Būkite su „Anykšta“ ir antrąjį 2021-ųjų metų pusmetį!

Orai

Koks Jums būtų tinkamiausias laikas (valanda) kultūriniams renginiams vasaros sezono metu?

Dienos anekdotas

Du draugai kalbėjosi. Vienas klausė: „Jonai, ką tu sakytum, jei sutiktum moterį, kuri tave visada supras, visada tave mylės, visada tavimi rūpinsis, viską tau atleis? Ką tu pasakytum tokiai moteriai?“ Jonas atsakė: „Aš jai pasakyčiau ‚labas, mama‘“.

Komentaras

Leonas Alesionka: "Maniau, prisiskaitęs visokių ankstesnių komentarų, išterlios Anykščiai dar vieną sieną grafičiu ir tik sugadins. Ogi ne! Kukli freska kaip langas, išraiškinga, gero meninio lygio sprendimas. Ir patiems pažiūrėti ir svečiams ne gėda parodyti. Kuklus buvusios ir išžūdytos žydų tautos žmonių, Anykščių gyventojų, atminimas. Nerėksminga ir giliai prasminga. Sveikinu kūrėjus ir sumanytojus."

Skaityti komentarus (8)

Anykščių rajono tarybos nario, liberalo Kęstučio Indriūno pasiūlymu apmokestinti įvažiuojančius ir pravažiuojančius pro Anykščių miestą susidomėjo Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija (LRT).


Panašu, kad šia tema LRT pasirodys reportažas, nes portale anyksta.lt pasirodžiusią žinią pamatę nacionalinio transliuotojo žurnalistai kreipėsi į "Anykštą", prašydami suteikti daugiau informacijos šia tema.
Visą K.Indriūno komentarą, kuriame jis pateikė ir daugiau, kaip pats sakė, "nepopuliarių" pasiūlymų, skaitykite šio antradienio laikraštyje "Anykšta".

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Pasiulymas

  Nuoroda

  Indriuno kaimynams-kai ponas Indriunas išvažiuos iš savo kiemo tegu susimoka mokesti kaimynams po 10 evru-jeigu nemoka-linčas butu kaimynu...!!! Gal tada prais noras nesamones siutyti viesai!!!

  Prieš 4 mėnesių
 • Ona

  Nuoroda

  Daug tikslingiau būtų įvesti šiukšlių mokestį turistams. Kodėl anykštėnai turi mokėti už jų paliktas šiukšles...

  Prieš 4 mėnesių
 • Lana

  Nuoroda

  Tai siekiam kurorto statuso, vystom turizmą. Nereikia mums gamyklų, tai išsigandę tų pačių turistų, apsitverkim, svaičiokim apie aplinkelius, įveskim įvažiavimo mokęstį. Gal rudeņį obuolius gamyklon veš apmokęstinti ir aplinkeliu... Ar tikslas yra asmens reklama, juk net televizija informavo ir brangiai mokėti nereikia. Įdomu būtų paskaičiuoti kiek kainuos darbo vietos mokęsčio rinkliavai vykdyti išlaikymas ir kiek liks biudžete, kad tik į minusą neišėjus. Gal kokį draugą artimąjį ar kaimyną reikia įdarbint, juk mes čia visi savi, tik pasitaiko savesnių. Dabar daug žmonių negali vykdyti veiklos.

  Prieš 4 mėnesių
 • Algimantas

  Nuoroda

  Tai krapštykite pinigus visi, kas gyvena už miesto ribų. Savivaldybės administratorius gali gali jau ruošti leidimus Miesto gyventojams. Pirmasis įvažiavimo mokestį mokės meras, pvz. 1 euras už 1 dieną Anykščiuose... Prasigyvens miesto biudžetas

  Prieš 4 mėnesių
 • Aa

  atsakymas į: Algimantas Nuoroda

  Ko čia nervuojates, nieko nėra, ojau isterija.

  Prieš 4 mėnesių
 • Anykštenas

  Nuoroda

  Nu glušu glušas tu esi!!! Atitolik dieve toki žmogu-jis nebesuvokia ka siulo-nuo laisves ir intrigu apsirgo-silpnaprotyste!!!

  Prieš 4 mėnesių
 • Ns

  atsakymas į: Anykštenas Nuoroda

  Geras pasiūlymas

  Prieš 4 mėnesių
 • Na

  Nuoroda

  Palanga mokestį ima, ko Anyksciai kaip kurortas vasarą negalėtų... O plesyti bilietelius atsiras kam.... Nepergyvenkite.

  Prieš 4 mėnesių
 • :)

  Nuoroda

  a tai anas gal ir bilietėlius plėšys ? Kas pramanao, tas ir gano - ar ne taip vaikystėje žaisdavome, Kęstuti ?

  Prieš 4 mėnesių
 • Oo

  atsakymas į: :) Nuoroda

  Darbo vieta būtų ir tamystai ar tavo artimui

  Prieš 4 mėnesių
Įkelti daugiau