Orai

Ką pirmiausiai perskaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje"?

Dienos anekdotas

Kalbasi du škotai. Vienas sako:
- Tie anglai tokie pasiutę. Štai, pavyzdžiui, vakar įbėga pas mane vienas į viešbučio numerį antrą valandą nakties ir pradeda šaukti, keiktis.
- O tu ką?
- Nieko, toliau grojau savo dūdmaišiu...

Komentaras

airin:„Šiandien nuvežiau tekstilę i konteinerį, primesta visko, gaila ,kad žmonės taip daro."

Skaityti komentarus (1)

Įtariama, kad Lazdijų rajono savivaldybei priklausančios viešosios įstaigos „Lazdijų sporto centras“ patalpose vyko treniruočių salės veikla, nors tai iki šiol draudžiama dėl karantino reikalavimų, rašo portalas Delfi.lt.

Pasak portalo, prisidengiant švietimo įstaigos veikla, į treniruoklių salę sportuoti galėjo rinktis buvusį Lazdijų sporto klubą „Sakalas“ lankę lazdijiečiai, tarp jų – ir vietos konservatorių partijos lyderis, Lazdijų rajono vicemeras Audrius Klėjus.

Tiek jis, tiek sporto centro direktorius teigia, kad veikla vyko teisėtai.

„Viskas legalu, mes vykdome neformalų suaugusiųjų švietimą – kūno rengybos užsiėmimus“, – Delfi.lt sakė Lazdijų sporto centro direktorius Darius Liaukevičius.

Vis dėlto, pasak portalo, jis negalėjo atsakyti, nei kiek studentų tokius užsiėmimus lanko, nei ar įstaiga turi akreditaciją vykdyti suaugusiųjų neformalųjį švietimą, nei kokios programos yra parengtos ir kokius dokumentus apie suteiktas kvalifikacijas išduoda centras.

Tai, kad Lazdijų mieste esančiose sporto centro patalpose vyksta sporto treniruočių užsiėmimai, paaiškėjo čia kilus protrūkiui: užsikrėtė darbuotojas ir lankytoja.

BNS

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta