Anykščių rajono socialinių paslaugų centras neatlygintinai pristato maisto produktus, vaistus, bei kitas būtinąsias prekes vienišiems, senyvo amžiaus, neįgaliems, saviizoliacijoje esantiems asmenims pagal iš anksto telefonu suderintą pirkinių krepšelį bei užsakovo apmokėjimą. Koordinuojantis asmuo - Lina Repečkienė, skambinkite telefonu - 8 611 14294, rašykite elektroniniu paštu - lrepeckiene@socialinespaslaugos.lt

Ar dėl karantino patirsite nuostolių?

Dienos anekdotas

- Ar turite laikrodį, - klausia Antaniukas, atvykęs atostogauti pas tetą į kaimą.
- Neturime,... – atsako toji, - pas mus rytais kieme gieda gaidys.
- Tai nustatykite jį septintai valandai ryto, - paprašė Antaniukas.

Komentaras

Kam klius:„tos atsiųstos kaukės? Gal tik kokiems išrinktiesiems, ar visiems bus dalijamos gyventojams, kaip Molėtų rajone? Per Valentino dieną Anykščiuos dalijami nemokamai prezervatyvai, tai gal dabar kas nors dalins nemokamai medicinines kaukes?"

Skaityti komentarus (4)

Velykų rytą ,,Facebook“-e aptikau Alfrydo Savicko sveikinimą, kuriame pavaizduota apie trisdešimt kiaušinių, penkios žvakės ir vienas Sigutis Obelevičius. Jeigu nepažinčiau A.Savicko, galvočiau – žmogus, Velykų stalą puošdamas mero atvaizdu, išsidirbinėja, juokauja... Tačiau aš p.Alfrydą pažįstu - čia jokio bajerio. Čia viskas rimta, jokio humoro, tik nuoširdi Velykų pagarba merui...


Sakysit, neverta čia apie tą A.Savicką, į Anykščių rajono tarybą, kaip ,,darbietį“, išrinktą, vėliau ,,komitetininku“ tapusį, šnekėti. Sutinku. Neverta. Jeigu jį laikysime konkrečiu asmeniu. Bet siūlau žiūrėti plačiau, siūlau pavardės ir vardo netapatinti su konkrečiu žmogumi. Laikykime A.Savicką personažu, kaip Mikę Pūkuotuką. Juolab kad abu jie susiję su bitėmis.
Nebuvau tiesioginių merų rinkimų entuziastas. Esu įsitikinęs, kad tai populistinis ir greičiau žalingas nei naudingas sprendimas. O komitetų dalyvavimas politikoje apskritai kvailas šalies valdžios įsiteikinėjimas liumpenui ir karalysčių formavimas, prisidengiant demokratija.
Kaunas balsavo už Visvaldą Matijošaitį, Druskininkai - už Ričardą Malinauską, o Širvintos už Živilę Pinskuvienę. Už ,,komitetininkus“. Tipo - nepartiniai, nepriklausomi, žmonių pasitikėjimą turintys merai? Jei būtų partiniai - būtų priklausomi? Priklausomi... Bet priklausomybė nuo socdemų, konservatorių, ,,valstiečių“ ar net, atsiprašant, liberalų nėra visai tas pats, kaip priklausomybė nuo narkotikų ir alkoholio. Aišku, Seime bei partijų viršūnėse - tik debilai, o mes, kiekvienas doras statybininkas, geriau žinome, kokius įstatymus leisti, kaip mokesčius rinkti ir kokias išmokas mokėti. Čia faktas! Iš manęs mokesčių turėtų neimti, o pensijos visų (net ir ne pensininkų) turi būti mažiausiai po tūkstantį eurų. Nes ,,Norgėj“ pensijos dar didesnės.
Tačiau partijos kaimų veikėjus pristabdydavo nuo darkymosi, taip pat priversdavo savivaldybių politikus pralaimėjimus rinkimuose priimti kaip duotybę, kaip neišvengiamumą – na, būna taip, kad nesiseka ir tenka sėsti ant atsarginių suolelio be valdiškos algos. Kantriai išsėdėsi, gal po ketverių metų ateis teisėtas atpildas ir valdiška tarnyba.
Bet visuomeninių komitetų nariai rinkimų tiesiog negali pralaimėti. Kęstučio Tubio komiteto pavyzdys, tikėtina, taps chrestomatiniu ne tik mūsų rajono, bet ir visos šalies istorijoje. Komitetas formuotas pergalei - tik pergalei. Na, patys pasvarstykit, ar A.Savickas, Linas Pravilionis, Ramūnas Blazarėnas, Kristina Beinorytė, Donaldas Vaičiūnas ir t.t. būtų ėję su K.Tubiu į rinkimus, jeigu būtų jautę, kad viskas baigsis taip, kaip baigėsi. Daugelį, gal net daugumą ,,komitetininkų“ dalyvauti rinkimuose motyvavo būsima pergalė - tik pergalė. Kai vienintelė komandą vienijanti idėja yra lovys, pralaimėjimo atveju, banda pasmerkta išsilakstymui.
Biudžetininkas - ,,komitetininkas“, einantis į rinkimus, yra totalus blogis, tiksliau - didelė nelaimė pats sau. Jis, žinoma, yra didžiai motyvuotas siekti pergalės rinkimuose, tai jam gyvybės ir mirties klausimas. Tačiau, pralaimėjimo atveju, toks asmuo tampa patogiu maistu net ir smulkiems ešeriokams. Partijos deklaratyviai yra blogis, tačiau realiai - tai savotiška profsąjunga, trukdanti bent jau saviškius naikinti.
Ar galėtume įsivaizduoti, kad po pralaimėtų rinkimų socialdemokratas įmonės vadovas pirmiausia iš darbo atleistų savo partietį ir kito partiečio žmoną? Net neteisėtai, ,,dzin“ jam tie įstatymai, kad tik ,,bonusą“ prieš naująjį poną iš kitos partijos užsidėtų. Būna, aišku, ir šitaip, bet retai... Tuo metu l.e.p. UAB Anykščių komunalinis ūkis direktorius, ,,komitetininkas“ L.Pravilionis dar iki naujos Anykščių rajono valdžios komandos suformavimo atleidimo iš darbo lapelius įteikė aktyviam ,,komitetininkui“ A.Savickui ir komiteto valdybos pirmininko Alvydo Gervinsko žmonai Aušrai. Mažai abejonių, kad L.Pravilionis neliks vadovauti komunalininkams, geriausiu atveju, jis išsaugos specialisto, atsakingo už daugiabučių renovavimą, pareigas. Kam jam reikalingas karas su saviškiais? Na, jie nebe saviškiai, jie dabar konkuruojanti firma prie lovio...
Konservatorius S.Obelevičius piktinosi, kad prieš antrąjį rinkimų turą ypač aktyviai buvo plėšomi jo plakatai. Na, aišku, jau tikrai ne A.Savickas juos draskė, o nevispročiai mažvaikiai. Ir ,,Facebook“-e A.Savicko įkeltas S.Obelevičiaus velykinis atvaizdas - tai ne jo rinkiminis plakatas, o knygos viršelis. Bet gyvybingą absurdišką sąmokslo teoriją - ,,prieš rinkimus nuplėšk konkurento plakatą, kad vėliau jį ant sienos galėtum pasikabinti“ - juk galima įžvelgti?

 

P.s.
Traupis. Ankstus rytas. S.Obelevičius išeina iš savojo ,,alytnamio“. Pasirąžo. Tik šliopt kalkių dribsnis ant nosies. Žiūri meras, ogi jo daržas perkastas, gyvatvorė nukarpyta, baigiamos balinti obelys... Obelis reikėjo balinti anksčiau. Bet nepakenks. Blogiau nebus!

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Trinidada

  Nuoroda

  Likimo ironija, bet patys ištikimiausi vienas kitam K. Tubis ir D. Vaičiūnas, dirbdami ranka rankon kenkė vienas kitam. Daug mažiau pastangų buvusio mero agitatoriams prieš rinkimus būtų tekę, o rinkimų rezultatas būtų geresnis, jei D. Vaičiūno nebūtų šalia K. Tubio ir, matyt, Donaldas nebūtų nuolat ironizuojamas ir pašiepiamas dėl savo veiklos bei savybių, jei jis nebūtų "dirbęs" buvusiam merui. Praleidęs progą būti dekabristu, jis prarado daug ką. Šį reiškinį pavadinčiau atvirkštine simbioze.

  Prieš 11 mėnesių
 • Šveicarkė

  atsakymas į: Trinidada Nuoroda

  Donaldas atėjo agituoti ir sutarėme, kad nereikia balsuoti už Tubį. Agitavo balsuoti už 15 ir 50 numerius.

  Prieš 11 mėnesių
 • Neaišku

  Nuoroda

  "Protingiausi Anykščių žmonės tokie kaip Alesionka, Nefienė, Gervinskas matė Tubio prrivalumus."
  Kodėl neminimas prie protingųjų Gališanka ir Blazarėnas? Ar dėl to, kad nusišalino nuo privalumų turinčio Tubio ir paliko jį vienoje grupuotėje su KGB leitenantu ir Nefiene?

  Prieš 11 mėnesių
 • Nežemink

  atsakymas į: Neaišku Nuoroda

  Vyr. Leitenantu!

  Prieš 11 mėnesių
 • Atsiprašau

  atsakymas į: Nežemink Nuoroda

  Labai atsiprašau KGB ir Tubio bendražygių.
  Vyr.leitenatas.

  Prieš 11 mėnesių
 • Jo

  Nuoroda

  Protingiausi Anykščių žmonės tokie kaip Alesionka, Nefienė, Gervinskas matė Tubio prrivalumus. Tik jus durneliai nematote.

  Prieš 11 mėnesių
 • Analitikas

  atsakymas į: Jo Nuoroda

  Leiskite sużinoti, pagal kokius kriterijus šie išvardinti asmenys nominuoti...”proto gigantais”? Du iš ju lyg buvo minimi susiję su tam tikrom struktūrom. Ar tai ir lemia ju “protinguma”...?

  Prieš 11 mėnesių
 • Atsimenam

  atsakymas į: Analitikas Nuoroda

  Vienam žmona neleido tapti, kitas neturi žmonos.

  Prieš 11 mėnesių
 • Orbiui

  atsakymas į: Jo Nuoroda

  Ar teisybė, kad žmones turinčius polinkį į homoseksualinius santykius tarybiniais laikais globojo KGB? Sąlygos paprastos- arba bendradarbiauji, arba būsi pasodintas pagal straipsnį už santykius su tos pačios lyties atstovais.

  Prieš 11 mėnesių
 • Taigi aha

  atsakymas į: Orbiui Nuoroda

  Ka atsakytu Levonas. A?

  Prieš 11 mėnesių
Įkelti daugiau