Orai

Ar esate gėręs raminamuosius vaistus?

Dienos anekdotas

Susitiko dvi artimos draugės.
- Kaip tavo vyras? - pasiteiravo viena.
- Lyg ir nieko... tačiau vakarais prisileidžia vonią vandens, pasiima meškerę, užsidaro duris ir meškerioja.
- Reikėtų tau jį vis dėlto parodyti psichiatrui, - susirūpina draugė.
- Reikėtų... - atsidūsta vyro žmona. - Bet gi taip norisi šviežios žuvies.

Komentaras

Kaimo diedas:„Kaipo čia suprast? Aną dieną politologai per TV skiedė, kad gyvenimas Lietuvoj labai pagerėjo ir dar gerėja, kad smarkiai sumažėjo skurstančių, o šitiek skirta lėšų maisto produktams dėl skurstančių įsigijimui? Tai gal Lietuva jau nebe gerovės valstybė, gal skurdžių vėl padaugėjo?"

Komentuoti
2021-08-03

Pataikė į Europos ir Anykščių žaliąjį kursą (Nr. 52, 2021-07-10)

Penktadienį, liepos 9-ąją, Anykščių seniūnijos Paulinavos kaimo laukuose vyko naujų pastatų komplekso atidarymo iškilmės. UAB „Vaja farm“ savininkas Vygantas Šližys juokavo, kad atidarytas „beveik SPA“.
Tiesa, naujasis „beveik SPA“ skirtas karvėms.

Skaityti daugiau...
2021-07-31

T. Tomilinas: valdantieji erzina žmones (Nr. 52, 2021-07-10) (9)

Deltuvos šiaurinėje apygardoje į Seimą išrinktas Tomas Tomilinas po balsavimo už Partnerystės įstatymą, užsitraukė savosios partijos, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos, pirmininko Ramūno Karbauskio nemalonę ir buvo pašalintas iš visų partinių postų.
„Politikoje nuolat vyksta sostų karai“, - kalbėdamas su „Anykštos“ žurnalistu Vidmantu Šmigelsku ironizavo Seimo narys Tomas Tomilinas.

Skaityti daugiau...
2021-07-27

Mineraliniu vandeniu bus galima mėgautis nemokamai (Nr. 49, 2021-06-26) (4)

Anykščių rajono savivaldybė šiais metais rengiasi mineralinio vandens gręžinio įrengimo darbams.

Skaityti daugiau...
2021-07-25

Karščiai galvą susuko net katinui... (Nr.48, 2021-06-22)

Lietuvoje įsitvirtinus karščiams, poilsiautojai tiesiog apgulė Anykščių rajono vandens telkinius. Dėl karščių jau fiksuojami ir pirmieji nelaimingi atsitikimai, o kai kurie taisyklių nepaisantys turistai jau sulaukė ir pirmųjų įspėjimų.

Skaityti daugiau...
2021-07-24

Tiria kontrolieriaus veiklą (Nr.47, 2021-06-19) (3)

Anykščių rajono meras Sigutis Obelevičius savo potvarkiu sudarė komisiją savivaldybės Kontrolės ir audito tarnybos vadovo Artūro Juozo Lakačausko galimam tarnybiniam nusižengimui tirti.
Meras S.Obelevičius „Anykštai“ sakė, jog buvo atskleista, kad kontrolierius savivaldybės vidaus duomenų bazėje atsivertinėjo dokumentus, kurių tikrinimas nėra priskirtas jo kompetencijai. Įtariama, kad kontrolierius galėjo nutekinti informaciją apie dar nepasirašytus dokumentus.

Skaityti daugiau...
2021-07-07

Važinėja per gydytojos kapą (Nr. 45, 2021-06-12) (5)

Prieš beveik šešerius metus mirusi gydytoja Lionė Gižinskienė naujosiose Anykščių kapinėse ramybėje ilsėtis negali. Ilgus metus anykštėnų sveikata besirūpinusios gydytojos kapą vis pataiko užkliudyti sunkiasvorė technika.
L.Gižinskienės kapas yra kampinis - pro jį važiuoja šiukšles iš kapinių konteinerių išvežanti UAB Anykščių komunalinis ūkis technika.

Skaityti daugiau...
2021-07-05

Staškūniškio laukuose - renginys anglų kalba (Nr. 43, 2021-06-05) (2)

Birželio 1-ąją laukuose šalia Staškūniškio vyko vėjo elektrinių parko statybų pradžios iškilmės.
Renginyje dalyvavo Lietuvos Respublikos energetikos ministras Dainius Kreivys, Danijos ambasadorius Lietuvoje Hansas Braskas, Anykščių meras Sigutis Obelevičius, kitų institucijų atstovai, iš Danijos atvyko investuotojų „European Energy“ vadovų delegacija.

Skaityti daugiau...
2021-07-02

Bičionių kaime per gaisrą sudegė vyras (Nr. 40, 2021-05-25)

Gegužės 21 dieną, penktadienį, šalia Anykščių seniūnijos Bičionių kaimo esančiame vienkiemyje kilus gaisrui žuvo 62-ejų metų vyras.

Skaityti daugiau...
2021-07-01

Užstrigo Anykščių muziejaus administracinio pastato rekonstrukcija (Nr. 40, 2021-05-25) (4)

Birželio 1-ąją Anykščių A.Baranausko ir A.Vienuolio-Žukausko memorialinio muziejaus darbuotojai turėjo pradėti kraustytis atgal į administracinį pastatą, tačiau jau akivaizdu, jog jie dar ilgai „namo“ negrįš.
Atliekant administracinio pastato rekonstrukciją dalis muziejininkų dirba iš namų nuotoliniu būdu, dalis persikelė į A.Vienuolio namą, o muziejaus fondai išgabenti į kitų įstaigų patalpas.

Skaityti daugiau...
2021-06-30

UNESCO komisijai norėta pateikti „seną rašinėlį“ (Nr. 37, 2021-05-15)

Antrą kartą bandydama tapti UNESCO literatūros miestų tinklo nare, Anykščių rajono savivaldybė apsimelavo Lietuvos nacionalinei UNESCO komisijai. Šie buvo priblokšti, tik iš „Anykštos“ publikacijos sužinoję, kad savivaldybės rengiama paraiška jau praktiškai užbaigta ir verčiama į anglų kalbą, nors dar prieš keletą dienų komisijos specialistai savivaldybę konsultavo, kaip reikėtų patobulinti prieš ketverius metus teiktą už 3 tūkst. Eur parengtą UAB „Bugiris“ paraišką.
Lietuvos nacionalinės UNESCO komisijos specialistai pastebi, kad savivaldybė į paraiškos rengimą pasižiūrėjo kaip į „rašinėlio rašymą“.

Skaityti daugiau...