Kuriais iš artėjančių rinkimų labiausiai domitės?

Dienos anekdotas

Tikybos mokytoja klausia Petriuko:
- Kur gyvena Dievas?
- Tualete!
- Kodėl taip manai?
- Nes mama visada rėkia prie tualeto: „Dieve, kiek tu ten sėdėsi!"

Komentaras

Kaimiečiai: „Geriau jau komunalininkai šiukšles išvežtų nedejuodami ir nerašinėdami į visokius feisbukus. Juk tokius mokesčius visi turime mokėti. Dar ne tiek šiukšlių, baldų ir gelžgalių atsiras mieste prie konteinerių, nes ir iš kaimų žmonės pradės vežti. Kaimuose panaikino komunalininkai bendrus konteinerius, o išdalijo nedidelius. Niekas ten netelpa, o kai kas visai neturi konteinerių. Dar gerai, kad į miškus kol kas šiukšlės nevežamos, bet ateityje dar nežinia kaip bus."

Skaityti komentarus (2)

Jau devintus metus skaičiuojantis Anykščių Sakralinio meno centre veikiantis Angelų muziejus sulaukia lankytojų ne tik iš Lietuvos, bet ir užsienio šalių.

Jo įkūrimo data – 2010 m. liepos 22 d. Vienintelio (2014 m. Angelo muziejus buvo įkurtas Šiauliuose) Lietuvoje Angelų muziejaus atidarymas tada tapo ir „Anykštos“ laikraščio pirmo puslapio tema.

 

„Anykštos“ laikraščio žurnalistė Sigita Pivorienė straipsnyje „Anykščiuose nusileido angelai“ rašė: „Anykščių Sakralinio meno centre duris atvėrė pirmasis Lietuvoje visoje Rytų Europoje Angelų muziejus. Muziejų aplankė ne tik anykštėnai, bet ir svečiai iš kitų miestų, Seimo nariai ir net pats kultūros ministras Arūnas Gėlūnas“.

Muziejui savo angelų kolekciją padovanojusi menotyrininkė Beatričė Kleizaitė – Vasaris tuomet kalbėjo: „Mano sieloj šiandien šventė, nes Anykščiuose nusileido angelai“. Teatralė prašė liaudies meistrų, dailininkų, kad šie leistų skristi savo angelams į Anykščius.

B. Kleizaitė – Vasaris yra gerai žinoma Lietuvoje ir pasaulyje menininkė. Ji supažindino lietuvius su JAV gyvenančių lietuvių Adomo Galdiko, Albino Elskaus, Vytauto Kašubos ir kt. autorių kūryba, apie juos yra iškleidusi keletą knygų.

Angelus teatralė pradėjo kolekcionuoti vos iš JAV grįžusi į Lietuvą. 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta