Anykščių rajono meras Kęstutis Tubis paskelbė, kad draudžiama rūkyti Anykščiuose, J. Basanavičiaus g. 46, daugiabučio namo balkonuose.
Mero potvarkis įsigalios nuo birželio 29 dienos.
Anykščių rajono meras Kęstutis Tubis paskelbė, kad draudžiama rūkyti Anykščiuose, J. Basanavičiaus g. 46, daugiabučio namo balkonuose.
Mero potvarkis įsigalios nuo birželio 29 dienos.
Anykščių rajone sekmadienį nukautas giminaičiams grasinęs, į „Aro“ pareigūnus ginklą nukreipęs vyras, informavo policija.
Policijos departamento duomenimis, apie 18.24 val. Anykščių...
Birželio 20 dieną, šeštadienį, ugniagesiai du kartus buvo kviečiami į Anykščių seniūnijos Rubikių kaimą.
Pranešta, kad du vyrai negali išplaukti su...
Birželio 21 dieną, sekmadienį, apie 14.20 val. name Kavarsko seniūnijoje moteris (gim. 1984 m.) sukėlė fizinį skausmą vyrui (gim. 1971...
© Anykšta, tel/faksas (8 381) 5 94 58, reklamos skyrius +370 686 33036, el. paštas anyksta@anyksta.lt
Portalas www.anyksta.lt talpinamas UAB „Interneto vizija“ serveryje
Labai gerai padarė! Tu nerūkai, o savam bute neįmanoma būti – rūkalų smarvė. Laiptinėje taip pat. Nežinai kuriame kambaryje vaikus migdyti, nes rūkalų smarvė.
Ne jam ir drausti ,tegu savo bobai draudzia