
Patvirtinta Anykščių menų inkubatoriaus-menų studijos 2025–2027 metų veiklos strategija, kurioje aprašytos įstaigos silpnybės ir grėsmės.
Tarp silpnybių minima įstaigos didelė priklausomybė nuo projektinio finansavimo, ribotos galimybės investuoti į infrastruktūros atnaujinimą, nepakankamos pajamos iš komercinės veiklos.
Strategijoje rašoma, kad įstaigai sudėtinga pritraukti aukštos kvalifikacijos specialistus, riboti rinkodaros biudžetai, neišnaudotos komunikacijos galimybės.
Reikia surinkti nepriklausomų ekspertų komandą, kuri įvertintų šios įstaigos naudą Anykščiams. Turint minty, jog ji šimtais tūkstančių finansuojama iš biudžeto, o reziduoja ten ir kitų rajonų bei miestų dalyviai. Ar tinkamu galima pripažinti kainos ir kokybės santykį? Kokie bus pasiūlymai veiklai tobulinti.
būtinai dar pasiūlyk ir spygliuota viela aptverti, kad rezidentai atidirbtų nepabėgę.
Ar ne taip?
Mano galva Menų inkubatorius turėtų atsiriboti nuo politinės rajono ir kitų, veikiančių rajone politikų įtakos ir veikti menoindustrijos veiklos plėtroje plačiai bendradarbiaudamas su meno projektų fundatoriais.
Galimai įstaigos silpybės reflektuojamos iš įstaigos steigėjo, kurio valdymo organai nėra stiprūs kultūros ir meno industrijos veiklų plėtojimo srities žinovai, o patariančiųjų organizacijų siūlomų strateginių gairių nepriima tinkamam panaudojimui, bet ieško už mokesčių mokėtojų pinigus parengtos strategijos iš komercinių teikėjų.
nepasirodyk protingu, kai būdamas Tubio patarėju sugebėjai tik papkę panešėti.
Ar menų inkubatorius išsilaiko iš savo veiklos? Ar jis nėra finansuojamas iš biudžeto, kai jo dalyviai ne tik Anykščių žmonės?