Orai

Ar per karantiną buvote išvažiavęs iš savo savivaldybės teritorijos?

Dienos anekdotas

Stomotologinė. Ateina naujasis rusas. Dantistas tikrina jo dantis ir pamato, kad jo visi dantys auksiniai, o plombos deimantinės. Stomotologas klausia:
- Ko tu atėjai, jei tavo visi dantys sveiki?
O jis atsako:
- Žinau, kad sveiki. Tik norėjau signalizaciją įsidėti.

Komentaras

123:„Tai kiauliu maras, tai pauksciu gripas, tai korono virusas stpresnis nei kiturt.Pasiziuriu kaip baltarusijoj, jokiu maru, kiaules augina visada istisi kaimai, pauksciu gripo nera, o karantinas, po parduotuves vaiksto su kaukem, bet visos parduotuves, istaigos dirba.Kuo mes cia taip opesni?"

Skaityti komentarus (2)

Raguvėlės mokyklai ateina galas, todėl svarstoma, kas dėl to kaltas. Regis, Raguvėlė vyksta ir rimta konservatorių kova su socdemais, nors šios partijos vieningai valdo rajoną.

Raguvėlės mokyklai ateina galas, todėl svarstoma kas dėl to kaltas. Regis, Raguvėlė vyksta ir rimta konservatorių kova su socdemais, nors šios partijos vieningai valdo rajoną.

 

O portale anyksta.lt parašius tekstą apie Raguvėlės mokyklos reorganizavimą, užvirė komentatorių mūšis.
„Biauru, kad rajono miestelius taip stengiamasi nugyventi,taip intensyviai varant tokią šlykščią agitaciją ir šmeižtus prieš ponią Diržytę, kurie NEPASITVIRTINO. Ačiū Dievui,kad yra dar tokių šviesių žmonių, kaip ši direktorė. Bet mes gi tumsūs, kam mum tokių reikia..." - komentavo „Tikrai"
O „Iš šalies" tvirtino: „Visai nesvarbu kokiai partijai priklauso panelė Diržytė, svarbiausia tai, kad PRIVALĖJO ji su mokyklos ir kaimo bendruomenėm palaikyti pagarbius santykius, o ne žiūrėti į kitus "Iš aukšto", lyg tie kiti būtų antrarūšiai...ne jos "intelekto" kai daugumos atsiliepimai apie šį asmenį neigiami, tai tikrai vertėjo jai pačiai RIMTAI pamąstyti, bet neieškoti pasak Daugilytės "griovėjų"(tokiu būdu lengviausia save pateisinti). Nuo gero vadovo nebūtų išbėgioję nei mokiniai, tuo labiau darbuotojai, kurie vis bijojo."
Kurią pusę palaikote Jūs?

 

 

 

 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta