Orai

Kokiomis užsienio kalbomis kalbate?

Tik rusų - 30.5%
Tik anglų - 4.2%
Tik vokiečių - 0%
Tik prancūzų - 0.2%
Rusų ir anglų - 28.3%
Anglų ir vokiečių - 2%
Rusų ir vokiečių - 4.9%
Rusų ir prancūzų - 3.1%
Prancūzų ir vokiečių - 0.2%
Prancūzų ir anglų - 0.4%
Moku čia nepaminėtą kalbą - 0.7%
Moku tris ar daugiau užsienio kalbų - 13.5%
Nekalbu nei viena užsienio kalba - 5.5%
Moku vieną iš čia paminėtų ir vieną nepaminėtų kalbų - 5.1%

Viso balsų: 452
Balsavimas baigtas. Aktyvus: Balandis 10, 2021

Dienos anekdotas

- Kai numirsiu, palaidokit mane kartu su mano draugais...
- O kam?
- Nebuvo dar tokios duobės, iš kurios mes neišsikapstėm.

Komentaras

Reiketu arklio taxi:„Tik patarčiau pritaisyt prie uźpakalio medžiagos gabalą ,kad ten kakutes kristų ,o ne ant gatves .." Replika:„išmetami natūralūs perdirbti augaliniai produktai mažiau teršia aplinką negu automobilių išmetamosios dujos ir kiti eksploataciniai teršalai. Beja, tai antrinė žaliava tinkama miesto parko daržui tręšti."

Skaityti komentarus (4)

Antradienį darbą pradeda naujas policijos padalinys – virtualus patrulis, skirtas tirti ir užkirsti kelią galimiems nusikaltimams elektroninėje erdvėje.

 Kaip pranešė Policijos departamentas, šį darbą kol kas atliks trys pareigūnai, jie reaguos tik į „akivaizdžius elektroninėje erdvėje daromus ar rengiamus daryti teisės pažeidimus“.

„Pradžioje asmenys bus įspėti, kad jie nutrauktų galimai neteisėtus veiksmus, o jų nenutraukus - surinkta medžiaga bus registruojama ir perduodama atitinkamam policijos padaliniui tolimesniam tyrimui“, – skelbia policija.

Pasak policijos departamento, patruliai socialiniuose tinkluose ar naujienų portaluose pirmiausia įspės galimus pažeidėjus viešai, tuomet siųs privačią žinutę „Facebook“ tinkle, elektroninį laišką iš pašto virtualus.patrulis@policija.lt

Generalinis komisaras Renatas Požėla anksčiau teigė, kad virtualūs patruliai reaguos tik į konkrečius teisės aktų pažeidimus ir neužsiims komentatorių cenzūra. Anot jo, kilus klausimams, kaip vertinti konkrečius atvejus, patruliai visada galės konsultuotis su kolegomis ir „priimti kolektyvinį sprendimą“.

„Tai – akivaizdūs teisės aktų pažeidimai, pavyzdžiui, pardavinėjimas tų pačių vakcinų, kas yra draudžiama, siūlymas įsigyti narkotinių medžiagų, akivaizdus naudojimas keiksmažodžių, kito asmens įžeidinėjimas“, – tvirtino komisaras.

Anot policijos, taip pat bus vertinami skelbimai su siūlymais įsigyti kontrabandinių cigarečių ar alkoholio, siūlymai prisiimti kito asmens padarytą pažeidimą, grasinimai susidoroti su kitais asmenimis, siūlymai nusipirkti vairuotojo pažymėjimą, ar padėti už pinigus išlaikyti vairavimo egzaminą, siūlymai nusipirkti techninę apžiūrą ir panašiai.

Pareigūnai tikrins ir siūlymus investuoti į įtartinas platformas, pirkti elektroniniu būdu netikrose internetinėse parduotuvėse, tirs kitokius sukčiavimus elektroninėje erdvėje.

Gyventojai, matydami pažeidimus elektroninėje erdvėje, raginami pranešti apie tai virtualiam patruliui „Facebook“ socialinio tinklo platformoje.

R. Požėla žadėjo, jog tai, ar naujovė pasiteisina, bus įvertinta „po dviejų-trijų mėnesių“.

BNS

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Jadvyga

  Nuoroda

  mano kaimyne aiskina, kad komisija is 3 zmoniu vaikscios po butus kurie turi kompiuterius ir tikrinis ar nesiuntineji visokiu skelbimu kad parduodi cigaretes ar narkotikus kontrabandinius.

  Prieš 5 dienas
 • Wat

  atsakymas į: Jadvyga Nuoroda

  Vaikščios virtualiai, galit būt "ramūs",net nežinosit, kada apsilankė

  Prieš 4 dienas