Orai

Ar per karantiną jūsų išlaidos sumažėjo?

Dienos anekdotas

Autobuse:
- Jūsų bilietas?
- Nėra, o jūsų?
- Šiaip tai aš kontrolierius.
- O aš elektrikas. Tai ką man dabar, gal už elektrą nemokėt?

Komentaras

Tekle:„siulyciau prie kulturos centro per garsiakalbius transliuot kaimo kapelu muzika , tikrai klausytoju netruktu , o kai susils oras tai bus galima ir pasisokt , apie tai daznai suaugesni zmones tarp saves pasisnekam ,direktoriai siuo klausimu rimtai reiktu uzsiimt , pagyvetu miesto centras , daug vyru ateitu ten , o ne trauktu i aludes."

Skaityti komentarus (2)

Su visu pluoštu nepopuliarių pasiūlymų su "Anykšta" pasidalijęs Anykščių rajono tarybos narys, liberalas Kęstutis Indriūnas taip pat siūlo Anykščių mieste apmokestinti automobilių stovėjimo aikšteles.


"Miesto centre kelias stovėjimo aikšteles reikia padaryti mokamas", - "Anykštai" atsiųstame komentare dėstė K.Indriūnas.
Prieš keletą metų, kai Anykščiuose buvo asfaltuojama automobilių stovėjimo aikštelė šalia viešbučio "Puntukas", mieste jau buvo pasklidę kalbos, kad joje gali būti įvestas mokamas automobilių parkavimas, tačiau jokių konkrečių sprendimų tuometinė liberalų valdžia dėl to nepriėmė.
Anykščių rajono tarybos narys K.Indriūnas šią savaitę susilaukė ypatingo respublikinės žiniasklaidos dėmesio, kai pasiūlė į Anykščius įvažiuojančius ir pravažiuojančius automobilius apmokestinti.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • O aš patariu

  Nuoroda

  Iš vis uzdaryt nuo bikuvos eismą per visa centra ,tik pėstute ! Autobusėlius kurie kursuotu į visas puses ,nebutu malimosi po centra .Indriunai ,pritark mano nuomonei!

  Prieš mėnesį
 • Gal reiketu

  Nuoroda

  Jums smegenis prasiplaut dar ora apmokestinkit nes daug iskvepuoja suvaziave i miesta. Kad tik is zmoniu daugiau pinigu atimt,pensijas pakele 30 euru o mokescius nori pakelt dvigubai daugiau. Kur logika.

  Prieš mėnesį
 • senjorė

  Nuoroda

  baik p.Indriūnai žmonių pinigus plėšt, jei per daug turi, gali paaukoti savivaldybei, gal Naujus metus pratęs iki Onos

  Prieš mėnesį
 • reikėtų

  Nuoroda

  Reikėtų dar anykštėnus apmokestint už gražų apylinkių gamtovaizdį, už Šventosios vingius, už miestelio literatūrinį vardą, už grybus miškuose, už žvirblius krūmuose... Svarbu apmokestint ką tik begalima. Liberalai viską geriausiai išmano, mat jie 'sveiko proto" ir ima tik brendžio dėžutėmis !
  Kol miestiečiai negali tiesiogiai dalyvaut savivaldoj renkant seniūnus, seniūnaičius, tai visokie individai vienšališkai primetinėja savo nuostatas. O kiek, leiskit paklaust, naujų automobilių stovėjimo vietų Anykščiuose sukurta per tris dešimtmečius, jei patogaus visuomeninio transporto miestely nėra. Dviračių takai auto užgrūstumo irgi nenuims.

  Prieš mėnesį
 • ...

  Nuoroda

  pritariu

  Prieš mėnesį
 • Smegenys-toks dalykas,kurio šiaip nesimato,bet kai jų trūksta -abai pastebima.

  Prieš mėnesį
 • ar reikia

  Nuoroda

  apmokestinti nekilnojama turta ta būdą ty 5 taskai miestelio senamiestyje 5 X ?

  Prieš mėnesį
 • Milda

  Nuoroda

  Gal votas žmogus tas Incura labai protingas nes mes patys turim galvoti. Valdžia galvoja glvoja, o gal tik sėdi ir galvoja kad galvoja , bet matyt tai vietoi tuščia, užtat ir bijo alvoti. Kad kas nors juoksis ir panašėti. Bet diskutuojant galima daug dalykų ispresti

  Prieš mėnesį
 • Norinčiam žinoti

  Nuoroda

  O K. Indriūnas nesiūlo bedarbystės mažinimą Anykščių raj. ar atlyginimų pakėlimą, kad būtų už ką susimokėti už tas aikšteles?

  Prieš mėnesį
 • Milda

  Nuoroda

  Atsiprašau už sumaišyta pavarde turėjo būti Indriunas. Atsiprašau

  Prieš mėnesį
Įkelti daugiau