Sausio 22 dieną apie 14.00 val. iš namų Anykščiuose, J. Biliūno g., išėjo ir negrįžo nepilnametė (gim. 2010 m.).
Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Sausio 22 dieną apie 14.00 val. iš namų Anykščiuose, J. Biliūno g., išėjo ir negrįžo nepilnametė (gim. 2010 m.).
Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Birželio 22 dieną, pirmadienį, Anykščių rajono savivaldybėje vyko Anykščių miesto autobusų stoties teritorijos sutvarkymo projekto pristatymas.
Į pristatymą, kuris surengtas 16...
Prasidėjus vasaros pramogų sezonui, ugniagesiai gelbėtojai nori priminti gyventojams, kaip svarbu atsakingai elgtis prie vandens. Praėjusią vasarą ugniagesiai iš įvairių...
Anykščių beisbolo klubas "Vingis“ U12 Lietuvos čempionate užėmė trečiąją vietą.
"Utenoje sužaidėme pusfinalio rungtynes prieš Kauno sporto mokykla GAJA, kuriose teko...
© Anykšta, tel/faksas (8 381) 5 94 58, reklamos skyrius +370 686 33036, el. paštas anyksta@anyksta.lt
Portalas www.anyksta.lt talpinamas UAB „Interneto vizija“ serveryje
konkreciai galit parasyti kada nors ideti foto ar kaip apsivilkus kaip atrodo,aprasyti mieste pilna penkiolikmeciu ar pamatei penkiolikmete ir skambint 112 ziureki kaskuri ira jieskoma is ju
Svedasys irgi mačeu ne vienū takiū mergelkū kaip parašyta palycijas pranešimi. Akurat gali ben viena būt dingusioja. Rajke atvažiuot ir patykrint.
Auleliu kaimi vieną gyvena nepažįstamą mažų ta bus atrodo kaip iš biliuno gatvės būtų
Mačiau ne vieną nepilnametę, o Anykščių autobusų stotį vaikščiojančią. Tik nežinau, ar bent viena iš jų dingusi ir paieškoma, ar ne. Labai tiksli, smulki policijos informacija, lengva ieškoti dingusius žmones.
Kaip visada skelbimas apie nieką.
Geras pranešimas o kaip atrodo kad jai mačiau tarkim bet gal ne šitą girta miegojo