Būkite su „Anykšta“ ir antrąjį 2021-ųjų metų pusmetį!

Orai

Koks Jums būtų tinkamiausias laikas (valanda) kultūriniams renginiams vasaros sezono metu?

Dienos anekdotas

"Kur atostogavote?" - "Tenerifėje". - "O kur ji yra?" - "Neįsivaizduoju, skridome lėktuvu".

Komentaras

Pardavėja:„Ar pagalvojo Veryga apie pardavėjas,prastumdamas durną įstatymą. Kiek reikia išklausyti žmonių pretenzijų
lr keiksmažodžių,kai negali nusipirkti alaus ar kitokio gėrimo po trečios valandos sekmadienį. O ar kas ištyrė kiek padaugėja klientų prieš trečią. Alkoholinių gėrimų pardavimas sekmadienį nemažesnis,nei kitomis dienomis. O jaunimui parduodamas alų,turi prašyti dokumento,ir kaip paprašai vyresnio ,kuris prie savęs neturi,tai to prisiklausai,kad net ausis linksta. O jaunesni paprašo senių ir tie nuperka. Pridarė problemų ir perkančiam ir parduodančiam."

Komentuoti
Anykščių rajone dar dvi avarijas sukėlė neblaivūs vairuotojai.

Liepos 6 dieną Anykščių r., Kurklių sen., privažiavime link Kirkiliškio k. nuo Birbilų k, susidūrė automobilis „Honda Civic“,vairuojamas V. S. gyv. Panevėžyje ir automobilis „VW Passat“, vairuojamas neblaivaus V. R., gyv. Anykščių r., Kurklių sen., Kirkiliškių k. Eismo įvykio metu sužalota automobilio „Honda Civic“ keleivė A.. P. gyv. Panevėžyje.

Liepos  10 dieną  Anykščių raj., kelio Rubikiai – Mačionys – Diktarai  8.057 km. D. Ž., gyv.  Anykščių raj., Kavarsko sen., Garbėnų km., vairuodamas automobilį „Nissan Sunny“ nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkė į pakelės medį. Eismo įvykio metu apgadintas automobilis ir sužaloti du kartu važiavę keleiviai: R.J. ir E.J., gyv., Anykščių raj., Kavarsko sen., kurie gydomi ambulatoriškai. Pirminiais duomenimis D. Ž. automobilį vairavo neblaivus, teisės vairuoti neturi.

 

ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta