Orai

Ar per karantiną buvote išvažiavęs iš savo savivaldybės teritorijos?

Dienos anekdotas

Skambutis į duris. Jas atidaro mergina.
- Laba diena. Aš jūsų kaimynas, - prisistato už durų stovintis vyriškis.
- Iš viršaus ar apačios?
- Ką, taip iš karto, be ceremonijų???

Komentaras

Jauna šeima:„Šaunuolis. Mums neįdomu ką galvoja architektų klanai. Mums neįdomu politika, nes konservatorius meras prižadėjo, kad bus naujas daugiabutis, tai dabar visi jo priešai stengiasi, kad jo nebūtų. Mums reikia naujų butų ir taškas."

Skaityti komentarus (1)

Anykščių rajono savivaldybės vadovai vasario 9 dieną, antradienį, dalyvaus darbo grupės pasitarime dėl Tilto gatvės komplekso Anykščiuose įveiklinimo, skelbia Anykščių rajono savivaldybė.


Pasitarimas vyks nuotoliniu būdu, jame dalyvaus Anykščių rajono meras Sigutis Obelevičius, jo pavaduotojas Dainius Žiogelis ir administracijos direktorė Ligita Kuliešaitė.
Anykščių rajono savivaldybės pranešimuose skelbiama, kad Tilto gatvės kompleksas "sudarys galimybes vystyti socialinio, bendruomeninio verslo bei paslaugų klasterį, pritraukti privačias iniciatyvas ir pagerinti investicijų pritraukimą."

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Čia

  Nuoroda

  Šituos gurbeliuos ožkas iš seimo tiktų parodai laikyti, kas gali daugiau vykti kur nuolat važiuoja automobiliai dulka ir visuomet išmetamos dujos pramogų kompleksus reikia daryti prie puntuko

  Prieš 2 savaičių
 • Nusibodot

  atsakymas į: Čia Nuoroda

  Kiek galima apie Tubio rekluomuotą Kildišienę rašyti? Palikite ją ramybėje.

  Prieš 2 savaičių
 • jonas

  Nuoroda

  gal jau pamiršot koks šiukšlynas ten buvo? o dabar palaukit kai viska sutvarkys pamatysit ko gero ne vienam teks atsiimti savo žodžius

  Prieš 2 savaičių
 • Tam pritariu

  Nuoroda

  Tikrai atsakingai gali prieš visą visuomenę pasakyti, kad sugadino? Turi tam išsilavinimą? Ar kaip Trumpas riaušes organizuoji? O nekyla klausimėlis, kad gal tiesiog nesupranti?

  Prieš 2 savaičių
 • Geriausia

  Nuoroda

  Būtų gerai ožkų kompleksą atidaryti.

  Prieš 2 savaičių
 • laisvamanis

  Nuoroda

  sudarke vaizda budu pristate, kazkoks kicas

  Prieš 2 savaičių
 • Pritariu

  atsakymas į: laisvamanis Nuoroda

  Ta vieta bylojo mūsų miestelio gražią didingą praeitį, ryšį su rašytojais, kitais didžiais šviesuoliais. Tereikėjo paremontuoti.... Bet mūsų valdžiai iki ros istorijos ir jos suvokimo - labai toli. tiesiog nepasiekiama. Dažnai atvykusieji į Anykščius klausdavo - kas ten per būdos šalia IX forto statomos:) - sako. gal Gariūnai....Telikdavo pritarti - panašu. Stovės dyki kaip šmėklos, kur ale kalėdinis miestelis - tuščių būdelių - stovėjo. dabar cente pristatyta - tik iškabom kai kurie prilaikyt, nes nė karto nebuvo atidaryti. Blogai mūsų savivaldybėj su tuo.Kažkop norima geriau už kitus, bet suvokimo nėr ir niekas nepavyksta

  Prieš 2 savaičių
 • Tu geriau

  atsakymas į: Pritariu Nuoroda

  Pasidalink idejomis ka daryti su tais 2000 rajono pilieciu kurie gauna pasalpas is uzimtumo tarnybos kaip bedarbio statusa turintys asmenys tuo paciu dirbami nelegaliai arba pletodami versla kitu vardu...

  Prieš 2 savaičių
 • pamirsai

  atsakymas į: laisvamanis Nuoroda

  susisukti kaseka pries postringaudamas

  Prieš 2 savaičių
 • ideja

  Nuoroda

  Kadangi Ziogelis vis gyresi jog Anyksuose yra bene daugiausia aviu tai gal kokia aviu kirpykla atidaryt, visiems patogu, ir po viena atvest, salia stotis, ir sunkvezimiais.

  Prieš 2 savaičių
Įkelti daugiau