Dėl stiprios audros rugpjūčio 22 dieną sutriko traukinių eismas ties Troškūnais. Ant geležinkelio bėgių nuvirto medis, užtvėręs kelią traukiniams.
Gamta šiandien primena apie save ne tik vėjo gūsiais – nuvirtęs medis geležinkelio ruože gali tapti rimta kliūtimi ir pavojumi. Kol kliūtis nepašalinta, traukinių eismas šioje vietoje yra paralyžiuotas.
Traukinių mašinistams, keliaujantiems šiuo maršrutu, rekomenduojama būti ypač atsargiems ir atsižvelgti į besikeičiančias kelionės sąlygas.
Taip pat dėl nuvirtusio medžio kelias link Debeikių iš Čekonių pusės yra nepravažiuojamas. Internete žmonės dalijasi, kad važiuojant nuo Kavarsko į Budrių pusę virš kelio kabo nutraukti aukštos įtampos laidai.
Vėjas išlaužė medžius ir Traupyje – jie virto prie bažnyčios, miestelio centre, prie kapinių.
Dalyje Anykščių rajono nutrūkęs elektros tiekimas.
Laimo Fergizo ir Sigitos Pivorienės nuotraukos

































Statybininkų gtv. nėra elektros.
Tai kad sekantis traukinys tik per božolė šventę lapkričio antroj pusėj. Gal iki to laiko kas medį pasiims malkom.
Paimtu dviese ir patrauktu sonan ,pas mane tokius uosius isvarte ir klevus ,kad dabar trim metams malku bus .Ir dar ne pabaiga ,kad tik stogu nenukeltu