Orai

Džiaugiuosi - Dalinuosi „Darbas - malda mūsų žemei“

Dienos anekdotas

Vyras skundžiasi gydytojui:
- Daktare, aš pernakt nesudedu bluosto. Gal turite ta pačia liga sergančią pacientę?

Komentaras

Leonas Alesionka:„Su AstraZeneka vakcina buvau paskiepytas kovo 26 dieną. Ne todėl, kad ji man labiausiai patiko ir aš ją išsirinkau, o todėl, kad tik tokia tebuvo. Skiepytam būti vis geriau, nei neskiepytam. Antrą dozę gausiu birželio 16 dieną. Savijauta po skiepo normali. Nesiskiria nuo savijautos, kuri man būna pasiskiepijus sezononio gripo vakcina. Neužkrešėjau, nors esu "cukrinis diedukas".
Kas gi draudžia dieną ar dvi iki skiepo išgerti tą "Hertemagnyl" aspirino tabletytę, kuri skystina kraują ir neleidžia susidaryti krešuliams? Ne kas dieną po vieną gerti. Pavalgius. Kad skrandžio neerzintų. Galvas kam ant pečių nešiojate, a ?"

Skaityti komentarus (9)

Atliekant ikiteisminį tyrimą dėl praėjusią savaitę Utenoje dingusio, o vėliau rasto negyvo Utenos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus, teisėsaugos pareigūnų surinkti duomenys leido atmesti kelias šio įvykio versijas. Tarp jų – kad minėto asmens atžvilgiu buvo padaryta nusikalstama veika.

 

Ikiteisminį tyrimą mirties priežasčiai nustatyti atlieka Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato kriminalinės policijos Nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnai, o tyrimui vadovauja Utenos apylinkės prokuratūros prokurorė Aušra Gylytė.

Pasak prokurorės A. Gylytės, ikiteisminis tyrimas buvo pradėtas ir atliekamas ne dėl nusikalstamos veikos, o asmens mirties priežasčiai nustatyti. Remiantis tyrimo metu surinktais duomenimis, nėra pagrindo manyti, kad mirusysis tapo nelaimingo atsitikimo auka, taip pat nėra duomenų, kad jo atžvilgiu buvo padaryta nusikalstama veika.

Šiuo metu dar nėra gauta teismo medicinos specialisto išvada, todėl nėra priimtas galutinis procesinis sprendimas.

Lietuvos Respublikos prokuratūros pranešimas

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Tai

  Nuoroda

  Jis gal nusižūdė

  Prieš 2 mėnesių
 • ULBA

  Nuoroda

  Na va,žurnalistas Šmigelis apsišiko prieš visa Lietuvą,anksčiau teikdamas,kad yra durtinė žaisda kaklo srityje,mirtis yra smurtinė.Tokius neatsakingus,nepatikrintus faktus rašydamas.Tai turėtu ivertinti,žurnalistų etikos komisija nes nepatikrintus Anykštos faktus perspausdino,,Delfi'' kitos žinesklaidos priemonės.

  Prieš 2 mėnesių
 • Vyžuonų marti

  atsakymas į: ULBA Nuoroda

  taip ir buvo, kad rasta pjautinė žaizda

  Prieš 2 mėnesių
 • Bulba

  atsakymas į: ULBA Nuoroda

  Sakai Šmigeliui įvyko apsišikauskas? Sakai smirdi? A ja jai...

  Prieš 2 mėnesių