
UAB „Anykštos redakcija“ leidžia laikraštį „Anykšta“, žurnalą „Aukštaitiškas formatas“ , internetinį naujienų portalą www.anyksta.lt.
Antradieniais ir šeštadieniais leidžiamas laikraštis „Anykšta“ – didžiausias Utenos apskrityje.
Laikraštis įkurtas 1948 m. Iki 1990–ųjų jo pavadinimas – „Kolektyvinis darbas“.
UAB „Anykštos redakcija“
Įm. kodas: 154129124
PVM kodas: LT54129219
Banko rekvizitai: Luminor Bank AS, Lietuvos skyrius
A/s: LT954010043100090251
Adresas: Vilniaus g. 29, LT-29145, Anykščiai
UAB „Anykštos redakcija“ direktorė, vyriausioji redaktorė – Gražina Šmigelskienė
Portalo Anyksta.lt redaktorius – Robertas Aleksiejūnas
© Anykšta, tel/faksas (8 381) 5 94 58, reklamos skyrius +370 686 33036, el. paštas anyksta@anyksta.lt
Portalas www.anyksta.lt talpinamas UAB „Interneto vizija“ serveryje
Perskaičiau, kad investicija į Svėdasų katilinę atsipirks per tris metus, niekaip nesuprantu, kaip taip gali būti. Šiuo metu anglis pigesnė už biokurą ir dar investuoja 240000 eurų naujam biokuro katilui, tai kaip gali atsipirkti per tris metus. Kūrikų atlyginimas būtų mažesnis, negu investuojama suma. Biokuro katilo elektros sąnaudos išaugs, lyginant su kieto kuro katilu. Čia tik politinis sprendimas pereiti nuo iškastinio kuro prie atsinaujinančio kuro ir, kad per šią kadenciją rajono politikai kažką nuveikė šilumos ūkyje, nes praeitą kadencija buvo pastatyta mieste biokuro katilinė su dviem biokuro katilais, o šią nieko.
šiai dienai akmens anglies kaina už megavatvalandę yra 1,5 karto didesnė nei smulkintos medienos. Na norėčiau pamatyti kokios spalvos sniegas būtų Svėdasuose, jei šiemet būtų kūrenę tavo mylima anglimi. Tad neskiesk priešrinkiminės netiesos
Čia ir yra visa problema, kad sniegas juodas, o ne, kad investicija atsipirks per tris metus. Kai tarybos nariai nieko nesupranta ir nesigilina tai gali rašyti ką nori, kad pinigų duotų.
Kodėl nutyli kokie yra r
taršos mokesčiai kūrenat angliu? Štai, atsisakius anglių katilo eksploatcijos ir taupomos išlaidos oro taršos mokesčio. Sumoje lėšos priskiriamos investicijų grąžai.
O kokie tie mokesčiai? Atsakyk jeigu žinai, tada pasakysiu aš.
Įdomu ar bendrovė nesvarsto kartu su savivaldybėje dirbančiais specialistais ir mero patarėjais ir daugiabučių namų modernizavimo projektų administratoriais įrengti bent kelis pilotinius projektus su karšto vandens ruošimo kolektoriais nuo saulės šviesos energijos individualiai daugiabučiams namams, atsisakant brangių perdavimo centralizuoto tiekimo vamzdynais kaštų ir šilumos nuostolių praradimo šiluminėse trasose. Tokius projektus turėtų remti ir Aplinkos apsaugos ministerija iš ES fondų lėšų.
Kažkokia fantastika Šilumoj ? Aš kaimi pa 0,50 € centu moku už kwh už elektru, Šilumoj tik pa 10 cnt. tai čia pa tiek mažna ir su elektru patalpas šildyt. Jaučiu miesti pigiai žmones už šildymu moka – šitokia pigi elektra ?