Orai

Ar per karantiną buvote išvažiavęs iš savo savivaldybės teritorijos?

Dienos anekdotas

Stomotologinė. Ateina naujasis rusas. Dantistas tikrina jo dantis ir pamato, kad jo visi dantys auksiniai, o plombos deimantinės. Stomotologas klausia:
- Ko tu atėjai, jei tavo visi dantys sveiki?
O jis atsako:
- Žinau, kad sveiki. Tik norėjau signalizaciją įsidėti.

Komentaras

123:„Tai kiauliu maras, tai pauksciu gripas, tai korono virusas stpresnis nei kiturt.Pasiziuriu kaip baltarusijoj, jokiu maru, kiaules augina visada istisi kaimai, pauksciu gripo nera, o karantinas, po parduotuves vaiksto su kaukem, bet visos parduotuves, istaigos dirba.Kuo mes cia taip opesni?"

Skaityti komentarus (1)

Praėjusią savaitę dalis „SPA Vilnius Anykščiai“, veikiančios pagal asmens sveikatos priežiūros įstaigos licenciją, darbuotojų buvo paskiepyti vakcina nuo COVID-19. Žiniasklaidoje kilus abejonėms dėl darbuotojų skiepijimo ir įstaigai nepelnytai tapus politikų ginčų įrankiu, „SPA VILNIUS Anykščiai“ direktorė Giedrė Maumevičiūtė paaiškina, kaip ir kieno sprendimais remiantis tai buvo padaryta:

 

„Praėjusią savaitę gavome Anykščių rajono savivaldybės prašymą pateikti sąrašą visų įmonės darbuotojų, kurie sutiktų skiepytis. Kelis kartus teiravomės savivaldybės atstovų, ar tikrai patenkame tarp skiepijamų prioriteto tvarka, bet buvome patikinti, kad atėjo mūsų, kaip įstaigos, eilė darbuotojų vakcinavimui.

Kaip buvome prašyti, pateikėme visų sutikusių skiepytis darbuotojų sąrašą, sudarytą pirmenybės tvarka: nuo daugiausiai galimo sąlyčio su klientais turinčių iki administracijos darbuotojų. Pateiktoje sąrašo formoje patys papildomai nurodėme, kurie darbuotojai dirba administracijoje, taip sudarydami galimybę specialistams įvertinti, kurie iš jų tikrai turi būti skiepijami. Savivaldybės kvietimą vakcinuotis gavo visi tame sąraše esantys darbuotojai.

Esame socialiai atsakinga ir nepriekaištingą reputaciją sauganti bendrovė, todėl itin atidžiai laikomės atitikties teisės aktams. Sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys žiniasklaidai patvirtino, kad SPA VILNIUS Anykščiai turi sveikatos priežiūros veiklos licenciją, todėl nuo koronaviruso (COVID-19) paskiepijus jos darbuotojus pažeidimų nepadaryta.

Gavę savivaldybės kvietimą skiepytis negalėjome atsisakyti, nes pasibaigus pandeminei situacijai, atnaujinsime veiklą, todėl turime užtikrinti savo darbuotojų bei klientų saugumą.

Reaguodami į politines šio klausimo interpretacijas, norime pabrėžti, kad esame niekaip su politika nesusijęs verslas, skaidriai ir atvirai veikianti įmonė, savo veikloje besivadovaujanti vertybėmis.

Matome, kad verta atkreipti dėmesį ir į tai, jog sprendimus dėl skiepijimo priima ne Socialinės apsaugos ir darbo ministerija, kurios dabartinė ministrė įmonėje UAB „Raminora“, valdančioje SPA VILNIUS Druskininkuose, dirbo prieš kelioliką metų. UAB „Raminora“ ne tik kad veiklą vykdo kitame mieste, bet yra ir atskira įmonė, su kuria dalinamės prekės ženklą SPA VILNIUS.

Reziumuodami norime pabrėžti, kad nedarėme jokių veiksmų siekdami prioriteto tvarka paskiepyti savo darbuotojus, o net priešingai – kėlėme abejones ar tikrai jau turime tą daryti, detaliai aiškinomės, ką turėtume įtraukti į sąrašus, nurodėme juose papildomą informaciją ir laikėmės visų iš procesą valdančių institucijų gautų nurodymų. Mums apmaudu, kad preciziškai laikydamiesi tvarkų ir įdėję daug pastangų įsitikinti, kad elgiamės teisingai ir pagal įstatymą, dabar esame bandomi įtraukti į politines kovas, pučiamus melo burbulus ir gretinami su tais, kurie bando „apeiti“ sistemą.

Esame atsakingi bendruomenės nariai, todėl sieksime dar daugiau skaidrumo ir informacijos sklaidos, norėdami įgalinti žmones priimti mokslu pagrįstus sprendimus, artėjant prie visuotinio imuniteto suformavimo.

Nuoširdžiai tikime, kad tiek Anykščių, tiek visos kitos savivaldybės vakcinavimo procesą vykdo pagal numatytus įstatymus ir tvarkas, o įstaigos, gaunančios kvietimus pateikti sąrašus, tai atlieka sąžiningai, savalaikiai ir skaidriai, kaip tai padarėme ir mes, suprasdami vykdomo proceso svarbą visuomenei,“ – sako „SPA Vilnius Anykščiai“ direktorė Giedrė Maumevičiūtė.

Pranešimas spaudai

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Domas

  Nuoroda

  Bet kokie durniai visi ar iš proto išsikraustė negi rimtai taip norit skiepytis kažkokios bankrutuojančios įmonės paskubomis sukurta kažkokią neaiškia vakcina nuo kurios galima numirti .Aišku kad ir miršta ir serga nuo jos ,tik visą tai yra slepiama ir neigiama. Gal jau atsibūskit ar labai jau norit būti bandomi triušiai.

  Prieš mėnesį
 • Cha

  Nuoroda

  tik nereikia lia lia:DDeilini karta rysiai sklypai ir viskas be eiles:D

  Prieš mėnesį
 • nu

  Nuoroda

  tai kodel jie turi, jeigu nevykdo sveikatos priežiūros, ten tik turčiai pramogauja

  Prieš mėnesį
 • tu

  atsakymas į: nu Nuoroda

  uždirbt € ir tu pramogausi varguoli.

  Prieš mėnesį
 • Diva

  Nuoroda

  Kodėl neskiepijami laidotuvių namų darbuotojai?Jiems tenka pervežti ir laidoti ir koroninius mirusiuosius.Kuo darbuotojai prastesni už SPA darbuotojus?

  Prieš mėnesį
 • Kodėl?

  Nuoroda

  Juk SPA Vilnius Anykščiuose stovi tuščias,niekas ten nevyksta-sustabdyta bet kokia veikla,tai kodėl ten skiepijama?O gal kažkas kažko "nežinojo",o senimas lai laukia vakcinos kol kojas užvers?

  Prieš mėnesį
 • HOPE

  Nuoroda

  Scam scam every where but don! T worry, every one is not a cheater, very reliable and profitable site. Thousands peoples are making good earning from it. For further detail visit the link no instant money required free signup and information …… bit.ly/39JrDqt

  Prieš mėnesį
 • Tuos kuriuos paskiepijo juk nekalti. Pakvietė, atėjo.

  Prieš mėnesį
 • Aha

  atsakymas į: X Nuoroda

  Nekalti, bet pradurti arba išdurti :)
  Bendrovė, paskelbusi prastovą, negalėjo kviesti darbuotojų į darbą, neatšaukusi prastovos. Štai kur viešų ir privačių interesų supainiojimas, o ne žmonių skiepyjimas.

  Prieš mėnesį
 • Vadovai

  Nuoroda

  Ką veikia mūsų Žiogelis su Obelevičium? Ar jiems tik jų kėdės rūpi, niekas gi net nesiaškino, nes taip geriau ir pajamų iš turizmo bus, kam tie nupirdusie seniai?...

  Prieš mėnesį
Įkelti daugiau