"Anykščių Vingis" feisbuko nuotr.
Anykščių beisbolo klubas „Vingis“ U12 Lietuvos čempionate užėmė trečiąją vietą.
„Utenoje sužaidėme pusfinalio rungtynes prieš Kauno sporto mokykla GAJA, kuriose teko pripažinti varžovų pranašumą. Rungtynėse dėl 3 vietos laukė labai įtempta kova su Radviliškio Beisbolas, kuri persikėlė į pratęsimą. Po atkaklios kovos iškovojome pergalę ir užėmėme 3 vietą“, – pergale džiaugėsi treneris.























