Penktadienį Anykščiuose, „Nykščio namų“ arenoje, pirmą kartą Lietuvoje surengtos „wrestball“ rungtynės. Jose susitiko Anykščių ir Panevėžio imtynininkų komandos.
„Wrestball“ – regbio, imtynių ir krepšinio hibridas. Rungtyniauta krepšinio aikštelėje, kuri buvo išklota imtynių kilimais. Žaidėjų tikslas – įmesti kamuolį į varžovų krepšį, jo varytis kaip krepšinyje nereikia, galima bėgti su kamuoliu, galima jį mesti komandos draugui. Varžovą, turintį kamuolį, leidžiama stabdyti imtynių veiksmais. Tiesa, griauti į krepšį metančio žaidėjo negalima.
Kaip ir krepšinyje, „wrestball“ rungtyniavo po penkis abiejų komandų žaidėjus. Buvo žaidžiami trys kėliniai po 10 minučių. Po pirmojo kėlinio 2-1 pirmavo svečiai, po dviejų kėlinių buvo lygu – 3-3, o rungtynes 5-4 laimėjo anykštėnai. Už metimą į krepšį buvo skaičiuojama po tašką.
Prieš varžybas, jų dalyvius ir žiūrovus sveikino Anykščių rajono meras Kęstutis Tubis, kuris prasidėjus „wrestball“ kovoms jas filmavo ir į feisbuką dėjo „reelsus“.
Rungtynėms teisėjavo ir jas tuo pat metu komentavo imtynių sporto meistras, Anykščių kūno kultūros ir sporto centro direktorius Arvydas Kriščiūnas. Kelis šimtus žiūrovų linksmino ir „Intrus“ šokėjos. Šeštadienį, Anykščiuose prasidėjo tarptautinis graikų ir romėnų imtynių turnyras.
O jau to vyriškio storumas pilvas išdribes kaip dar gali žaisti
Surenkite perdymo varžybas kas garsiau perdžios juk turite garso matuokli Anykščiu seniūnijoje kur matuoja garso decibėlūs.