Orai

Ką pirmiausiai perskaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje"?

Dienos anekdotas

Kalbasi du škotai. Vienas sako:
- Tie anglai tokie pasiutę. Štai, pavyzdžiui, vakar įbėga pas mane vienas į viešbučio numerį antrą valandą nakties ir pradeda šaukti, keiktis.
- O tu ką?
- Nieko, toliau grojau savo dūdmaišiu...

Komentaras

airin:„Šiandien nuvežiau tekstilę i konteinerį, primesta visko, gaila ,kad žmonės taip daro."

Skaityti komentarus (1)

Plungės kultūros centras kviečia Lietuvos žmones artėjančią Kovo 11-ąją paminėti, atsisakant piktų ir įžeidžiančių komentarų internetinėje erdvėje bei socialiniuose tinkluose.

 Jis pirmadienį paskelbė iniciatyvą „11 dienų be pykčio“.

„Dar sukaustyti visuotinio karantino, išvarginti izoliacijos ruošiamės švęsti Kovo 11-ąją – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną. Valstybės nepriklausomybės, kurią nuolat ginti ir saugoti turime visi. Visi turime prisiminti pagarbą ne tik savo valstybei, bet ir vieni kitiems. Privalome rodyti tinkamą pavyzdį mūsų vaikams, nuo kurių ateityje priklauso mūsų nepriklausomybės likimas. Tik gerbdami vieni kitus, esame verti laisvės“, – teigiama centro pranešime.

Anot jo, šiuo metu internetinėje erdvėje ir socialiniuose tinkluose ypač matoma daug piktų, dažniausiai niekuo nepagrįstų komentarų ir piktos kritikos.

„Švenčiant Lietuvos nepriklausomybę raginami visi nuo kovo 1-osios iki kovo 11-osios rašyti tik gera linkinčius, pozityvius komentarus. Komentuodami pasidžiaukime vieni kitais, vieni kitų darbais ir pasiekimais, bandykime savo aplinkoje pamatyti tik pozityvius dalykus. Kviečiame ne tik rašyti gerus komentarus ar atsiliepimus, bet tiesiog nusišypsoti praeiviui, padėkoti pavargusiai pardavėjai, gydytojui ar mokytojui“, – teigiama Plungės kultūros centro pranešime.

Prie akcijos prisidėję asmenys raginami savo socialinių tinklų paskyrose pasidalyti grotaženklėmis su akcijos pavadinimu #11dienųbepykčio ir reklamine skrajute esančia Plungės kultūros centro „Facebook“ paskyroje, apie akciją.

„Šios 11 dienų galbūt gali tapti puikiu įpročiu taip elgtis nuolatos“, – teigiama centro pranešime.

BNS

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta