Orai

Ar per karantiną jūsų išlaidos sumažėjo?

Dienos anekdotas

Yra 3 rūšių studentai:
– tie, kurie supranta matematiką
– ir tie, kurie ne.

Komentaras

Anykštėnė:„Aš galvoju,kad takai yra įrengti pėstiesiems. Šunims turėtù būt atskira vieta pasivaikščiojimui.Pėsčiùjù taku veda didžiulius šunis be antsnukiu.Baisu darosi,kad neužpultù. Kai kas netgi treniruoja šunis pėsčiùjù take.O apie kultūrà nėra ko gero pasakyti.Suoliukai apsisioti,čia pat maži vaikai žaidžia ant suoliukù.KLAIKU."

Komentuoti
Šiandien (antradienį) vakare susitiks Anykščių konservatorių lyderis Sigitas Obelevičius, socdemų lyderis Donatas Krikštaponis ir „valstietis“ Antanas Baura. „Kiekvieną savaitę renkamės pasišnekėti – aptariame, kas naujo.“ – tikindamas, jog tai niekuo neišsiskiriantis susitikimas iš anksčiau vykusių, „Anykštai“ sakė S.Obelevičius

 

Šiandien (antradienį) vakare susitiks Anykščių konservatorių lyderis Sigitas Obelevičius, socdemų lyderis Donatas Krikštaponis ir „valstietis“ Antanas Baura. „Kiekvieną savaitę renkamės pasišnekėti – aptariame, kas naujo.“ –  tikindamas, jog tai niekuo neišsiskiriantis susitikimas iš anksčiau vykusių, „Anykštai“ sakė S.Obelevičius.

Priminime, jog konservatoriai, socdemai ir „valstiečiai“ yra pasirašę koalicinę sutartį. O praėjusią savaitę „valstiečiai“ ir socdemai sukėlė įtarimų šešėlį – D.Krikštaponis ir A.Baura „Pasagėlėje“ bendravo su verslininkais ir liberalcentristų lyderiu, meru Alvydu Gervinsku. Šios dienos socdemų ir „valstiečių“ lyderiu pokalbis su S.Obelevičiumi bus pirmasis visų trijų koalicijos partnerių susitikimas po renginio „Pasagėlėje“. 

Anykšta

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta