Kurį tekstą pirmiausiai perskaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

Mokytoja sako:
- Mokiniai, tikiuosi, šiandien nepamatysiu, kaip nusirašinėjate kontrolinį darbą?
- Taip, mokytoja, mes irgi tikimės...

Komentaras

vairuotojas:„o gal galima kazkaip padaryt tvarka su 'Mieganciais " automobiliais salia daugiabuciu? stovi jau 3 men apsnigti ir trukdo dirrbancoims masinoms statyt.gal kur i aikstele tokias transporto priemones reit statyt"poilsiui".

Skaityti komentarus (1)

Anykštėnas Juozas Ratautas turi priekaištų Anykščių miestą žiemą prižiūrinčioms tarnyboms. Pastabas jis kol kas išsakė feisbuke.


"Šaligatvių valymas pastaruoju metu įgavo keistoką prasmę. Traktoriukas dalį sniego nustumia į šonus, dalį jo prispaudžia prie žemės ir sumindo, o gale pastatytas agregatas gausiai „patręšia“ pravažiuotą ruožą druska. Ši, reaguodama su sniegu, pagamina šlapią, klampią masę, liaudiškai vadinamą marmalynę. Įtariu, kad nauji paslaugos tiekėjai siekia perauti anykštėnus gumine avalyne. Kita vertus, nėra ko karantino metu vaikščioti... Likite namie!", - rašo J.Ratautas.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Anykštėnas

  Nuoroda

  Ir vėl turbūt laimėtas konkursas yra mažiausia kaina !!!!

  Prieš savaitę
 • Valė

  Nuoroda

  Šaligatvių valymas pagaliau pajudėjo, ačiū Ratautui.

  Prieš savaitę
 • D.:)

  atsakymas į: Valė Nuoroda

  Reikia rinkti parašus už Juozą, kad paskirtų mero patarėju (į laisvą vietą) . Manau būtų daugiau naudos rajonui ir gyventojams, lyginant su daktaro patarimais sėdint patarėjo kėdėje.

  Prieš savaitę
 • Jooo

  atsakymas į: D.:) Nuoroda

  Donaldai, nebūk vaidmainiu

  Prieš savaitę
 • Šaunuolis

  Nuoroda

  Ponas Ratautas,nors vienas žmogus išdriso pasakyti,kad tokiu šaligatviu nevalytu dar gyvenime nebuvo,bristi per sniega reikia,arba per koše šlapia,kol į darba nueini,baisu,netvarka,kur valdžia,kad nemato!!?priimkit žmones i darba!!!

  Prieš savaitę
 • o tai

  Nuoroda

  Pakeltis negali duoti gatavos sunkos,juk aerodromams lektuvų sileidimo takams valyti tą sunką tiekia,ar nebe?

  Prieš savaitę
 • senjorė

  Nuoroda

  manyčiau kad p. Ratautas yra atsakingas žmogus ir jeigu parašė, kad šaligatviai blogai valomi, tai yra tiesa, neskleis gi anykštėnams žinomas žmogus melagingų žinių

  Prieš savaitę
 • Ee

  atsakymas į: senjorė Nuoroda

  Reikalas tas, kad rajono informacijos laikraštis skelbdamas piliečio nuomonę nepatikrino informacijos teisingumo bent iš trijų skirtingų šaltinių. T.y. nepateikė nei savivaldybės administracijos atsakingų pareigūnų vertinimo, nei paslaugos teikėjo komentarų apie atliekamus darbus. Taigi galima daryti prielaidą, kad pažeidė visuomenės informavimo etikos kodeksą ir pažemino darbuotojų, vykadnčių valymo darbus orumą, bei įmonės reputaciją skelbdamas tendecingą vieno, galimai suintersuoto asmens atsiliepimus apie viešąsias paslaugas. Manau reikia sudaryti rajono tarybos narių komisiją ir ištirti šį faktą.

  Prieš savaitę
 • Be be

  atsakymas į: Ee Nuoroda

  o tau triušiai nesispardo galvoje?

  Prieš savaitę
 • Jooo

  Nuoroda

  Galėtų visai nevalyti, žmonės mažiau vaikščiotų, o kam labai reikia nubristų per pusnis. Būtų geriau, nei druska košę padaro.

  Prieš savaitę
Įkelti daugiau