Birželio 20 dieną, šeštadienį, ugniagesiai du kartus buvo kviečiami į Anykščių seniūnijos Rubikių kaimą.
Pranešta, kad du vyrai negali išplaukti su valtimi į krantą.
Ugniagesiai kartu su policijos pareigūnas gelbėjimo valtimi apiplaukė ežerą, tačiau nieko nerado.
Susisiekus su pranešėju, nurodė, kad vyrai saugiai pasiekę krantą, valtis prišvartuota prie kranto.
























Kad isplaukt nebepajegtu.Dar vienas klausimas jau gamtos apsaugai ,kada jus pagaliau pradesit tvarkyt tuos ,kur su didziausiais benzininiais varikliais laksto Rubikiu ,dusyno ,Musejaus ezeruose ,ar jau nebeliko nei taisykliu ,nei ribojimu ,nei ezerai nebera regioniniame parke ??? Kiek arkliu varikliai leidziami ??? Visi laksto su 30-50 arkliu varikliais