Prekybos tinklas „Rimi“ Anykščiuose dairosi darbuotojų.
Užimtumo tarnyba skelbia, kad ieškoma pardavėjų, gamybos darbuotojų.
Deja, bet naujas prekybos centras Anykščiuose durų neatvers – anykštėnams darbas siūlomas Vilniuje.
Prekybos tinklas „Rimi“ Anykščiuose dairosi darbuotojų.
Užimtumo tarnyba skelbia, kad ieškoma pardavėjų, gamybos darbuotojų.
Deja, bet naujas prekybos centras Anykščiuose durų neatvers – anykštėnams darbas siūlomas Vilniuje.
Birželio 22 dieną, pirmadienį, Anykščių rajono savivaldybėje vyko Anykščių miesto autobusų stoties teritorijos sutvarkymo projekto pristatymas.
Į pristatymą, kuris surengtas 16...
Prasidėjus vasaros pramogų sezonui, ugniagesiai gelbėtojai nori priminti gyventojams, kaip svarbu atsakingai elgtis prie vandens. Praėjusią vasarą ugniagesiai iš įvairių...
Anykščių beisbolo klubas "Vingis“ U12 Lietuvos čempionate užėmė trečiąją vietą.
"Utenoje sužaidėme pusfinalio rungtynes prieš Kauno sporto mokykla GAJA, kuriose teko...
© Anykšta, tel/faksas (8 381) 5 94 58, reklamos skyrius +370 686 33036, el. paštas anyksta@anyksta.lt
Portalas www.anyksta.lt talpinamas UAB „Interneto vizija“ serveryje
Rimi anyksciuos,,,,gal jau nusvaige,negi tokiu reikia
Turės darbuotojų, kai verslas nustos vykdyti valdžios nurodymus. Nereikalaukite ausvaisų, testų ir bus darbuotojų.
Jau matau kaip prekybos centrai normalius darbuotojus pakeičia į darbuotojus iš žemo sluoksnio, nes jie paklusnūs valdžiai, kadangi smegenys per silpnos gyventi savo protu.
Bus tikrai sąžiningų ir darbščių darbuotojų .Koks atlyginimas,tokie ir darbuotojai .Kada pradėsit gerbt darbuotojus ,kada uzspringsit tuo gobšumu ?
labas
kai negausu pašalpos tai dirbsi neturesi duonos
Duok uždirbti oriai,eisiu dirbt ,o už kapeikas,piskitės patys.
2000 į rankas,tai eilė iki Vilniaus bus
prasigersi…
Tegul moka normalius atlyginimus o ne pašalpos dydžio alga
Tai kažkas negerai, kad nėra darbuotojų. Kur normali valdžia retas nedirba. Ponai nori, kad už 3 dirbtų. Taip yra ir Anykščiuose. Tai gerai, kad dirba seno kirpimo žmonės. Jaunimas nedirba. Ir siunčia tokius ponekus tolynnnnnn…