Orai

Ar per karantiną buvote išvažiavęs iš savo savivaldybės teritorijos?

Dienos anekdotas

Turguje prie pardavėjo prieina žmogus ir sako:
- Prašom pasakyti, kas šis gražuolis: katytė ar katinėlis?
- Tai ką, jūs iš ausų neskiriate?
- Ne, neskiriu...
- Čia juk triušis!

Komentaras

123:„Tai kiauliu maras, tai pauksciu gripas, tai korono virusas stpresnis nei kiturt.Pasiziuriu kaip baltarusijoj, jokiu maru, kiaules augina visada istisi kaimai, pauksciu gripo nera, o karantinas, po parduotuves vaiksto su kaukem, bet visos parduotuves, istaigos dirba.Kuo mes cia taip opesni?"

Komentuoti

Šalyje vis labiau plintant afrikiniam kiaulių marui (AKM), į buferinę zoną pateko ir Anykščių rajono Svėdasų seniūnijos šiaurinė dalis iki kelio Kupiškis – Utena. Šioje zonoje yra 41 kiaulių laikytojas, turintis iki lapkričio 1 dienos priverstinai išskersti 135 kiaules. Į šią teritoriją nepateko kitapus minėto kelio esantis UAB „Anykščių Vosinta“ kiaulių kompleksas, kuriame auginama 13 tūkst.137 kiaulės. Tačiau Anykščių rajono valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) viršininko Dainiaus Žiogelio teigimu, tik laiko klausimas, kada reikės išskersti kiaules visame rajone.


 „kaimietis“ tokiu sprendimu piktinosi: „ 41 žmogus laiko net 135 kiaules. Tai bent buožės. Išsiųstų Sibiran tik va Sibiro ES neturi. O Vosintos kiaulės matyt taip chemijos prifrarširuotos kad net maras jų negriebia. Mane stebina kad nepriklausomoje Lietuvoje klesti tokia korupcija ir neteisybė. Net pasiskųsti nėra kam“ o „Tikrai“ gynė D.Žiogelį: „ne Žiogelio čia pramanai-o nurodymas įš aukščiai....“
Ką apie tai manote Jūs?

 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
Įkelti daugiau