Anykščių Liudvikos ir Stanislovo Didžiulių viešoji biblioteka kviečia prisijungti prie Vaikų ir jaunimo literatūros ir edukacijos skyriaus komandos ir kurti bei vesti kultūrines edukacijas.
Biblioteka skelbia, kad naujasis darbuotojas dirbs 40 valandų per savaitę Istorijų dvarelyje. Siūlomas atlyginimas – 1528,30 eurų neatskaičius mokesčių.





















Biblioteka turi užsidarę Elegatorių ten Istorijų dvarelyja Anykščiuos Jablonskio gatvė.
Kas čia per įstaiga, kad darbuotojai vis keičiasi ir keičiasi? Tikriausiai didžiausia kaita darbuotojų Anykščiuose būten bibliotekoje….
ir kolūkių laikas buvo taikoma kultūrų selekcija. Niko neįprasto valstietiškoje rajono kultūros įstaigoje.
Tokia jau gamta. Kiek valdžia besistengtų, bet vis dar gimdo jauni ir moteriškos prigimties.
faktas-neprižiūrimi pastato lietaus nuvedimo latakai, vanduo pilasi ant sienų ir terasos, ardo statinio tinką ir galimai sienas bei terasos konstrukcijas. Ar savivaldybės turto priežiūros specialistai to nenori matyti, ar viskas čia jiems garai ir bus proga iš biudžeto traukti šimtus tūkstančių remontui?
Bus remontas,puiku.