Savivaldybė skelbia, kad Anykščių rajono meras Kęstutis Tubis po šventinės gegužės 1-osios dienos į darbą šią savaitę nebegrįš.
Mero darbotvarkėje nurodoma, kad K.Tubis gegužės 2 – 3 dienomis atostogaus.
Savivaldybė skelbia, kad Anykščių rajono meras Kęstutis Tubis po šventinės gegužės 1-osios dienos į darbą šią savaitę nebegrįš.
Mero darbotvarkėje nurodoma, kad K.Tubis gegužės 2 – 3 dienomis atostogaus.
Pirmąjį vasaros šeštadienį, birželio 6 dieną, Niūronyse vyko 48-oji tradicinė kultūros ir žirgo šventė „Bėk bėk, žirgeli!“. Nors oras iš...
Troškūnų Kazio Inčiūros gimnazijos muzikos mokytoja Janina Čerkauskienė, pastebėjusi savo mokinių romų talentą ir norą dainuoti, subūrė juos į ansamblį...
Gegužės 28 dieną, ketvirtadienį, Anykščių rajono tarybos posėdyje pritarta, kad į miesto turgaus pastatą būtų perkeliamas Angelų muziejus–Sakralinio meno centras.
Paaiškėjo,...
Šį mėnesį įvyks 26-asis tarptautinis meno terapijos ir kūrybinių improvizacijų stovykla-festivalis „Troškimai“.
„Troškimų“ organizatorė, režisierė Jolanta Pupkienė „Anykštai“ sakė, kad festivalis...

© Anykšta, tel/faksas (8 381) 5 94 58, reklamos skyrius +370 686 33036, el. paštas anyksta@anyksta.lt
Portalas www.anyksta.lt talpinamas UAB „Interneto vizija“ serveryje
Kaip tai nebegrįš ? A tai ko išeina, ar vėl poveikiu prekiavo ? Tai vėl mero rinkimai ?
Ar Darbo įstatymas leidžia pirmą atostogų dalį skaidyti? Ir kas mūsų merą pavaduos, jeigu jau taip ?