Anykščių rajono savivaldybės meras Kęstutis Tubis pasirašė potvarkį, kuriuo delegavo mero patarėją Šarūnę Kalibataitę dalyvauti savivaldybės administracijos direktoriaus sudaromose projektų įgyvendinimo darbo grupėse.
Š. Kalibataitė deleguota į darbo grupes, atsakingas už Anykščių rajono savivaldybės 2025–2027 metų strateginio veiklos plano 5 programos „Palankios socialinės aplinkos kūrimo programa“ projektų įgyvendinimą. Tai projektai: „Sumažinti pažeidžiamų visuomenės grupių gerovės teritorinius skirtumus (I etapas)“; „Sumažinti pažeidžiamų visuomenės grupių gerovės teritorinius skirtumus (II etapas)“.






















aš irgi duočiau
varo MOBINGą
Kokios svarbos įvykis Anykščiuose! Mero patarėja gavo darbo! Mums dabar džiaugtis ar liūdėt su meru ir jo patarėja kartu? Ji gauna atlyginimą ar labdarai dirba ?
Tai bent svarbus rašinys, pasaulinio garso įvykis. Ką tai reiškia, kad meras davė patarėjai darbo? Ar ji anksčiau nieko nedirbo? Rašomi straipsnyje visokie paistalai, kad net nežinai, ar juoktis, ar verkti.
Patarėjai dubliuoja savivaldybės specialistų darbą. Tai pertekliniai etatai ir į – balą išmesti pinigai.
Is ponios nykios fizionomijos nepanasu, kad ji ka nors gali pozityvaus atlikti.
Tubio pjaras ir tiek.
O prie ko čia DI? Girdėjai, kad skambino, bet nežinai kokioje bažnyčioj…
gal kita patrėja pati davė, o šitai pats davė-tai net laikrašty parašė. Gal ne kiekvienai duoda, kad varpais kartais skambina.
Žurnalėnų lygis . Kaži gyvi žmonės dar rašo užsakomuosius straipsnelius ar viskas jau DI atiduota ? Gal bent patikrintų ką parašo.
Antraštė tai kosmosas kažkoks, ar negalima kažkaip labiau dalykiškai suformuluoti minties? Toks jausmas kad daržą ravėti liepė, kas per formuluotė, lyg pagarbos stoka patarėjai. O kiti ką veikia? Gal apie visus parašykite kam ką meras davė, ne tik apie ją. Nes atrodo kaip pasiteisinimas avansu, kad ji TIKRAI dirba
Normali antraste, ko nesamones rasineti?
Reikia papildyti patarėjų korpusą bent dešimčia asmenų – atsiras poreikis kur deleguoti.
be potvarkio negali skirti priedo prie DU. Reikia dėkoti ir vicemerui iš politinės komandos 🙂