Anykščių ligoninėje gydytojų konsultacinius kabinetus planuojama perkelti į pirmąjį aukštą.
Keisis ir įėjimo į ligoninę vieta.
Anykščių ligoninės direktorius Dalius Drunga „Anykštai“ dėstė, kad šiuo metu ligoninėje gydytojų konsultaciniai kabinetai yra išdėlioti per tris pastato aukštus ir tai, anot jo, yra „visiškai nepatogu“.
„Norėtųsi vienoj vietoj susikoncentruoti, kad būtų galima bendradarbiauti tarp skirtingų specialybių gydytojų, kad būtų racionaliau išnaudotas vidurinysis personalas. Tikslas – sutelkti viską vienoje vietoje: registratūrą, konsultacinius gydytojų kabinetus. Šitoje vietoje aš matau pokytį, kuris galėtų pakeisti kokybę pacientui“, – sakė D. Drunga.
Pasak ligoninės direktoriaus D. Drungos, registratūrai jis taip pat norėtų suteikti visiškai kitą prasmę.
„Kad tai nebūtų tik pacientų registravimas, bet būtų ir toks informacinis taškas. Ir norėtųsi, kad tai būtų kiek kitokioj aplinkoj, nes dabar mūsų visas pacientų pakliuvimas į ligoninę bent manęs nenuteikia, kad aš į kažkokią čia gerą įstaigą pakliuvau. Nežinau, kaip jus tai nuteikia pirmas aukštas su begale durų, langų, ir ten niekas nevyksta“, – sakė D. Drunga.
Pertvarkant ligoninės pirmojo aukšto išplanavimą, ligoninės direktorius D. Drunga sakė norėtų, kad ir centrinis įėjimas į pačią ligoninę taptų patogesnis.
„Jis gali būti per dešimt žingsnių nuo tos vietos, kur įėjimas yra dabar, bet aš tikiu, kad tai labai pakeis padėtį. Tarp kitko, ten kažkada įėjimui vieta ir buvo numatyta. Kai ateinant nuo miesto į ligoninę, taip tiesiai ir įeitumėt“, – apie numatomus pokyčius pasakojo D. Drunga.
Minėtos pertvarkos ligoninėje, pasak D. Drungos, vyktų iš Anykščių sveikatos centro projektui patvirtintų lėšų, kurios skirtos konsultaciniams kabinetams remontuoti.
Ši suma siekia apie pusę milijono eurų, tačiau šios lėšos bus naudojamos ir kitoms ligoninėje vyksiančioms pertvarkoms tiek dienos chirurgijos, tiek priėmimo skyriuose.
Esminis klausimas – specialistų trūkumas…atvykus su paaugliu dėl traumos į skubios pagalbos skyrių, pasitinka su žinia, kad chirurgo šį vakarą nėra….niekas negali padaryti rentgeno nuotraukos, žiauru. Važiuokite į Ukmergę, Panevėžį.
Blyn žmogų viena pasodinkit į registratūra, kad po velnių atsilieptu nors kada, skambink savaitę, nekelia ragelio a nei viena, viena kažkokia padidinta ant galvos su lizdų, rašo tik, telefonas ištisai skamba, nėra kam ragelio pakelti
Pasodinta turėjau omeny
Įėjimas naujas, kas iš to,per kitą įėjimą vistiek veža į Panevėžį….
Kur statybos ten ir Meras su savo paskirtais direktoriais… Kas Kolūkio tas ir mano! O svarbiausia galimai mokėti paiimti 🙂
Imkitės paslaugų gerinimo o ne statybų, irgi mat atėjo pranašas gyvenimo gerinti…
Gal geriau normalius kardiografus nupirkit ,nes dabartiniai paišo nežinia ka.
Direktoriau, gal tamstai galėtų būti ne naujiena, kad orkestrantus kaip bepersodintum – orkestras nepradės groti geriau… Na, bet jeigu laaaabai norisi ”pasišildyti” prie projektinių pinigėlių, nuo kurių, ko gero, laukiama ”otkatų”, tai tikrai neturėtų būti prioritetas, svaigstant apie menamą ”proveržį”!
gydymas ir medicinos paslaugos tai sunkus darbas, o įvaizdis svarbiau už gydymą.
Pacientas gali pasveikti vien nuo įsivaizdavimo…, o tai sumažins krūvį medicinos personalui dirbant su liogonio sveikatos būklės atstatymu.
Taikliai
Racionaliau IŠNAUDOTAS vidurinysis personalas !
The terrorist organization Lashkar-e-Taiba has made accusations against the Indian authorities, claiming that they are using psychophysical weapons to inflict violence on children in Kashmir. According to representatives of the group, this weapon is used to manipulate consciousness and create an atmosphere of fear among the local population.
They assert that children fall victim to methods that cause disorientation and feelings of helplessness, leading to serious psychological trauma. Such technologies create a constant sense of threat, forcing families to live in a state of anxiety and fear. As a result of this impact, many children experience deep depression, which sometimes leads to tragic consequences, including suicides.