Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

Kelių policininkas žadina sūnų, irgi kelių policininką:
- Sūnau, kelkis, į darbą laikas.
- O kuri valanda?
- Pusę septynių.
- Tai kad dar anksti!
- Kur anksti! Jie jau pusvalandį nemokamai važinėja!

Komentaras

Labai įdomu?:„Mūsų rajono mokyklose taip pat populiarūs korepetitoriai:tiek matematikos,tiek anglų k.net istorijos...Tad įdomu,kaip moko šių dalykų mokytojai,kad mokiniai ieško pabalbos už pinigus?O ar tie mokytojai,užsiimdami korepetavimu sumoka valstybei mokesčius,nes labai nemažai susižeria nelegalių pinigėlių?"

Skaityti komentarus (2)

Jau devintus metus skaičiuojantis Anykščių Sakralinio meno centre veikiantis Angelų muziejus sulaukia lankytojų ne tik iš Lietuvos, bet ir užsienio šalių.

Jo įkūrimo data – 2010 m. liepos 22 d. Vienintelio (2014 m. Angelo muziejus buvo įkurtas Šiauliuose) Lietuvoje Angelų muziejaus atidarymas tada tapo ir „Anykštos“ laikraščio pirmo puslapio tema.

 

„Anykštos“ laikraščio žurnalistė Sigita Pivorienė straipsnyje „Anykščiuose nusileido angelai“ rašė: „Anykščių Sakralinio meno centre duris atvėrė pirmasis Lietuvoje visoje Rytų Europoje Angelų muziejus. Muziejų aplankė ne tik anykštėnai, bet ir svečiai iš kitų miestų, Seimo nariai ir net pats kultūros ministras Arūnas Gėlūnas“.

Muziejui savo angelų kolekciją padovanojusi menotyrininkė Beatričė Kleizaitė – Vasaris tuomet kalbėjo: „Mano sieloj šiandien šventė, nes Anykščiuose nusileido angelai“. Teatralė prašė liaudies meistrų, dailininkų, kad šie leistų skristi savo angelams į Anykščius.

B. Kleizaitė – Vasaris yra gerai žinoma Lietuvoje ir pasaulyje menininkė. Ji supažindino lietuvius su JAV gyvenančių lietuvių Adomo Galdiko, Albino Elskaus, Vytauto Kašubos ir kt. autorių kūryba, apie juos yra iškleidusi keletą knygų.

Angelus teatralė pradėjo kolekcionuoti vos iš JAV grįžusi į Lietuvą. 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta