Orai

Ar per karantiną buvote išvažiavęs iš savo savivaldybės teritorijos?

Dienos anekdotas

Stomotologinė. Ateina naujasis rusas. Dantistas tikrina jo dantis ir pamato, kad jo visi dantys auksiniai, o plombos deimantinės. Stomotologas klausia:
- Ko tu atėjai, jei tavo visi dantys sveiki?
O jis atsako:
- Žinau, kad sveiki. Tik norėjau signalizaciją įsidėti.

Komentaras

123:„Tai kiauliu maras, tai pauksciu gripas, tai korono virusas stpresnis nei kiturt.Pasiziuriu kaip baltarusijoj, jokiu maru, kiaules augina visada istisi kaimai, pauksciu gripo nera, o karantinas, po parduotuves vaiksto su kaukem, bet visos parduotuves, istaigos dirba.Kuo mes cia taip opesni?"

Skaityti komentarus (2)

Anykščių Jono Biliūno gimnazijos pastato renovacijos darbai vyko visus mokslo metus. Didžiulį, beveik 4 milijonų litų vertės projektą atlikusi Anykščių bendrovė "Anrestas" įsigudrino "netilpti į terminus", nors jie buvo pratęsti. Vienoje iš sutarčių numatyti darbai turėjo būti pabaigti pernai rugsėjį, po pratęsimo - šių metų sausį, tačiau iki šiol statybininkai triūsia... "Anrestas" laiku neatliko darbų ir pagal antrąją sutartį. Kodėl statybinei organizacijai leidžiama nesilaikyti sutarčių sąlygų ir vaikai mokomi statybų aikštelėje?

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Reikėtų

  Nuoroda

  Ne pro šalį būtų, kad tam tikros institucijos pasidomėtų šios įmonės konkursų nuolatine sėkme.

  Prieš 5 metų
 • -Labanakt vaikučiai-

  Nuoroda

  Surinks Veneta su Kęstučiu visas sutartis ir išsireikalaus netesybas už paskutinį dešimtmetį, papildys ženkliai rajono biudžetą, o kaltuosius perduos teisėsaugai............. Bet senelė užusnūdo ir jos pasaka baigta.

  Prieš 5 metų
 • nuo likimo nepabėgsu

  Nuoroda

  Liko tie patys obuoeliaucius ir Tube Y. Laikas uz grotu.

  Prieš 5 metų
 • tiap, tiap

  atsakymas į: nuo likimo nepabėgsu Nuoroda

  Ir surskis su mauzeriu.

  Prieš 5 metų
 • nu

  Nuoroda

  idejo i kysene

  Prieš 5 metų
 • Proforentavimas

  Nuoroda

  Nu,kas čia blogo,kad vaikai mokomi net statybų aikštelėje.Vaikai,niekur neišvykdami į ekskursiją,vietoje gali stebėti " Anresto " statybininkų vykdomus darbus.Kas gali dabar žinoti,o gal kuris iš gimnazistų,baigęs gimnaziją,susidomės statybininko darbu.O jei rimtai kalbėti,tai " Anrestui" tikriausiai gal dar trūksta specialistų, arba darbininkams blogai moka už atliktus darbus,kad lėtai vyksta darbai.Pagrindinė statybinių organizacijų"liga" manau,kad noras prisigrobti kuo daugiau statybos objektų, kurių darbus patys laiku nepajėgus atlikti.

  Prieš 5 metų
 • o gal?

  Nuoroda

  gal būt sumokėjo buvusiai valdžiai pusę objekto vertės "OTKATO" o už likusius grašius dirbti neranda statybininkų?

  Prieš 5 metų
 • gggg

  Nuoroda

  Juokinatia zmones .......laimi objakta nusiema liuto dali tada permeta ranga uz kapeikas va ir daktas. Kaip galma tiej laimeti objaktu su keleis darbuotojeis.nesuprasite

  Prieš 5 metų
 • kukutis

  atsakymas į: gggg Nuoroda

  Teisingas komentaras. O aplamai geriausią pasiimti objektą, viską atiduoti subrangai, sau į kišenę kokių 10% objekto vertės. Nei žmonių samdyt, nei atlyginimų mokėt (nors ir taip kiek žinau po porą mėnesių vėluoja). Tereikia vienos sejkretorės.

  Prieš 5 metų
 • nerijus

  Nuoroda

  Kažkas nemokėjo sutarčių teisingų sudarinėt, mokykla ne pirmas objektas, kelias palei stadioną, tiltas, jei ne įmonė moka delspinigius, baudas, tai turėtų mokėt tas kas tokias sutartis pasirašinėja.

  Prieš 5 metų
Įkelti daugiau