Orai

Ar esate gėręs raminamuosius vaistus?

Dienos anekdotas

Susitiko dvi artimos draugės.
- Kaip tavo vyras? - pasiteiravo viena.
- Lyg ir nieko... tačiau vakarais prisileidžia vonią vandens, pasiima meškerę, užsidaro duris ir meškerioja.
- Reikėtų tau jį vis dėlto parodyti psichiatrui, - susirūpina draugė.
- Reikėtų... - atsidūsta vyro žmona. - Bet gi taip norisi šviežios žuvies.

Komentaras

Kaimo diedas:„Kaipo čia suprast? Aną dieną politologai per TV skiedė, kad gyvenimas Lietuvoj labai pagerėjo ir dar gerėja, kad smarkiai sumažėjo skurstančių, o šitiek skirta lėšų maisto produktams dėl skurstančių įsigijimui? Tai gal Lietuva jau nebe gerovės valstybė, gal skurdžių vėl padaugėjo?"

Komentuoti
Sniego “patrankos” dieną ir naktį purškia sniegą ant kalnų slidinėjimo trasos.
Dėl šilto oro ir sniego stygiaus ant Kalitos kalno dar neveikia kalnų slidinėjimo trasa. Tačiau, kadangi atšalo, jau kelios paros dieną ir naktį ant kalno gaudžia dvi vadinamosios sniego “patrankos” iš Anykštos upelio vandens gaminančios sniegą.

 

 

Dėl šilto oro ir sniego stygiaus ant Kalitos kalno dar neveikia kalnų slidinėjimo trasa. Tačiau, kadangi atšalo, jau kelios paros dieną ir naktį ant kalno gaudžia dvi vadinamosios sniego “patrankos” iš Anykštos upelio vandens gaminančios sniegą. Didžioji dalis trasos jau padengta dirbtiniu sniegu ir tikimasi ryt arba poryt trasą išbandyti leisti kalnų slidinėjimo mėgėjams.

Lietuvoje šiuo metu kalnų slidinėjimo sezoną pradėjo tik mažoji Ignalinos kalnų slidinėjimo trasa, tačiau šią savaitę gali pradėti veikti ir kitos. Šiaip ar taip, anykštėnai bus tarp pirmųjų.

 

Jonas Junevičius
jonas.j@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta