Būkite su „Anykšta“ ir antrąjį 2021-ųjų metų pusmetį!

Orai

Koks Jums būtų tinkamiausias laikas (valanda) kultūriniams renginiams vasaros sezono metu?

Dienos anekdotas

- Daktare, sakykit, man gripas?

- Taip.

- Kiaulių?

- Taip, kiaulių, nes tik kiaulė galėjo kviesti greitąją 4 ryto, turėdamas temperatūros 36,7…

Komentaras

Svedasu Jadze:„Už tai Svedasys unt ežera bus padaryta laivų nulaidimo prieplauka už vyriausybės duodamus pinigus. Tai skaitykit, kad unt ežerą ir duosis suvažiavį iš miestų visokie matarinių vandes matociklų ir kitų vandeninių traktorių šoperiai, a svedasiškes materėlas, katras kvietkus paežerėj sadina, galas tik per fb prisimit ramybį ir gamtos grožybį.
Vat jum ir liberai ir valdiškas devintynes per Petrines ir Povilines."

Komentuoti

Anykščių rajono ligoninė parengė patalpas koronvirusu sergantiems ligoniams. Slaugos pacientai iš pirmojo aukšto perkelti į trečiąjį, o buvusiose slaugos palatose nuo šiol bus gydomi koronavirusu susirgę asmenys. Trims pacientams Anykščių ligoninėje jau diagnozuotas koronavirusas. Vienas gydytojas yra izoliacijoje.

 Pasak laikinojo Anykščių rajono ligoninės direktoriaus Dalio Vaigino, visi asmenys, kuriems Anykščių ligoninėje diagnozuotas susirgimas koronavirusu, serga nesunkia forma, jie išleisti gydytis į namus.

Specialiose koronavirusu sergantiems pacientams patalpose yra 24 lovos, 9 palatos, 3 deguonies taškai. Pasak D.Vaigino, patalpų koronavirusu sergančių pacientų įrengimas nereiškia, jog į Anykščius bus vežami sergantieji ir iš aplinkinių rajonų. "Koronaviruso gydymas taip pat vyks teritoriniu principu. Tiesa, pacientas turi teisę rinktis, kur jam gauti stacionaraus gydymo paslaugas", - "Anykštai" sakė ligoninės vadovas.

Anykščių ligoninėje turėtų būti gydomi nesunkia koronaviruso forma sergantys asmenys, kuriuos visgi reikia hospitalizuoti.

Kalbėdamas apie izoliacijoje esantį ligoninės gydytoją, D.Vaiginas dėstė, jog medikas turėjo ilgesnį kontaktą su asmeniu, kuriam diagnozuotas susirgimas koronaviru. Gydytojas dėvėjo apsaugos priemones, tačiau dėl viso pikto nusprendė izoliuotis.

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Anupras

  Nuoroda

  smalsu, o tai kaip "gydoma", jei iki šiol nėra nei vaistų, nei vakcinos? Ar ne tiksliau būtų rašyti "imituojamas gydymo procesas, kol ligonis pasveiks, jei pasveiks"?

  Prieš 7 mėnesių
 • tuo metu Ukmergėje

  Nuoroda

  kad vos prieš kelias savaites jos broliui pasireiškė itin stiprūs skausmai nugaros bei širdies srityse, tad jis nedelsiant buvo išvežtas į Ukmergės ligoninę. „Žmogus net rėkė iš skausmo, iš karto nuvežėm į Ukmergės ligoninę, ten pasižiūrėjo, net kraujo nepaėmė. Nustatė, kad nervinių šaknų uždegimas, išrašė tik vaistus, kuriuos reikėjo leisti su švirkštu. Penkias dienas taip ir darėme, jam kaip ir geriau pasidarydavo, bet naktį vėl skausmai, pykindavo, tikriausiai pagerėdavo tik tada kai suveikdavo nuskausminamieji“, – apie ligos pradžią aiškina Lina. Mirė vos išleistas iš ligoninės

  Prieš 7 mėnesių
 • Janina

  Nuoroda

  Vajė ir šitam rajone kiek pikčiurnų, gal reiktų psichiatrinę steigti

  Prieš 7 mėnesių
 • Patarimas

  Nuoroda

  Dali, kreipkis į teisėsaugą. Pavadindamas Donaldas tave komunistu, turėjo įžeisti. Nenusileisk!

  Prieš 7 mėnesių
 • Blogai

  Nuoroda

  Kokio tai trečio universiteto lankytojai, sako, serga, daug, sako, jų. Jei ligoninėj, tai nieko, jei mieste vaikšto, tai blogai.

  Prieš 7 mėnesių
 • Taigi

  Nuoroda

  O prie gyd .A.vasiliausko visi buvo sveiki .

  Prieš 7 mėnesių
 • Jo jo jo jo

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  norėjai pasakyti, kad Vasiliauskui susimovus ir pasprukus iš Anykščių - pradėjo sirgti..., tryda, ypač - tubiniai

  Prieš 7 mėnesių
 • Juozas

  Nuoroda

  Vaiginas nebuvo komunistas. Labai geras žmogus.

  Prieš 7 mėnesių
 • As

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  Vaiginas prie geru nebuves niekada,gal Almutei ir geras,bet ne zmonems

  Prieš 6 mėnesių
 • Atsakymas i lehavo

  Nuoroda

  sViena karta pabaik sitas nesamones rasinet ,o geriau vaziuok pasigydit galva

  Prieš 7 mėnesių
Įkelti daugiau