Orai

Ar esate gėręs raminamuosius vaistus?

Dienos anekdotas

Sėdi senelis ir kalbasi su žmogumi:
- Na tas jaunimas dabar ir rengiasi. Nesuprasi, kas šis vaikas, ar mergaitė, ar berniukas?
O tas žmogus ir atsako:
- Tai mano duktė!
- Aaa, nežinojau, kad jūs jos tėvas.
- Ne, aš jos motina.

Komentaras

Jeigu:„medicinoj ruošiamos pertvarkos, tai gal ramybėj bus paliktos mokyklos ir kultūros namai. Ar viskam jau ateis paskutinioji ir lemiamoji valanda? Gal Lietuvoj po migrantų krizės ir koronos pandemijos nebėra kuo daugiau užsiimti, tik viską reorganizuoti žmonių nelabui."

Komentuoti
Keletą metų Anykščiuose tvarkiusi vandentiekio ir nuotėkų tinklus AB "VITI" ir anykštėnų dėl vėlavimo neypač gerai minima bendrovė planuoja mestis į gamybą. Pranešama, kad Anykščiuose bus gaminami sausi statybiniai mišiniai

 

Keletą metų Anykščiuose tvarkiusi vandentiekio ir nuotėkų tinklus AB "VITI" ir anykštėnų dėl vėlavimo neypač gerai minima bendrovė planuoja mestis į gamyba. Pranešama, kad Anykščiuose  bus gaminami sausi statybiniai mišiniai.

 

Lietuvoje statybinių medžiagų gamintojai pajuto sausų statybinių mišinių gamybos perspektyvą - jie masiškai investuoja į pajėgumo didinimą, naujų gamyklų statybas, nes manoma, kad ilgainiui statybininkai ims dirbti tik su šiais mišiniais.
Konrado Juzeliūno, AB "VITI" valdybos pirmininko, teigimu, pabaigus "Anykščių kvarco" modernizavimą kitų metų antroje pusėje, Anykščiuose bus investuojama į naują sausų mišinių gamybos cechą.

Sparčiai plečiasi ir kitos bendrovės užsiimančios mišinių gamyba.-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta