Orai

Ar per karantiną jūsų išlaidos sumažėjo?

Dienos anekdotas

Yra 3 rūšių studentai:
– tie, kurie supranta matematiką
– ir tie, kurie ne.

Komentaras

Anykštėnė:„Aš galvoju,kad takai yra įrengti pėstiesiems. Šunims turėtù būt atskira vieta pasivaikščiojimui.Pėsčiùjù taku veda didžiulius šunis be antsnukiu.Baisu darosi,kad neužpultù. Kai kas netgi treniruoja šunis pėsčiùjù take.O apie kultūrà nėra ko gero pasakyti.Suoliukai apsisioti,čia pat maži vaikai žaidžia ant suoliukù.KLAIKU."

Komentuoti

Tinkalaraštis "Riebus katinas" išrinko 2020 metų TOP 10 Lietuvos kavinių/restoranų, gaminančių skaniausius cepelinus, picas, bbq šonkauliukus, mėsainius, kebabus. Į topus pakliuvo ir kai kurios Anykščių viešojo maitinimo įstaigos.


Panašu, kad Anykščiai ima garsėti kaip miestas, kuriame kepamos skanios picos. Į dešimtuką pateko dvi miesto picerijos - "Juna" ir "Uno pizza".
Į dešimtuką pateko ir viena Anykščių miesto kebabinė - "No name kebab".
Už patinkančias viešojo maitinimo įstaigas balsavo liaudis. Deja, bet į dešimtukus Anykščiai nepateko nei dėl gardžių cepelinų,nei dėl BBQ šonkauliukų, nei dėl įsimintino skonio burgerių, tad yra dar kur pasitempti.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Kur Kavarcka

  Nuoroda

  kaldunai?

  Prieš savaitę
 • Jo

  Nuoroda

  Ne tik kad neskanios, bet kai kurios nevalgomos ypač UNO

  Prieš 2 savaičių
 • fui

  Nuoroda

  Viena karta paragavom ir antra karta niekas nebeprivers.Mesa nesuprasi kokia ar isvis mesa,paplotelis tesla nedakepta,gerimas siltas ir isviso visa nakti galvojau ar nereiks eiti vemti....Patarciau kazka keisti ir pradeti atsizvelgti i zmoniu komentarus kitaip ...i

  Prieš mėnesį
 • Jonas

  Nuoroda

  Gal nevalgė skanesniu,nei vienos kababinės nevalgomi kebabai

  Prieš mėnesį
 • Nuoroda

  Tikrai ne patis slaniausi kebabai, kaip čia juos išrinko? Skanus go kebabai, tik kai kas brangu ten tas pats kad ir alus.

  Prieš mėnesį
 • As

  Nuoroda

  Taip skaniausias sveikiausias maistas yra pagamintas namuose nors kartais norisi uzsisakyti picos na aisku anyksciu piceriju nepalyginsi su didmiesciu picerijomis kur kepamos tikros picos bet visada malonu uzsisakyti pica is picerijos juna tikrai skanios picos o teko ragauti picos is uno picerijos tai neimanoma valgyti nesuprasi ko ten prideta

  Prieš mėnesį
 • Эдгарас

  Nuoroda

  Namų maistas geriausias!!!

  Prieš mėnesį
 • Ne

  Nuoroda

  Uno picom

  Prieš mėnesį
 • Anykstenas

  Nuoroda

  Neskaniausios UNO picos

  Prieš mėnesį
 • Jo

  Nuoroda

  Labai suprastėjo šios UNO picos ,pradžioje buvo skanios dabar net neverta pirkti 8'50

  Prieš mėnesį
Įkelti daugiau