo norinčių keisti.Reikėjo visus apklausti,ir tada spręsti.Manęs niekas neklausė.

  Prieš mėnesį
 • Statybininkų 9

  Nuoroda

  Puiki brigada panevėžiečių,darbai vyksta gerai ir greitai.Santechnika keičiama rūsyje,tik klausimas,kodėl nekeičiami vambzdynai butuose,nes avarinės būklės,susidėvėje,jau virš 30 metų,kanalizacijos vamzdžiai nesandarūs,pastoviai prateka,bute jaučiasi nemalonus kvapas.Tikėtina,kad bus butų užpylimų.Jeigu vyksta renovacija,tai turi būti renovuojami ir vamzdynai,tai labai aktualu.

  Prieš mėnesį
 • Jonas

  Nuoroda

  Kas ten balkonus taip išdaužė

  Prieš mėnesį
 • Mama

  Nuoroda

  Tikrai džiaugiamės renovacija,nors darbai dar nebaigti.Ačiū Linui komunalinio,ačiū Panevėžio vyrukam,kurie dyrba stropiai tvarkingai.Statybininkų 9 namas.

  Prieš mėnesį
 • Taigi

  Nuoroda

  Lietuvoje vyksta blogi dalykai, o čia tarsi ramybės ir gerovės šalyje tokie nereikšmingi klausimai.
  Nuo sausio 1 d. į Lietuvą sugrįžta Stalino laikų režimas. Taikos metu karo policininkai, kuriems atrodys, kad vykdomas koks nors nusikaltimas ar nusižengimas, turės teisę be patalpos savininko ar gyventojo sutikimo, be teismo sprendimo bet kuriuo paros metu įeiti į savininkui priklausančias gyvenamąsias ar negyvenamąsias patalpas, teritorijas, sustabdyti transporto priemones ar patekti į jas. Atsisakius paklusti, karo policijos pareigūnas turi teisę jėga atidaryti patalpas ir transporto priemones. Prieš nepaklususius jų nurodymams asmenis jis turės teisę naudoti psichologinę ir fizinę prievartą, šaunamąjį ginklą. Karo policijai suteikiama medikų funkcija, galės žmogų padaryti psichiniu ligoniu.
  Kam rengiamasi: ar pasaulio finansų ir ekonomikos krizei, sukeltai valstybių vadovų, prisidengiant koronavirusu, ar rengiamasi priverstiniam Lietuvos gyventojų darymui bandomaisiais triušiais, skiepijant neišbandytais skiepais, juk ne veltui 8 mln. skiepų įsigyta? Dėl to taikos metu kariuomenė bus pasitelkiama teikti pagalbą valstybės ir savivaldybių institucijoms?

  Prieš mėnesį
Įkelti daugiau