Po nesėkmingo bandymo parduoti amfibiją, Amykščių rajono savivaldybės administracija paskelbė, kad ją bandys parduoti pakartotiname aukcione.
Pradinė turto pardavimo kaina – 58 000 Eur.
Pirmajame aukcione amfibiją buvo bandoma parduoti už 80 tūkst.200 eurų – tokią kainą nustatė turto vertintojai, tačiau prieš aukcioną net neatsirado nei vieno interesanto, kuris ją norėtų bent apžiūrėti.
Rajono mero Kęstučio Tubio komanda amfibiją pirko už 75 000 Eur, tačiau ji taip savo darbo ir neatliko.
























O jinai dar kažkokią vertę turi? Tiktų nebent Gruto parke grioviams valyti
As ja nupirksiu.
Ko gero atsitiks taip ir uz nerealia kaina pirktais elektriniais mokykliniaisautobusiukais.Daugiau juos reikia parvezti ant tralo,negu patys parvaziuoja.Tubio pirkiniai su otkatais
kai pirko uz trigubai didesne kaina ,nei dyzeliu
Pradinę kainą aukcionui savivaldybė galėjo nustatyti likutinę daikto vertę. Nereikėtų mokėti turto vertintojui ir būtų realesnė suma besidominantiems amfibiją pirkti bei mažinant kainas sekančiose aukcionuose.
Mano nuomone dabartinė rajono valdžia, kaip ir valstybės valdančioji politinė valdžia su logika nedraugauja.