Orai

Ar per karantiną jūsų išlaidos sumažėjo?

Dienos anekdotas

Pirkau kojų tepalą „Arkliška galia“, pasitepiau, tai dvi dienas niekaip negalėjau namo patekti – vis prašuoliuodavau...

Komentaras

To dar nebuvo:„...didžioji dalis šio projekto lėšų bus skirta Sodų gatvėje esančio vandens telkinio, kuriame aptikta nykstančios rūšies varlė, sutvarkymui. Dėl varlės nieko negaila. Reikia kurti prie tvenkinio laužus, kad toji nesušaltų. Ir šert ją reikia, tik kuris nusimano kuo? Važiuos turistai iš viso svieto varlės žiūrėti."

Skaityti komentarus (3)

Vytautas BAGDONAS, žurnalistas, „Anykštos“ bendradarbis:

 1. Metų įvykis po dangum Anykščių.

Kiekviena įspūdingesnė šventė, įdomesnis renginys, kiekvienas užbaigtas ir eksploatuoti atiduotas objektas, gyventojų gerovei skirta priemonė - tai jau įvykis po Anykščių dangum.
Metų įvykiu laikyčiau Kovo 11-osios proga prie Laisvės paminklo pirmą kartą organizuotą Bendrystės ir Laisvės vakarienę, kurios metu prasmingai bendravo, linksminosi miesto gyventojai ir iš kaimų suvažiavę žmonės, o tamsai apgaubus miestą, Anykščių padangę nušvietė įspūdingi fejerverkai.
 
2. Metų nusivylimas.


Gal tai „Karščiavimo klinikos“ įrengimas Anykščių ligoninės pašonėje. Kai kurių būsimų pacientų džiaugsmą  tuoj pat prislopino šalies valdžios „nuleistas“ nurodymas, kad į tokias visoje respublikoje steigiamas klinikas nebus priimami vyresni kaip 65 metų amžiaus, tai yra rizikos grupei priklausantys asmenys. Kažin dar ar iš viso panašių klinikų steigimas buvo reikalingas?  

3. Metų sensacija.

Mano nuomone, netikėtas, didžiulį teigiamą  įspūdį sukėlęs įvykis, tikra sensacija buvo anykštėnų kultūrininkų suorganizuotas Kalėdinis karavanas, kurio kelionė po miestą buvo filmuojama ir tiesiogiai transliuojama internetu. Karavano dalyviai važinėjo po Anykščius, o visą veiksmą internetu  buvo galima stebėti bet kurioje rajono vietovėje ( ir ne tik). Sensacija pavadinčiau dar Istorijų dvarelio įrengimą ir atidarymą.

4. Metų „bajeris“.

Kartais promilių kiekiu dailiosios lyties atstovės aplenkia net vyrus. Argi „kominės“ būsenos vairuotojos – ne metų „bajeris“? O metų pokštininko laurai turėtų atitekti vyriškiui, kuris pėsčiomis keliavo gimtųjų Anykščių pusėn net iš Vokietijos. Ilgai būtų tekę keliauti, jeigu ne valdžios nurodymai savivaldybėms susivežioti savo kraštiečius, per pirmąjį karantiną begrįžtančius iš svečių šalių. Taip mašina iš pasienio zonos buvo pargabentas ir šis keliauninkas.  

5. ..ką manote apie koronaviruso  pandemiją?

Tai pats baisiausias dalykas, praėjusiais Žiurkės metais paralyžiavęs viso pasaulio gyvenimą, sėjantis mirtį, žalojantis žmonių likimus. Nepritariu tiems veikėjams, kurie neigia koronaviruso pavojų, pasisako prieš vakciną nuo COVID 19, išvedžioja visokias sąmokslo teorijas, visiškai nesisaugo, pažeidinėja karantino taisykles. Apmaudu, bet  abejingumo apraiškų, „žaidimų“ su koronaviruso grėsme pavyzdžių gana dažnai galima pamatyti ir Anykščių krašte. Aš, kaip ir kiti pilietiški žmonės,  asmeniškai visiškai tikiu „koronės“ grėsme, viltingai laukiu skiepų, stengiuosi visur ir visada laikytis higienos taisyklių, taisyklingai dėvėti veido kaukę, laikytis saugių atstumų, be būtino reikalo neiti iš namų,  saugoti save ir kitus.
Reikia tikėtis, kad  Jaučio metai taps persilaužimo ir pergalės prieš „koroną“ metais...

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Senjorė

  Nuoroda

  Labai teisingos, prasmingos mintys. Turi žurnalistas ką parašyti, jam nesvetimi rajono reikalai. Pritariu.

  Prieš mėnesį
 • Italai

  Nuoroda

  Skiepija šį iš beždžionių taukų ar kitų snargliu sukurto vakcinom pasiskiepik ir tu

  Prieš mėnesį