Orai

Ar per karantiną jūsų išlaidos sumažėjo?

Dienos anekdotas

Yra 3 rūšių studentai:
– tie, kurie supranta matematiką
– ir tie, kurie ne.

Komentaras

Anykštėnė:„Aš galvoju,kad takai yra įrengti pėstiesiems. Šunims turėtù būt atskira vieta pasivaikščiojimui.Pėsčiùjù taku veda didžiulius šunis be antsnukiu.Baisu darosi,kad neužpultù. Kai kas netgi treniruoja šunis pėsčiùjù take.O apie kultūrà nėra ko gero pasakyti.Suoliukai apsisioti,čia pat maži vaikai žaidžia ant suoliukù.KLAIKU."

Skaityti komentarus (1)

Lina DAPKIENĖ, visuomeninkė, ,,Anykštos“ bendradarbė:

 1. Metų įvykis po dangum Anykščių.

Prie itin svarbaus 2020-ųjų metų įvykio priskirčiau COVID pandemijos išplitimą. Pirma pandemijos banga, karantininės Velykos, gurkšnis laisvesnio oro ir keletas įgyvendintų planų, tada klastingoji antra pandemijos banga su dar daugiau „nežinomųjų“, Kalėdos karantine...

2. Metų nusivylimas.

Nereikia dėti daug vilčių ir neteks nusivilti! Su šeima Anykščių rajone gyvename tik ketvirta žiema, tad vis dar lydi daugiau atradimų, nei kad (neduokdie!) nusivylimų. Kita vertus, kalbant apie Anykščius, nusivylimo emocijas sukelia galutinai išaiškėję „nuosprendžiai“ su buvusiomis itin didelėmis investicijomis ir nepateisintomis viltimis, pvz., 2020-aisiais skausmingai paskelbta, kad už 75 tūkst. eurų nupirkta amfibija Šventosios upės vagos šalia užtvankos Anykščiuose tikrai nebešienaus.

3. Sensacija.

Didžiausią įspūdį 2020-aisiais man paliko atkastas senovinis varpas Anykščių Šv. apaštalo evangelisto Mato bažnyčios šventoriuje. Tai buvo tikrai netikėta žinia, realus ir labai vertingas daiktas iš istorinės praeities.
Taip pat gerokai nustebino ant Šventosios upės kranto iškilęs paminklas žvejui Albinui. Prisipažinsiu, tai buvo netikėta idėja, o įgyvendinimą galima priskirti prie sensacijos. Kai žodis tampa kūnu – argi ne sensacija?

4. „Bajeris“.

Gal akligatvio asfaltavimą Anykščiuose už 60 tūkst. eurų galima būtų priskirti prie pokšto? Na, juk taip atrodė...  
Galbūt faktą, kad „Šilelio“ tiražas padidintas nuo 1000 iki 3000 vnt., galima laikyti papokštavimu? Galima palyginti su cirko arena, kur mums rodytų triuką su skaičiais: „1000, abrakadabra, štai ir 3000!“. Bet kad cirko arenoje po aplodismentų juk greitai viskas kažkaip atgal sugrąžinama ir „išvyniojama“, o čia užtruko...  Pavadinčiau realia „Šilelio“ kova už būvį arba konkurencija, siekiant išlikti... O gal tai tikrai buvo tik pokštas?
 
5. Ką manote apie koronaviruso pandemiją?

Yra sakoma: kai negali pakeisti situacijos, keisk požiūrį į ją. Taip, 2020-aisiais koronaviruso pandemija padarė didžiausią įtaką visiems, sujaukė daugybę planų... Tai buvo toli gražu ne patys geriausi laikai viso pasaulio gyventojams, bet reikia matyti ir gerąją pusę: kiek realių ir virtualių atradimų, kiek naujų bendravimo formų! Labai daug kas priklauso nuo mūsų požiūrio.

- ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Pats

  Nuoroda

  Petrai pasdydink, jei nemoki paprašyk kas moka galima sulig arklio didumu

  Prieš mėnesį
 • Petras

  Nuoroda

  Norime paprašyti, kad „Anykšta" padidintų raidutes. Nors dvigubai. Neįmanoma pensininkams įskaityti ne tik su akiniais, bet ir lęšiu. Jūsų svetainė įdomi. Ačiū.

  Prieš mėnesį
 • Tai

  atsakymas į: Petras Nuoroda

  Pasididinkite patys skaitydami, tai visai nesudėtinga, jei nemokat paprašykite artimųjų kurie moka.,, Anykšta '' čia nei prie ko...

  Prieš mėnesį