Orai

Ar per karantiną jūsų išlaidos sumažėjo?

Dienos anekdotas

Autobuse:
- Jūsų bilietas?
- Nėra, o jūsų?
- Šiaip tai aš kontrolierius.
- O aš elektrikas. Tai ką man dabar, gal už elektrą nemokėt?

Komentaras

Tekle:„siulyciau prie kulturos centro per garsiakalbius transliuot kaimo kapelu muzika , tikrai klausytoju netruktu , o kai susils oras tai bus galima ir pasisokt , apie tai daznai suaugesni zmones tarp saves pasisnekam ,direktoriai siuo klausimu rimtai reiktu uzsiimt , pagyvetu miesto centras , daug vyru ateitu ten , o ne trauktu i aludes."

Skaityti komentarus (2)

„Vilnius SPA Anykščiai“ darbuotojai ir administracijos atstovai buvo paskiepyti vieni pirmųjų tarp tokio pobūdžio įstaigų. O tai galėjo nulemti ir politiniai ryšiai. Tokiais spėjimais pasidalijo Seimo opozicijos atstovai." - praneša portalas "Delfi".

 

„Info TV“ žiniomis, vakcinas šiuo metu nedirbančiame Anykčių SPA centre gavo ir vadovė, ir administracijos bei virtuvės darbuotojai. Ryšiai su socialinės apsaugos ir darbo ministre Su vardu „SPA Vilnius“ yra susiję trijuose miestuose – Vilniuje, Druskininkuose ir Anykščiuose – įsikūrę SPA centrai. Būtent Anykčių SPA darbuotojai ir buvo paskiepyti dar praėjusią savaitę. Kaip pranešė „Info TV“, prieš tapdama politike 2004-2006 m., dabartinė socialinės apsaugos ir darbo ministrė Monika Navickienė dirbo įmonėje „Raminora“, kuriai šiuo metu priklauso „SPA Vilnius Druskininkai“. Dabartinis šios įmonės vadovas yra M. Navickienės vyro Mindaugo Navicko brolis Rokas Navickas.  „Mažai tikėtina, kad tai yra sutapimai, juo labiau, žinant, kad įstaigų vadovai yra atsakingi už sąrašų sudarymą ir išsiaiškinimą, ką ir kur reikia vakcinuoti. Juo labiau, kad tai ne pirmas atvejis, kada matome, kad savininkai ar vadovai vienu ar kitu būdu sudalyvauja“, – situaciją komentavo valstiečių atstovas, buvęs sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga." - rašo portalas "Delfi".

O žurnalistas Rimvydas Valatka "Facebook"-e apie situaciją parašė štai tokį komentarą:

"Skiepų po blato garbės lentoje - paskui Ūselių šeimyną ir Joniškio Damalaką įsirėmino ir visi UAB „Vilnius SPA Anykščiai“ darbuotojai bei administracija. Jau visi gydytojai ir slaugytojos paskiepyti, visi seneliai globos namuose ir šiaip namuose su skiepu, kad jų užteko jauniems ir žvaliems uždaryto SPA darbuotojams? Gali dabar aiškinti kiek nori ir kaip nori, kad socialinės apsaugos ir darbo ministrė konservatorė M.Navickienė, dirbusi įmonėje „Raminora“, kuriai priklauso „SPA Vilnius Druskininkai“, niekaip su tuo nesusijusi. Linkęs tikėti, kad tikrai nesusijusi, nors šios įmonės vadovas, lyg tyčia yra ministrės vyro Mindaugo brolis R.Navickas. Tačiau kiek žmonių tuo patikės? Čia ne ministrės spaudos atstovo ašarėlių reikia, o būtina konkrečiai įvardyti, kaip, kodėl ir dėl kurių konkrečiai pareigūnų vakcina po blato atiteko tiems, kuriems dar reikėjo gerokai palaukti iki skiepų. Norite to ar ne, bet skiepai po blato realiai yra skiepų vagystė. Eilinė gėda."

"

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Alge

  Nuoroda

  Gėda Anyštiečiams,merui. Nusispjaut į tas partijas- jos visos vienodos. Sovietiniai laikai sugrįžo prie skiepų kaip prie daktariškos dešros. Ponios nebesiaiškinkit- gėda skaityt.

  Prieš mėnesį
 • vyraa

  Nuoroda

  susikaupkim irsuvokim kam pades skiepas kam ne-pavydas pletkai nebuvimas kas veikt nesustabdys koronos.nusisypsokim maziau rauksliu bus

  Prieš mėnesį
 • Gadeikis

  Nuoroda

  Ble,žmonės miršta nuo tu skiepu,o jūs skiepijatės..

  Prieš mėnesį
 • Bobai

  atsakymas į: Gadeikis Nuoroda

  Daugiau numiršta nuo tokių pletkų nešiotojų kaip tu.

  Prieš mėnesį
 • St

  Nuoroda

  Tai kad viaur viskas ir vyksta per rysius,be ju faktiskai kirmisi iki paskutinio kasnio desros.nesuprantu raso lyg is menulio iskryte butu,taip visais laikais viko ir viks.o jei cia naujove tai pasidomekit kiek daugiau apie rysius

  Prieš mėnesį
 • slaugytoja

  Nuoroda

  Kažkoks briedas. Kvietė tuos darbuotojus skiepytis vos ne per panivalią, kokie ten dar politiniai ryšiai, spa nesiprašė. Kai pamatai tokias melagienas, platinamas žiniasklaidoje, tada ir supranti, kodėl politinius užsakymus vykdanti žiniasklaida visiškai prarado žmonių pasitikėjimą. O dar prieš 20 metų tėtis sakydavo, "jei laikraštis rašo, tai taip ir yra"...

  Prieš mėnesį
 • Slaugytojai

  atsakymas į: slaugytoja Nuoroda

  SPA darbuotojų niekas ir nekaltina, bet tie kas nusprendė tai padaryti, turi atsakyti pagal pilną atsakomybę.

  Prieš mėnesį
 • Juozas

  atsakymas į: slaugytoja Nuoroda

  O šiaip nueikite į savivaldybės tinklapi, ten galima rasti prioritetų sąrašą. Ir pamatysite, kas prieš SPA visos ligoninės, poliklinikos, socialiniai, įvairūs VšI.. jau buvo suskieptyti.. Po SPA ir privatūs odontologai iš karto paskiepyti...

  Prieš mėnesį
 • Koks tu SPA Juozas

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  O rizikos grupėje esantys senjorai, kurių daugiausiai miršta suskiepyti? Kaip ne gėda tokius atsirašinėjimus ant žiniasklaidos rašyti? Gavai skiepą tai jau bent tylėk kaip pelė po šluota.

  Prieš mėnesį
 • Pritariu slaugytojai

  atsakymas į: slaugytoja Nuoroda

  Beskaitydamas tokias melagienas ir supranti ant kiek nepatikima tiek valstybinė o juo labiau vietinė žiniasklaida

  Prieš mėnesį
Įkelti daugiau