Ar mėgstate greitį?

Dienos anekdotas

- Ar žinai, kokioje gatvėje mes gyvename?- klausia mama Karolytės.
- Taip. Vėžio, - atsako Karolytė.
- Ne. Nevėžio.
- Tai kokioje tada? - nesupranta mergytė.

Komentaras

Ne:„tik maximoj nesaugu, bet kituose prekybos centruose taip pat nesaugu.Ypač Norfoj Žiburio gatvėj.Kasininkės normaliai atrūdo,bet tos darbuotojos kurios laksto su vežimėliais ir prekes vežioja į salę visai nesilaiko atstumų,važiuoja vos ne ant kulnų.Jei žmogus stovi tarp lentynų paimdamas prekę,tai jos visai nežiūri ir stuma vežimą beveik prisiliesdamos.Jokiių atstumų nesilaiko ir jokios kultūros.Arba iš sandėlio kokia bobelė kaip išlėks,tai tiesiai ir varo ant žmogaus nepasisukdama.Valytoja irgi važiuoja tiesiai su ,,traktoriuku".
Galėtų apsaugininkas,jei toks yra pažiūrėt tvarkos.
Be to žmonės nesilaiko taisyklių įeina pro pat kasas prieš eismą nesinaudodami dezinfekuojančiu skysčiu, o turėtų įeit pro skirtą įėjimą ir dezinfekuot rankas.Niekas ten nežiūri ir jokios kontrolės."

Skaityti komentarus (1)
Šiandien ryte miestą nušniojusi liūtis ir vienintelį kartą kažkur miesto centre žiebęs griaustinis sutrikdė kelių įstaigų ir įmonių darbą, pagadino jų kompiuterius.

 

Šiandien ryte  miestą nušniojusi liūtis ir vienintelį kartą kažkur miesto centre žiebęs griaustinis sutrikdė kelių įstaigų ir įmonių darbą, pagadino jų kompiuterius.

Šiandien ryte per liūtį ir bene vienintelį kartą nugriaudėjusį griaustinį sugedo vienas iš trijų pašto salėje dėl mokesčių priėmimo dirbusių kompiuterių. Pasak operatorės, sulig griaustinio trenksmu kažkas blykstelėjo skeneryje ir po to net konsultuojamiems pašto darbuotojams kompiuterio atgaivinti nepavyko. “Neprikėlė“ jo ir iš Utenos atvažiavę specialistai, tad išsivežė į Uteną, - sakė pašto viršininkas Jonas Sudeikis, manantis, kad specialistams visgi pavyks atkurti kompiuteryje sukauptus duomenis. – Beje, tuo pačiu metu sugedo ir pašto apsaugos sistema“, - pastebėjo viršininkas.

Iki popietės dėl griaustinio liko be ryšio „Lietuvos ryto“ Anykščių atstovybės darbuotojai. Žaibo iškrova „nukirto“ atstovybės modemą.

Miesto centro gyventojai tvirtino po žaibo ir nugriaudėjusio griaustinio pastebėję dūmus ties Anykščių kooperatyvo pastatu. Kooperatyvo darbuotojai neneigia, kad griaustinis trenkė būtent į jų pastatą, tačiau akivaizdžių nuostolių nepastebėjo.

Visgi po griaustinio kooperatyvas liko be interneto, kurio meitrams, bent jau iki 16 – os valandos, atstatyti nepavyko.

Jonas Junevičius
jonas.j@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta