• Kontaktai
  • Reklama
  • Apie mus
  • Prisijungti
  • Prenumerata
  • Privatumo politika
Sekmadienis, 19 balandžio, 2026
No Result
View All Result
Anyksta.lt
  • Naujienos Anykščiuose
    • Politika
    • Bendruomenės
    • Verslas
    • Sveikata
    • Kultūra
    • Švietimas
    • Teisėsauga
    • Sportas
    • Gamta
    • Žmonės
    • Lietuvos ir užsienio naujienos
  • Nusikalstamų įvykių apžvalga
  • Premium Anykšta
  • Aukštaitiškas formatas
  • Gyvieji Anykščiai
  • Vox Populi
    • Laiškai
    • Dienos sentencija
    • Komentaras
    • Balsavimo rezultatų archyvas
  • Anykšta TV
  • Laisvalaikis
    • Gamtos knyga
    • Konkursai
    • Veiklos Anykščiai
  • Skelbimai
  • Prenumerata
  • Renginiai
  • Archyvas
    • Naujienų archyvas
    • Laikraščio archyvas
    • Ženklai ir žmonės
  • Naujienos Anykščiuose
    • Politika
    • Bendruomenės
    • Verslas
    • Sveikata
    • Kultūra
    • Švietimas
    • Teisėsauga
    • Sportas
    • Gamta
    • Žmonės
    • Lietuvos ir užsienio naujienos
  • Nusikalstamų įvykių apžvalga
  • Premium Anykšta
  • Aukštaitiškas formatas
  • Gyvieji Anykščiai
  • Vox Populi
    • Laiškai
    • Dienos sentencija
    • Komentaras
    • Balsavimo rezultatų archyvas
  • Anykšta TV
  • Laisvalaikis
    • Gamtos knyga
    • Konkursai
    • Veiklos Anykščiai
  • Skelbimai
  • Prenumerata
  • Renginiai
  • Archyvas
    • Naujienų archyvas
    • Laikraščio archyvas
    • Ženklai ir žmonės
No Result
View All Result
Anyksta.lt
No Result
View All Result

Meras Viešintose pranešė, kad „Anykštos“ neskaito, tačiau piktinosi straipsniais

Vidmantas ŠMIGELSKAS
2025-03-27
Naujienos
39
Anykščių rajono savivaldybės meras Kęstutis Tubis Viešintose surengė redakcijai teismą. Anykščių rajono savivaldybės meras Kęstutis Tubis Viešintose surengė redakcijai teismą.
Dalintis FacebookDalintis Twitter

Trečiadienį, kovo 26- tosios vakare, Anykščių rajono savivaldybės meras Kęstutis Tubis Viešintose susitikime su gyventojais sakė, kad „Anykštos“ neskaito, bet nagrinėjo mūsų laikraščio publikacijas ir jomis piktinosi.

Meras didžiausią dėmesį kreipė į „Anykštos“ publikaciją apie buvusios Troškūnų profesinės mokyklos bendrabučio griovimą. Jis sakė, kad viena žinutė „Anykštoje“ buvo pavadinta „K.Tubis keliaus į teismą“, o į teismą jis ėjo kaip ieškovas. Be to, pasak K.  Tubio, „Anykštoje“ buvo neteisingai parašyta, jog savivaldybė bylinėjasi su buvusio bendrabučio savininku, kai iš tikrųjų šis asmuo laikomas dingusiu ir teismas įgaliojo „asmenį jį atstovauti“. Todėl meras viešintiškius mokė: „Kartais jūs paskaitot žinią ir pagalvokit ar galėjo taip būti,“ – pasakojo K. Tubis.

„Aš noriu jūsų paprašyti, padarykit ką nors, kad santykiai tarp savivaldybės ir „Anykštos“ būtų gražesni,“ – į merą kreipėsi viena viešintiškė.

„Mūsų santykiai gražūs, bet žiūrėkit, kai kaiminka per tvorą tave lojaja tai prie ko čia aš,“ – su Viešintų gyventoja ginčijosi meras.

„Aš ne diskutuoti noriu, aš noriu tiesiog savo nuomonę pasakyti. Sakoma – du pešasi, trečias – laimi, bet aidas viso šito eina labai toli. Yra vienas dalykas kur jūs esate lyderiai, su niekuo negalima sulyginti, jūs labai gerai problemas išgryninat- šito niekas nemoka, sugebat tai padaryti, bet kritika jūsų, kartais chamavota, “ –  į salėje sėdėjusį „Anykštos“ žurnalistą kreipėsi viešintiškė.

Geranoriškai skambėjęs viešintiškės bandymas taikyti valdžią su „Anykšta“ baigėsi mero K. Tubio replika, kad jis „Anykštos“ neskaito.

„Bet kokį dalyką jie nupiešia savaip ir aš nesiruošiu tvarkyti „Anykštos“,-  apie tai, kaip neskaitydamas žino, kad vietiniai laikraščio žurnalistai visuomet blogai rašo, Viešintose kartojo meras.

Susitikime dalyvavęs Seimo narys, socialdemokratas Arūnas Dudėnas nestojo į mero pusę.

 „Iš ties mes randame priešus ten, kur jų nereikia rasti. Viduje mes turėtume gyventi gražiau, nes priešai yra už mūsų sienų ir jie yra rimtesni. Kartais šitos mūsų problemos gali atrodyti labai juokingos. Šitoje vietoje aš galiu arbatos išvirti ir bandelių atnešti“, – paprašytas išsakyti nuomonę apie savivaldybės ir redakcijos santykius kalbėjo Seimo narys.

Anykštai“ rašantis Viešintų parapijos klebonas Ričardas Banys, kreipdamasis į rajono merą šypsojosi: „Pirmiausia nuliūdino, kad gerbiamas meras pasakė, kad neskaito „Anykštos“. Tai nors mano tekstus paskaitykit…“

„Jūsų skaitau. Jie neišpurvina“, – klebonui atsakė K. Tubis.

Taip po susitikimo Viešintose liko neaišku, skaito K .Tubis „Anykštą“ ar neskaito.

Plačiau apie tai, kas dar buvo kalbama Viešintose, skaitykite „Anykštoje“.

Tags: Arūnas DudėnasKęstutis TubisRičardas BanysViešintos

Komentarai 39

  1. Kažin, says:
    1 metai ago

    ar užsirašė patarėjai problemą ar ir toliau laiko, kad jie nė prie ko?

  2. Rima says:
    1 metai ago

    man tai įdomiausia, kad po visų rašliavų niekas nepasikeitė, Elmininkų bibliotekininkė dabar jau kas antrą dieną gali dirbti, ,o turbūt atlyginimą gaus už visą mėnesį, svarbiausias asmuo mero palydoje. Jeigu esi valstietis tau viskas galima, iki ko priėjome

  3. Viešintos says:
    1 metai ago

    Gėda už tokį merą.

  4. ai says:
    1 metai ago

    Nusimeskime kaukes PONAI !!!

    • Kvazimodas says:
      1 metai ago

      Nusimeskime kaukes PONAI !!!
      Uzvedus pele ant kaukiu ir be paspaudimo palaikius, dar viena skrynele atsidaro 😉

      • vo says:
        1 metai ago

        perskaičiau nusimaukime kelnes ponai

        • Kvazimodas says:
          1 metai ago

          Nusimeskime kaukes PONAI !!!
          Kiekvienas perskaito toki turini, koks jo viduje gyvena…
          Todel kai zmones kad ir kaip jiems atrodo samoningai apibudinimais arba pseudo faktais, daug ka galima pasakyti apie asmenybe.
          Daug ka galima pasakyti puolamuju straipsnio turiniu ir apie Smigelsko tamsiaja pasamones puse ir jos baimes, kuris jis pats nejaucia. Ir veikeju kurie ale uz vaiku gerbuvi kovoja. Tik jei aprasytum jiems ne tik kad nepatiktu, o sokiruoti. Nes yra priesybiu projekcijos.
          Pvz veikejas viesai rupinasi vaikais. Ar tai naturali reakcija galima atspeti yra ar ne tokia sventumo veido israiska. Jei ji yra, tai rodo kad si busena tik slepia priesinga asmenybes viduje buti. Visiskai priesinga. Gali buti kad veikejas kokia moteri paliko su vaiku. Gal paliko su abortu. Buna netgi taip kad viduje iki tiek gali gludeti kad veikejas pasamoneje nekencia vaiku ar net nori kad ju nebutu. Jei jo pasamone suvokia kad vaikai ir seima jam maise karjierai, asmeniniam augimui ar elementariai laisvamanio pasaulejautai. Ir visa si agresijos forma gali virsti i virsu rupinimosi vaikais, ju ateitimi, pseudo projektai jiems. Visa si israiska gali buti gana tamsiu pasamones padariniu pasekme.
          ——————————–
          Taip ir daug daug kitur, jus su apibudinanciais komentarais, labai daug kur save mazuliai ir mazules atskleidziate.

          • Kvazimodas says:
            1 metai ago

            Nusimeskime kaukes PONAI !!!
            Cia rasiau ne apie Zurnalista, pas ji straipsniuose problemos su vaikais neiskyla arba jei aprasomos faktiskai. Tai reiskia ko gero jokiu tamsiuju asmenybes pusiu su vaikais neturi ir ko gero yra tame harmonijoje.
            Bet va kai sumanipuliavo Tubio atzvilgiu savo zmonos mamos laidotuvemis, labai daug ka apie savo tamsiosios asmenybes puse nusake. Bet tiek to, nenagrinekime jos.
            Tik pasikartosiu dar karta, kai jus puolate biciuliai apibudinimais, emocinemis israiskomis, jus nesakote labai daug tik apie savo asmenybes tamsiasias puses. O apie jas nors siek tiek gaudosi, ne tik Kvazimodas.

          • Kvazi says:
            1 metai ago

            Jei tau mamos mirtis ir kitą dieną po laidotuvių tarybos posėdyje, niekieno neprovokuoto tubio spyris gedinčiam yra manipuliavimas, tai geriau pasikeisk savo vaikiškus meilės rašliavojimus esmeraldoms į nusimaukim kelnes ponai. Tu baisi kaip kvazimodas.

  5. Nesuprantu says:
    1 metai ago

    Tai į šitą mero asmeninių santykių aiškinimąsi tempiami darbuotojai ir jiems, kiek suprantu, mokės už darbą? Ir tegu nepasakoja kaip jis nekariauja, o yra auka. Matom. Negalėjau patikėti, kad po mamos mirties, tokiu metu žmogus duoda smūgį, sakau, gal klaida, bet kur tau – tarybos posėdžio transliacija paliudijo, kad būtent jis, o ne kas kitas. Auka kaiminka.

  6. ooo says:
    1 metai ago

    o ta bibliotininke, gal profesija i eskorto pakeite? Kiek galima tyciotis is mokesciu moketoju, ar jai uz kazkokius nuopelnus laisvas darbo grafikas?

  7. klausytojas says:
    1 metai ago

    aš taip ir nesuprantu, ko Tubos siekia – gal įrodyti, kad aš daug labai gerų darbų padaryčiau, bet Anykšta trukdo?

  8. Šutvei says:
    1 metai ago

    Negerbiamieji rajono Tarybos nariai!
    Kiek leisite merui tyčiotis iš laikraščio, kuris nuolat ir sąžiningai informuoja žmones apie tai, kaip jūs blogai dirbate rajonui, nes nesugebate suvaldyti paranojos apsėsto vieno žmogaus. Šiaip tai jūsų yra pareiga atsiskaityti kur padedate mūsų pinigus, bei kodėl už mūsų pinigus perkate visokias niekam nereikalingas strategijas, priimate debyliškus sprendimus leidžiančius pripirkti auksinių bliūdų. Tai jūs kalti, kad savivaldybė mažėjant gyventojų skaičiui tiesiog sprogsta nuo bereikalingų bezdelnikų etatų. Jeigu nejaučiate kokia atmosfera yra rajone, nematote nesibaigiančio mūsų pinigų taškymo ir ,valstiečių” protegavimo, savivaldžiavimo, o taip.pat nesuprantate, kad jūsų akyse vyksta susidorojimas su nepriklausoma žiniasklaida, kuri mero vis dar neįbauginta, gal eikite in corpore paskui rusų laivą!

    • Kvazimodas says:
      1 metai ago

      Nusimeskime kaukes PONAI !!!
      Meeeeeeeeeeee ,meeeeeeeeeeeeeee meeeeeeeeeeeeeeeee. Kaip siena edame toki pezala nes buki esame. Meeeeeeeeeeeeeee meeeeeeeeeee meeeeeee nes mes nezinome kas realioji rajono sutve ir kam ANyksta tarnauja. Meeeeeeeeeee meeeeeeeeeee Mes tikrai tokie bukuoliai kaip ta sutve mus laiko. Meeeeeeeeee

      • M.R. says:
        1 metai ago

        Visada buvo idomu kas slepiasi po Kvazimodo kauke.
        Mano spėjimas Gražina

    • Kvazimodas says:
      1 metai ago

      Nusimeskime kaukes PONAI !!!
      Gerbiamasis(gerbiamoji) nors su tokiu komentaru jus JI bet kokiu atveju. Nors gyvenime taip neapsijuokite projekcijos budu nupasakojes priesingai, savosios sutves puse. Kas nezino kaip rajonas daug desimtmeciu buvo valdomas ir kaip stengiamasi eilini karta susidoroti su Meru. Bet jusu tarabambos kietai nuskambejo, tai Meras puola ant Anykstos, ne atvikrsicia po desimtis straipsniu kiekviena diena :))

  9. Tikrai taip says:
    1 metai ago

    Šventas šventas šventas! Kaip Dievas iš giesmės yra mūsų Tubis! Pilnas dangus ir žemė yra jo garbės.

  10. Ta ponia says:
    1 metai ago

    Ta ponia gal nebedirba Elmininku bibliotekoje? Dabar gal pilnu etatu mero palydovė į susirinkimus?

  11. Šiaip says:
    1 metai ago

    Kaip visada jis nekaltas. Kalta aplinka, visur provokatoriai ir tinginiai. O jis titaniškai stengiasi. Auksinis žmogus, visą parą apie rajoną galvoja.

  12. Nu says:
    1 metai ago

    Va dabar meras tikrai dugną pramušė

  13. Teisingai patarė says:
    1 metai ago

    Ir kai skaitau kaip visokiems citrininams anykščių kvapams, bliūdams ar ekranam tratinami pinigai į kairę ir dešinę išvadas pasidarau.

  14. Tegu pasakoja says:
    1 metai ago

    Pats muša pats rėkia. Pats mačiau kaip jis bandė iš kultūros tarybos išmesti laikraščio redaktorę, mačiau kokio raudonumo buvo po posakio neik su velniu obuoliauti (gal video vis dar dar yra), taip ir maniau, kad šitas tai keršys, mačiau kaip kitą dieną po mamos laidotuvių jis bandė redaktorę traiškyti prisidengęs rašytojo privataus reikalo metu pasakyta priežastimi (taip pat video buvo). Kaip tokie žmonės vadinami?

    • Jis kitoks says:
      1 metai ago

      o ką merui pataria jo politinės komandos patarėjai? Ar politinė mero komanda tai viešina rinkėjams?
      Juk yra iš mokesčių mokėtojų apmokami ir kuruojantys kultūros, turizmo, švietimo, sporto, komunikacijos, tarptautinio bendradarbiavimo politikos, sveikatos apsaugos, socialinės paramos, seniūnijų veiklų ir kitas sritis.
      Mano galva redakcija ir laikraštis nėra savivaldybės valdomas organas, kaip rajono Vykdomojo komiteto valdymo laikais buvo „Kolektyvinis darbas”, kurio turinį kontroliavo partijos pirmasis sekretorius arba jo paskirti partijos funkcionieriai.
      Dabartinė laikraščio redakcija nepriklausoma nuo rajono valdančios politinės ar administracinės valdžios, veikianti savarnkiško verslo įmonė, užsiimanti žiniasklaida. Taigi čia kažkokie galimai supainioti politikos, turimos valdžios ir/ar asmeniniai interesiai lipa ant scenos kiekvienoje seniūnijoje kartu su partijos skyriaus pirmininku, vadovaujančiu rajonui.
      Gaila, kad Seimo narys tik apie bandeles kalba, bet neįvertina problemos esmės.

  15. Įdomu says:
    1 metai ago

    Šitie susitikimai, kaip suprantu, nėra privatūs tubio susitikimai su rinkėjais, o kaip savivaldybės vadovo su visa delegacija. Ar tokie pareiškimai apie konkrečią bendrovę nepažeidžia etikos? Jis gal užmiršo, kad nebėra eilinis buvęs pareigūnas pensininkas?

    • Viešintoms says:
      1 metai ago

      Reikėjo parodyti jam kelią Karvin

  16. Užuojauta says:
    1 metai ago

    Neskaniai pasisakė meras apie Anykštą. Gyventojai iš pradžiųsu juo bandė ginčytis, bet jis nutraukinėjo, tiesiog bruko savo nuomonę. Girdėjau iš Troškūnų kad jis Anykštą keikė gimnazijos susitikime. Nesitikėjau iš tokias pareigas užimančio žmogaus tokio netaktiškumo kalbos. Ne duok Dieve užsirauti ant jo taip išėję iš salės kalbėjo žmonės.

  17. Nu tikrai says:
    1 metai ago

    Apsėstas žmogus.

  18. Justas says:
    1 metai ago

    Mūsų meras Kęstutis Tubis labai teisingai sako, kad šiukšlina purvina yra ,,Anykšta”. Reikia jos neskaityti, bet tikrų žinių apie savivaldybės darbą reikia ieškoti feisbūke. Labai gerbiu merą dėl jo sąžiningumo ir principingumo. Visi žurnalistai yra melagiai ir pletkininkai.

  19. Nu says:
    1 metai ago

    Nebegaliuuuuu…. Varo kaip apie rusus

  20. Reikia kažką daryti says:
    1 metai ago

    Sukrauti laužą ir sudeginti visus laikraščius

  21. Nusibodo says:
    1 metai ago

    Užsiciklinimas. Ar daugiau problemų rajone nebėra, mere Tubi? Su Anykščių ligonine jsu viskas tvarkoj? Traumatologas, chirurgas, kardiologas rasti, o ligoninės langus rankenos jau įstatytos ? O su susisiekimu kaip? Iki Vilniaus nuvažiuoti įmanoma? Gal kelių duobėse mašinos ratų nebepameta? Kad miškai plynai iškirsti, kad žmonės darbo negauna, bet į savivaldybės įstaigas bijo eiti dirbti nebe problema? Kad ir tose pačiose Viešintose kur jaunesniam gyventojui patarsite įsidarbinti. Tik pas ūkininkus. Bet kaip įsivarė apie ,Anykštą” tai kaip Landsbergis apie kolūkius.

  22. Vargelis says:
    1 metai ago

    Jėzusmarja! Visiškas darosi ligonis. Egzorcisto čia reikia. Arba bent Verygos konsultacijos

    • R says:
      1 metai ago

      Užsičiaupk ir nederg mūsų gerbiamo mėro.

  23. Ekspertas II says:
    1 metai ago

    Juokingas tas Tubis. Taip jam trūksta dėmesio, kad ,,Anykštai” reikia paleisti televiziją.

  24. Ramūnas says:
    1 metai ago

    Įdomu ar bibliotekoje su keistu darbo laiku galima skaityti Anykštą?

  25. Valerija says:
    1 metai ago

    Meras “Anykštos” neskaito, ponia R. jam perskaito

    • Įdomu įdomu says:
      1 metai ago

      Sakai? Po darbo ar per pietų pertrauką?

      • Žinoj says:
        1 metai ago

        Kiekvienas laikraštis turi laimingą pabaigą.

        • A says:
          1 metai ago

          Kaip ir žmonės

Kitas įrašas
Konkurso lyderiu tapo gydytojas Valdas Macijauskas, kelis paskutinius metus buvęs išrinktas populiariausiu rajono gydytoju.

Medikų rinkimams einant į pabaigą, į priekį „šovė“ naujas lyderis

„Regitra“ paprastina vairavimo egzaminų vertinimą

Panašūs straipsniai

Kultūrologas Vytautas Balčiūnas sakė, kad Anykščiams įprasminant praeitį „daug skepsio, ir labai mažai naudingo ekonominio proto“.

Anykščių rajonas kurortu netaps, o miestas gali

2026-04-19
1

Tris šios savaitės vakarus Anykščių Angelų muziejuje–Sakralinio meno centre rengiami Anykščių kultūros istorijos studijų savaitės sakymai ir skaitymai. Renginių ciklo...

Pianisto Mato Jankausko rečitalis Anykščių koplyčioje

2026-04-18
0

Maloniai kviečiame į pianisto Mato Jankausko rečitalį, vyksiantį balandžio 24 dieną, penktadienį, 18 val. Koplyčioje-Pasaulio anykštėnų kūrybos centre (Vilniaus g....

Kelionių agentūros UAB Superkelionės direktorius, buvęs Anykščių TVIC vadovas, Udrius Armalis.

Amerikiečių turistams Anykščiuose – lietuviško folkloro programa

2026-04-18
9

Anykščiuose ieškoma folkloro kolektyvo, kuris galėtų pristatyti maždaug 30 minučių trukmės kultūrinę programą amerikiečių turistams. Toks kvietimas neseniai pasirodė socialiniuose...

Anykščių rajono ligoninės direktorius Dalius Drunga sako, kad tie, kurie gydosi Anykščių ligoninėje, įsitikina, kad pokyčiai vyksta.

Anykščių ligoninėje – kvalifikuota konsultacinė pagalba

2026-04-18
0

Anykščių rajono ligoninės direktoriumi dvejus metus dirbantis Dalius Drunga, „Anykštos“ paklaustas, kaip jo vadovaujamai įstaigai sekasi, sakė: „Nelengvai, kaip ir...

Anykšta TV:

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite:

Naujienos

Anykščių rajonas kurortu netaps, o miestas gali
Pianisto Mato Jankausko rečitalis Anykščių koplyčioje
Amerikiečių turistams Anykščiuose – lietuviško folkloro programa
Anykščių ligoninėje – kvalifikuota konsultacinė pagalba
Rastas vyro kūnas
Vairavo mirtinai girtas

Apskrities nusikalstamų įvykių apžvalga

Balandžio 17 dienos Utenos apskrities įvykių apžvalga
Balandžio 16 dienos apskrities įvykių apžvalga
Balandžio 15 dienos apskrities įvykių apžvalga
Balandžio 14 dienos apskrities įvykių apžvalga
Balandžio 13 dienos apskrities įvykių apžvalga
Balandžio 12 dienos apskrities įvykių apžvalga

Lietuvos ir užsienio naujienos

Lietuvoje pradedamas tarptautinis šeimos ir gimstamumo tyrimas
Jau šiandien prasideda 40-oji „Maisto banko“ akcija: gyventojai kviečiami aukoti visoje Lietuvoje
Pusšimtis Seimo narių bando gelbėti „čekiukų“ bylose įklimpusius politikus – kreipėsi į KT
Seime – medicinos studentų akcija prieš siūlymą rezidentus siųsti į regionus
Apklausa: gyventojai vis labiau nerimauja dėl brangstančio maisto ir degalų
Šalies profesinės mokyklos kviečia į atvirų durų dienas

Laikraštis

Svarsto, kaip padėkoti dėkotojams (Nr. 33, 2022-04-30)
Saulės jėgainių parką savivaldybė statys aerodromo teritorijoje (Nr.31, 2022-04-23)
Anykščių kultūra išpopuliarėjo Indonezijoje (Nr.30, 2022-04-16)
Kario paminklas Kurkliuose nudažytas Ukrainos vėliavos spalvomis (Nr.29, 2022-04-12)
Jei ne švietimas – Anykščių rajonas muštų indekso dugną (Nr.28, 2022-04-09)
Iš Tarybos darbotvarkės išbrauktas 21 klausimas (Nr.26, 2022-04-02)
Restoraną ant Šventosios kranto numatyta nuomoti už kuklią kainą (Nr.25. 2022-03-29)
Anykščiuose ukrainiečius šokiravo atlyginimo dydis (Nr. 24, 2022-03-26)

Vietovės ir žmonės

Mačionių kaimas patrauklus verslui ir poilsiui
Mikieriai ir nuostabusis Leika
Skiemonyse tuščių sodybų beveik nelikę
Nuo melioracijos išsigelbėjo pakišdamas revoliucionierių
„Nebėr Jurgiškio…“
Žiogų kaime Žiogai negyvena
Levaniškiuose užpuolė šunys
Vaikystės pievose prezidentas gano aubrakus

skelbimas žiūrėk

skelbimas žiūrėk

Apklausa

Ar padidėjusios kuro kainos pakeitė Jūsų įpročius?

Rezultatai

  • Balsavimų archyvas

PRENUMERATA

PRENUMERATA

Jaros prekyba

Jaros prekyba

Vaiku biblioteka Istoriju dvarelyje

Vaiku biblioteka Istoriju dvarelyje

Husquarna atsinaujinkite

Husquarna atsinaujinkite

AKC BANERIS

AKC BANERIS

AMC baneris

AMC baneris

Anyksciu vandenys_ logotipas

Anyksciu vandenys_ logotipas

Anyksciu siluma 300×250@2x

Anyksciu siluma 300×250@2x

baseinas bangenis

baseinas bangenis

Anyksciu kvarcas 300×250@2x

Anyksciu kvarcas 300×250@2x

Anyksciu komunalinis ukis 300×250@2x

Anyksciu komunalinis ukis 300×250@2x

akksc.lt

akksc.lt

Anyksciu ismanioji tv 300×250@2x

Anyksciu ismanioji tv 300×250@2x

Projektą „Legenda: gyvieji Anykščiai – 2026“ 7 500 Eur iš dalies finansuoja Medijų rėmimo fondas.

anykta.lt logo
  • Kontaktai
  • Reklama
  • Apie mus
  • Prisijungti
  • Prenumerata
  • Privatumo politika

© Anykšta, tel/faksas (8 381) 5 94 58, reklamos skyrius +370 686 33036, el. paštas anyksta@anyksta.lt
Portalas www.anyksta.lt talpinamas UAB „Interneto vizija“ serveryje

No Result
View All Result
  • Naujienos Anykščiuose
    • Politika
    • Bendruomenės
    • Verslas
    • Sveikata
    • Kultūra
    • Švietimas
    • Teisėsauga
    • Sportas
    • Gamta
    • Žmonės
    • Lietuvos ir užsienio naujienos
  • Nusikalstamų įvykių apžvalga
  • Premium Anykšta
  • Aukštaitiškas formatas
  • Gyvieji Anykščiai
  • Vox Populi
    • Laiškai
    • Dienos sentencija
    • Komentaras
    • Balsavimo rezultatų archyvas
  • Anykšta TV
  • Laisvalaikis
    • Gamtos knyga
    • Konkursai
    • Veiklos Anykščiai
  • Skelbimai
  • Prenumerata
  • Renginiai
  • Archyvas
    • Naujienų archyvas
    • Laikraščio archyvas
    • Ženklai ir žmonės

© Anykšta, tel/faksas (8 381) 5 94 58, reklamos skyrius +370 686 33036, el. paštas anyksta@anyksta.lt
Portalas www.anyksta.lt talpinamas UAB „Interneto vizija“ serveryje

Welcome Back!

Login to your account below

Forgotten Password?

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

All fields are required. Log In

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Log In