Orai

Kas turėtų tapti populiariausia 2021-ųjų metų Anykščių slaugytoja?

V. STANKEVIČIENĖ - 6.2%
V. KVASAUSKIENĖ - 1.4%
L. JACUNSKIENĖ - 6.5%
E. ŠALTENĖ - 1.1%
L. RAGAUSKIENĖ - 15.9%
G. JANULIENĖ - 1.1%
B. PRANSKŪNIENĖ - 0.4%
A. VALAITIENĖ - 2.5%
R. JANKIENĖ - 9.1%
K. LIUTKIENĖ - 9.8%
L. SLAPŠIENĖ - 7.2%
R. BURNEIKIENĖ - 4%
R. VIRŠYLIENĖ - 5.1%
A. BARTULIENĖ - 10.1%
J. ABRAŠKEVIČIENĖ - 3.3%
R.SRAZDIENĖ - 5.8%
R. PACIŪNIENĖ - 8.3%
R. BAGOČIŪNIENĖ - 1.8%

Viso balsų: 276
Balsavimas baigtas. Aktyvus: Balandis 21, 2021

Dienos anekdotas

Nuostabus laikas! Per pastarąją parą, pirmą kartą (!) istorijoje į greitąją pagalbą nesikreipė nei vienas ligonis dėl vidurių infekcijos! O juk tik pradėjome plauti rankas...

Komentaras

Ungele:„Jeigu pilvu suks reiškia Kavarcka virusus koks gali būt.Visam pasauly isgarsesma ,a turistų a turistų tada.Pinigus giminių UAB siupeliais kabins"

Komentuoti

Lietuvoje tęsiasi pernai lapkritį dėl koronaviruso pandemijos įvestas karantinas.Gruodžio viduryje jis buvo sugriežtintas - nurodyta užsidaryti ne maisto prekių parduotuvėms ir daugumai paslaugų teikėjų, uždrausta be svarbių priežasčių išvykti iš savivaldybės ir bendrauti daugiau nei vienam namų ūkiui, pratęstas moksleivių nuotolinis ugdymas.Vyriausybė šią savaitę pradėjo diskusijas dėl karantino atlaisvinimo.
„Anykšta“ pašnekovų teiravosi, kaip šie karantino suvaržymai palietė jų kasdienybę, klausė, ar visi draudimai jiems atrodo pateisinami.

 Violeta KAŽUKAUSKIENĖ, UAB „Vijoluka“ direktorė:

- Visi tie karantino draudimai yra nepateisinami. Viešojo maitinimo įstaigos gali laikytis visų saugumo reikalavimų, todėl kavinės ir restoranai tikrai galėtų dirbti. Man atrodo, kad verslo uždaryti tikrai nereikėjo. Darbuotojai dabar sėdi namuose, jų prasta psichologinė būsena, laukia, kada galės grįžti į darbą. Ar galima taip elgtis su smulkiaisiais verslininkais? Netikiu, kad mums greitai leis dirbti, nors po truputį galėjome dirbti, laikydamiesi visų saugumo reikalavimų.
Vilniuje smulkieji verslininkai jau galvoja eiti prie Seimo ir reikalauti, kad būtų leista jiems dirbti. Mūsų kolektyvas, su kuo kalbėjausi, taip pat ten eitų.
Tikiu, kad koronaviruso pandemija praeis. Vilniuje pažįstu vieną kiną, kuris kiekvieną dieną bendrauja su savo žmona iš Kinijos Uhano miesto. Jis sako, kad pas juos nėra jokio koronaviruso, visi dirba.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • As

  Nuoroda

  Tik fermos melžejos plasmasinius dantis ir rodo nes daugiau neturi ka parodit ir beždžiones ant medžiu kabedamos ir i banana žiuredamos

  Prieš 2 mėnesių
 • Tu

  Nuoroda

  Tavo ivaizdis śypsena apranga ir tavo visas stailas kaip ne kavines verslininkes o kaip fermos melžejos

  Prieš 2 mėnesių
 • Drauge

  Nuoroda

  Psichologine busena prasta pas tave verslininke virejos namie sedi ir iśmokas gauna ir dirbt nereikia o ka tu mokejai minimuma čia tau psichologine busena prasta o virejos kaifuoja namie sededamos ir tuos paćius pinigus gaudamos be tavo vergystes pinigu atžvilgiu

  Prieš 2 mėnesių
 • Biliuno9

  Nuoroda

  p.Verslininke nuotraukoje śypsais su dirbtina ne tikra śypsenai tai reiśkia laiminga ir dar retkarćiais reik dantis valyt.Jei pergiventum del savo darbuotoju nesiśypsotum

  Prieš 2 mėnesių
 • Taigi

  Nuoroda
  Prieš 2 mėnesių
 • zita.

  Nuoroda

  minčių policija 30tais metais...

  Prieš 2 mėnesių
 • L.Al.

  Nuoroda

  Šitie draudimai kenkia viso pasaulio verslams ir ekonomikai. Tačiau jie gelbsti gyvybes!

  Prieš 2 mėnesių
 • jo

  atsakymas į: L.Al. Nuoroda

  ypac vezininku, sirdininku ir kitu letinemis ligomis serganciu , nes kai tu nepatenki pas gydytojus tai misrsti nuo koronos.

  Prieš 2 mėnesių
 • Taigi

  Nuoroda

  Labiausiai norėčiau, kad nors šį kartą kenkėjai, tiek pridarę žalos Lietuvai dėl koronaviruso aferos, privalėtų atsakyti pagal baudžiamuosius įstatymus. Pirmiausia, tai būtų Karbauskio šaika, dabar tai būtų dabartiniai valdantieji, pratęsę aferą ir valstybės turto švaistymą. Bet, ko gero, Lietuvos kenkėjams vėl viskas bus kaip vanduo nuo žąsies, kaip tai buvo visus trisdešimt metų.
  Štai Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) direktorius Robertas Petraitis tik atleistas, o kur baudžiamoji atsakomybė? Todėl visur bardakas ir kenkimas šaliai.

  Prieš 2 mėnesių
 • O

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  Kas man atlygins patirtą žalą dėl giminaičio mirties nuo koronaviruso?

  Prieš 2 mėnesių
Įkelti daugiau