Orai

Kokiomis užsienio kalbomis kalbate?

Tik rusų - 30.5%
Tik anglų - 4.2%
Tik vokiečių - 0%
Tik prancūzų - 0.2%
Rusų ir anglų - 28.3%
Anglų ir vokiečių - 2%
Rusų ir vokiečių - 4.9%
Rusų ir prancūzų - 3.1%
Prancūzų ir vokiečių - 0.2%
Prancūzų ir anglų - 0.4%
Moku čia nepaminėtą kalbą - 0.7%
Moku tris ar daugiau užsienio kalbų - 13.5%
Nekalbu nei viena užsienio kalba - 5.5%
Moku vieną iš čia paminėtų ir vieną nepaminėtų kalbų - 5.1%

Viso balsų: 452
Balsavimas baigtas. Aktyvus: Balandis 10, 2021

Dienos anekdotas

- Kai numirsiu, palaidokit mane kartu su mano draugais...
- O kam?
- Nebuvo dar tokios duobės, iš kurios mes neišsikapstėm.

Komentaras

Reiketu arklio taxi:„Tik patarčiau pritaisyt prie uźpakalio medžiagos gabalą ,kad ten kakutes kristų ,o ne ant gatves .." Replika:„išmetami natūralūs perdirbti augaliniai produktai mažiau teršia aplinką negu automobilių išmetamosios dujos ir kiti eksploataciniai teršalai. Beja, tai antrinė žaliava tinkama miesto parko daržui tręšti."

Skaityti komentarus (4)

Atėjus pavasariui į gatves išrieda dviratininkai ir paspirtukų vairuotojai. Ir nors žiema dar niekaip neužleidžia vietos pavasariui, policijos pareigūnai pastebėjo, kad šiltuoju metu laiku ypač padaugėja ne tik dviratininkų, bet ir važiuojančiųjų elektriniais paspirtukais. Eismas tampa intensyvesnis, visi eismo dalyviai privalo būti dėmesingesni, atidesni ir tolerantiškesni vieni kitiems.
Policija primena, kad asmuo, važiuojantis paprastu paspirtuku, riedučiais, riedlente yra laikomas pėsčiuoju ir turi vykdyti Kelių eismo taisyklėse numatytas pėsčiųjų pareigas. Elektriniais paspirtukais važiuojantys asmenys privalo vadovautis dviračių vairuotojams skirtais reikalavimais. Pareigūnai įspėja, kad vienas iš esminių dalykų – judėjimas paspirtuku ar dviračiu per perėją. Kelių eismo taisyklėse nurodyta, kad dviračių vairuotojams draudžiama kirsti važiuojamąją dalį važiuojant pėsčiųjų perėjomis (64.9 p.). Kirsdamas ją, paspirtuko ar dviračio vairuotojas privalo nulipti nuo transporto priemonės ir ją vestis šalia. Labai dažnai to nepaisoma - į pėsčiųjų perėją staiga įskrieję dviratininkai, paspirtukų vairuotojai rizikuoja savo gyvybe - staigus išriedėjimas į gatvę mažina galimybę kitiems vairuotojams sustoti laiku.

 

 

Anykščių rajono policijos komisariato inf.

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Cekava

  Nuoroda

  Ar yra dar savivaldybės saugaus eismo komisija, kuri spręstų su saugaus eismo organizavimu susijusius klausimus rajono teritorijoje ar dabar viską tvarko seniūnas su policijos komisariatu?

  Prieš 4 dienas
 • Vanda

  Nuoroda

  ce kai silta buva tai ant man jau vienas uzvaziava nespeja sustabdyt a ir jam aplinkt man nebuva kur , masinu pristatyta dauk , ce buva pre iki krautuves .

  Prieš 5 dienas